Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
421 postów 4686 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Moje komentarze

 • @Zawisza Niebieski 22:49:30
  " Przykład Kasty Ziobro, jeszcze nikt nie włączał w walkę polityczną bandy trolli. Ich to wynalazek."

  ---> Bezczelnie kłamiesz i to po to by bronić te esbeckie złogi, które nadal "sądzą" w wymiarze niesprawiedliwości jaką zafundowała nam nadzwyczajna kasta, z A.Zollem, M.Safjanem, A.Rzeplińskim, M.Gersdorf... na czele.
  Powiedz mi, Zawiszo Czerwony, dlaczego nadal bronisz komunistów, esbeków, kapusiów, agentów, TW...? Właśnie dlatego tak plujesz z nienawiści, na Zbigniewa Ziobro... :)
  Moralność Kasty* „Mr. Zero”
 • Autor!
  "„Pan jest zerem, panie Ziobro”, powiedział były premier Leszek Miller do Zbigniewa Ziobro podczas przesłuchania w czasie komisji do spraw afery Rywina. Dalsze postępowanie Zbigniewa Ziobro zdaje się potwierdzać prawdziwość tych słów."

  ---> Natomiast mi się nie zdaje, lecz jestem pewny, że Ty pomimo upływu lat - które miałeś szanse poświęcić na swoja edukację - zmarnowałeś i kłamiesz, pomawiasz... (i to w prawie każdym zdaniu w powyższym tekście) tak jak kiedyś i tak jak wszyscy lewicowi komentatorzy. Dziwię się, że Neon24 aż tak promuje komunistów i ich kłamliwe poglądy... :)
  Moralność Kasty* „Mr. Zero”
 • @wercia 22:40:04
  "Za rządów Pisiorów jest największa od czasów wojny. W zastraszającym tempie rośnie zachorowalność na raka wśród dzieci."

  ---> Nie znam Ciebie, ale już widzę jak kłamiesz - jak z nut - i pokazujesz swoją niewiedzę w temacie zdrowia. Nie rozumiesz nawet tego, że jest niemożliwe, by w ciągu CZTERECH lat rozprzestrzeniły się po kraju - i stały się widoczne! - skutki zdrowotne wywołane zatruciem środowiska. Zrozum, że skoro jednak zauważasz te skutki, to oznacza, że zawdzięczamy je Twoim idolom, komunistom, którzy rządzili Polską wcześniej i to przez 24 lata. A przy okazji sprawdź sobie, kto wprowadził nowy - czyli ten obecny - system odbioru śmieci! Pewnie szokiem będzie dla Ciebie informacja, że nie był to PiS... :)
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • Zawisza Niebieski!
  "W roku 2018, bo takie są najnowsze dane Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, zwieźliśmy do Polski..."

  ---> Zwieźliśmy???
  A może, skoro już napisałeś ten tekst, to czy mógłbyś go uzupełnić nie tylko o konkretne nazwy firm, które zwoziły..., ale i o nazwiska właścicieli (wspólników, udziałowców...) oraz o ich powiązania rodzinne drogi także w PRL-u...? Może wtedy szybciutko znajdziemy odpowiedź kto naprawdę lubi "odpady" :)
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @miarka 09:36:07
  "Wychodzi na to że mnóstwo osób by się zgodziło na takie "dostosowanie polskiego prawa do wymogów prawa cywilizowanego świata" jakiego sobie by życzył busineSSholocaust"

  ---> Wychodzi na to, że jest mnóstwo osób - i często są to te same osoby - które w imię wyimaginowanego "unijnego prawa" oddałyby busineSSholocaustowcom polski majątek, a swoje dzieci oddałyby LGBTQZbokom, bo tak im każe ideologia gender
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @kula Lis 68 22:11:58
  " Mam tylko nadzieję, że obecny rząd zdaje sobie z tego sprawę i nie dopuści do tego."

  ---> To nie nadzieja a pewność, że zdają sobie sprawę z tego wszystkiego o czym napisałeś i nie dopuszczą - z naszą pomocą - do tego, co planują folksdojcze. Szkoda, że "tutejsi" patrioci tego nie rozumieją
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @kula Lis 68 10:11:32
  "Sytuacja jest bardzo dramatyczna, bo tym razem stawką wydaje się być nie tylko powrót do neokolonializmu, ale także samo trwanie Polski w takiej formie, która czyni z niej realny byt państwowy. I jeszcze jedno: uruchomienie tego scenariusza właśnie teraz nie jest przypadkiem. Nie chodzi tylko o wybory; chodzi także o to, że jeszcze parę lat i Polska będzie już w innej lidze, może nawet w światowej ekstraklasie. Wielu tego bardzo nie chce"

  ---> Zachowanie Donalda Tuska i jego akolitów przed wyborami do Europarlamentu dobitnie świadczy o tym, że ci komuniści postawili wszystko na jedną kartę wierząc, że zwycięstwo w tych wyborach nie tylko otworzy im drogę do zwycięstwa w wyborach do polskiego Parlamentu, ale i da zwycięstwo ideologii gender i prymat środowiskom LGBT+. Stąd tak szybkie były próby wprowadzenia w życie, przez Trzaskowskiego, Karty LGBT w szkołach i zmasowany atak na Kościół. Miało to przed wyborami przybić do ziemi Polaków a szczególnie katolicki, patriotyczny elektorat PiS-u. Komuchom, lewactwu wydawało się, że dzięki Sekielskim, Jażdżewskim, Tuskom... są tuż tuż od przejęcia nie tylko przedszkoli i szkół, ale też wszystkich instytucji czy wręcz całej Polski. Na szczęście ich rechot był swoistym uderzeniem w dzwon, który obudził także tych, którzy dotąd byli mniej aktywni a teraz dali swój głos, wyrażając sprzeciw wobec prób seksualizacji, demoralizacji i decentralizacji, wobec dążeń do praktycznie pełnego rozbiciu państwa i narodu. Oby ten zapał utrzymał się do jesieni. Trzeba go nieustannie podtrzymywać
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:24:32
  "ciągle uważam, że PiS PO to jedno zło!"

  ---> Wystarczy popatrzeć na skład personalny obu partii - także na wszystkie krety pokroju Sikorskiego, Marcinkiewicza, Kluzik-Rostkowskiej, P.Zalewskiego, Misia Kamińskiego..., którzy sukcesywnie się ujawniali - i na ich obecność w antypolskich mediach, organizacjach także za granicą, by zauważyć, że mamy jednak do czynienia z partią polska i z partią antypolską - czyli nie jest to "jedno zło"...
  Już kiedyś, chyba nieźle uchwyciłem prawdziwy charakter Platformy Obywatelskiej i jej ludzi, choćby w takich tekstach sprzed lat jak:
  https://normalny.neon24.pl/post/108221,postepujaca-de-mo-bilizacja-deeskalatorow
  https://normalny.neon24.pl/post/101529,pompowac-to-oni-potrafia-nawet-patriotyzm
  https://normalny.neon24.pl/post/99892,nienawisc-obluda-zdrada-oszustwo-jednoczy
  ...
  i nie sadzę, by ktoś był w stanie to samo napisać o PiS-ie... ale też w oparciu o twarde fakty. Pewnie że można mieć wiele zastrzeżeń do PiS-u, ale są to błędy, czasami poważne, jednak raczej zawsze w pewnych ramach, w których nigdy nie można zarzucić tej partii działania w złej woli lub antypolskości
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:44:53
  Można przyjąć, że od połowy 2005 roku przyglądam się, analizuję i komentuję, prawie codziennie, zachowania i wypowiedzi większości znanych polityków i tzw. autorytetów... I nie znalazłem niczego - poza krótkim momentem tworzenia wtedy rządu po podwójnej wygranej w 2005 roku, co można by było uznać za próbę stworzenia POPiS-u. Więcej takich sytuacji nigdy nie było.
  Także nie znalazł się żaden - a kilka niby poważnych autorytetów prawniczych próbowało - który by wykazał merytorycznie, że w 2015roku i później prezydent i rząd złamali prawo lub konstytucję. A wywoływałem na pojedynek na argumenty, podając najpierw swoje:
  https://niepoprawni.pl/blog/1normalnyczlowiek/zakodowana-antypolsko-opozycja-broni-szkodnikow
  Czy to nie zastanawiające, że jednak nie dali rady takiemu amatorowi w dziedzinie prawa, jak ja? :)
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:32:23
  W wielu miejscach wielokrotnie powtarzam, że każdy kto mówi o PO-PiSie lub mówi "PiS, PO jedno zło", jedynie pokazuje swoją niewiedzę lub niezrozumienie tematu. Nie ma na to ani jednego dowodu. Natomiast argumentów temu przeczących są setki a może i tysiące. Właśnie dzisiaj(wczoraj) natrafiłem na Niepoprawnych przypadkowo na teksty dwóch autorów (jeden z nich to Zawisza Niebieski), które mają jedną cechę wspólną - brak argumentów merytorycznych, brak wiedzy, głównie przekłamania i domniemania. Już nie chciało mi się znęcać nad nimi i ich wypunktować... Może jutro :)
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:19:05
  "I co zrobią z tymi zebranymi informacjami?"

  ---> To nie nasz - Polski - problem, co Amerykanie zrobią po zebraniu i przeanalizowaniu tych informacji. Z jakiej racji mielibyśmy się martwić tym co wydarzy się w USA za kilka lat? My martwmy się - już teraz! - jak wesprzeć kolejne kroki polskiego rządu, które będą podjęte wobec Niemiec, po niedługim już zakończeniu prac pod kierunkiem A.Mularczyka.
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:33:26
  "Albo traktuj mnie (i innych) poważnie albo nie zawracaj gitary.
  Takie talmudyczne wyrzutki to nie tutaj."

  ---> I kto tu zawraca gitarę... Faktów nie zmienisz - a one mówią jednoznacznie, kto naprawdę służy pewnym nacjom.
  Może wytłumaczysz dlaczego to nie Jarosław Kaczyński dostał te nagrody i wyróżnienia a jego zagorzały wróg, nie tylko polityczny:
  https://twitter.com/dutkiewiczrafal/status/1135277918815490048
  https://twitter.com/dutkiewiczrafal/status/1126489891108532227
  Pewnie to dla zmyłki robią, by Polacy się nie zorientowali, że ich prawdziwym i posłusznym sojusznikiem nie jest Rafał Dutkiewicz, ale Prezes... :)
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Pedant 11:47:40
  "Mówi Pan, że czas na wdrożenie 447 będzie po tym?"

  ---> Nigdy nie chciałem być pedantem. Wolę pozostać normalnym człowiekiem.
  A jak się jest Pedantem, to warto by było, przed napisaniem komentarza, chociaż zapoznać się z tematem - by nie powtarzać bzdur suflowanych przez Konfederatów. Do tego nie jest żadną tajemnicą, że ustawa 447 już dawno została wdrożona w życie i jest realizowana... - realizowana przez uprawnione amerykańskie służby i instytucje, zobowiązane do zebrania informacji, o których mówi ta ustawa.
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:49:08
  "Jeśli Kaczyński mówi poważnie to ustawa anty 447 powinna zostać uchwalona natychmiast. A tak się nie dzieje"

  ---> Amerykańska ustawa 447 jest skierowana tylko do instytucji amerykańskich, by przedstawiły raporty dotyczące realizacji roszczeń w kilkudziesięciu krajach, w tym w Polsce... I nic ponad to. Dlatego uchwalenie ustawy "anty 447" byłoby zabiegiem niedyplomatycznym - byłoby odpowiedzią na nie zadane nam pytanie! Szczególnie teraz, w okresie przed wyborami parlamentarnymi i w trakcie negocjacji wojskowych z Amerykanami, byłoby to niepotrzebne wystawianie się na strzał.
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:49:36
  "Wtedy będzie już za późno."

  ---> Wprost przeciwnie! Tak by się mogło stać ( a już się przecież na to zanosiło dość konkretnie, kilka lat temu) ale w wykonaniu obecnej opozycji skupionej w Koalicji Europejskiej. Oni wyspecjalizowali się w załatwianiu interesów pod stołem, po cichu - dali tego dowody wielokrotnie. Natomiast w przypadku obecnie rządzących na to się nie zanosi i są tam ludzie, którzy zawczasu nagłośniliby temat, gdyby "coś było na rzeczy"
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @kula Lis 68 08:12:28
  "Tu już nie ma co się zastanawiać, tylko wprowadzać zarządy komisaryczne. Prezydenci miast zamiast dbać o lokalną społeczność, chcą całą Polskę podzielić. "

  ---> Zastanawiać się nie ma co - nad zasadnością wprowadzenia zarządu komisarycznego. Natomiast trzeba się zastanowić, kiedy to zrobić. Bo zbyt wczesne podjęcie takich kroków - pomimo ewidentnej ich słuszności i zgodności z prawem - mogłoby dać oręż bolszewickiej propagandzie Platformy Obywatelskiej i "samorządowcom" i mogłoby się odbić na wyniku jesiennych wyborów do Parlamentu. Wiesz, że czasami elektorat, choć niekoniecznie zna temat, staje po stronie ofiar a te "ofiary" w rzeczywistości wcale takimi ofiarami nie są - a wręcz odwrotnie
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Repsol 23:32:27
  "Raczej na to liczyć nie możemy . Złamano Szwajcarię..."

  ---> Tak, ale w przypadku dostępu do kont szwajcarskich banków, jednak były racjonalne przesłanki, by ten dostęp umożliwić - by przestępcy/bandyci/mordercy stracili możliwość korzystania z tego co zrabowali swoim ofiarom. Natomiast w przypadku żydowskiego mienia bezspadkowego nie zachodzą takie okoliczności a prawo nie tylko krajowe jest jednoznaczne i mówi, że mienie bezspadkowe zawsze przechodzi na skarb państwa i nikt obcy - tym bardziej jakieś organizacje reprezentujące busineSSholocaust! - nie może uzurpować sobie prawa do tego mienia.
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:06:55
  Jak na razie nikt go nie złapał na żadnym kłamstwie, na złamaniu choćby obietnic - nie mówiąc o łamaniu prawa lub konstytucji. Nie doszło też do żadnych wypłat/spłat komuś tam...
  Dopiero jak takie coś się wydarzy - w co osobiście wątpię - to wtedy zastanowię się, czy dalej bronić, i jego i PiS.
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:18:54
  Wcale się nie blatują. To robili i robią poprzednicy. PiS-owcy, co najwyżej lawirują... ale nie mają innego wyjścia właśnie z powodów o jakich wspomniałem wcześniej. A teraz jeszcze będą mieli na głowie "Decentralistów"... A swoją drogą, ciekawe jakby miała wyglądać realizacja tych roszczeń, gdyby faktycznie doszło do takiego rozbicia Polski, o jakim marzy Tusk, Merkel i Timmermans... :)
  Syndrom Kaszubski czyli 21 gdańskich postulatów
 • @Wican 20:49:11
  Wszytko Ci się pokręciło, co piszesz o Macierewiczu. Mieszasz jego opinie z opiniami członków Zespołu Macierewicza i innych współpracowników, także prawników. Antoni Macierewicz od początku stał na stanowisku - jedynie słusznym i logicznym według mnie - bo zakładającym, że nie wolno w czasie śledztwa z góry odrzucać żadnych przyczyn tej katastrofy. Przeciwnego zdania, już od pierwszych minut po katastrofie, była polska Prokuratura Wojskowa, która od razu uznała winę pilotów a wykluczyła inne przyczyny.
  Zakłamywaniem przyczyn i przebiegu katastrofy nie zajmował się Macierewicz, ale właśnie ruska agentura i jej polscy przedstawiciele w mediach - takie są fakty.
  O nienawiści Kukiza do Korwina-Mikke

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031