Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
422 posty 4786 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Moje komentarze

 • @Pedant 21:57:20
  "Ile masz lat synku? Mieszkasz jeszcze u rodziców?"

  ---> Dzięki, że się przyznałeś, że jesteś taki jak ciebie opisałem... :)
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @Pedant 21:46:58
  "Z was ani opozycjonista ani tajny policjant, ale donosiciel czemu nie. Macie predyspozycję do opluwania. Piszcie donosy, niech wam ulży."

  ---> Widzę, że ty, jak przystało na starego esbeckiego propagandystę, bierzesz przykład z Urbana, Michnika i usiłujesz odwracać kota ogonem - nazywając donosicielami tych, którzy piszą prawdę o waszych esbeckich donosicielach, o waszych kapusiach, takich jak Lech Wałęsa.

  "Na przykład w USA każdy słyszał o Wałęsie, tak jak o Gandhim i Matce Teresie. O innych Polakach mało kto wie."

  ---> I co tu udowodniłeś? Każdy normalny człowiek wie, że przez prawie 30 lat na całym świecie, łącznie z USA, "polskie" placówki dyplomatyczne były obsadzone przez tzw. Korpus Geremka, czyli przez partyjnych aparatczyków i esbeków wraz z ich rodzinami. Takie schnepfy do niedawna wszędzie rozpuszczały kłamliwe wieści o tym co się w Polsce działo i dzieje oraz o takich jak Lech Wałęsa. Prawda o tym kapusiu SB jest coraz powszechniejsza, także i za granicą
  https://normalny.neon24.pl/post/19151,radoslaw-sikorski-oszust-i-klamca-czy-agent-i-zdrajca
  http://normalny.neon24.pl/post/13876,aleksandrze-smolar-czy-moglbys-wreszcie-zamknac-swoja-bolszewicka-mordke

  "Są też krytycy Gandhiego i Matki Teresy, ale są odbierani jako zawistne i podłe kreatury. Nawet jeślibyście mieli rację, to nikt wam poza Polską nie uwierzy. Liczy się przyjęty "image".

  ---> Ty na pewno należysz do takich kreatur - skoro obok Gandhiego i Matki Teresy usiłujesz postawić, nędznego, podłego kapusia, Lecha TW"Bolka" Wałęsę, który przez całe swe nędzne życie służy obcym przeciwko krajowi, w którym żyje... - taki "image" mu pozostanie już na zawsze i wszędzie...

  "O Wałęsie rozmawialiśmy w opozycji lat 1970-tych, jako o przykładzie kogoś kto się wymigał od współpracy. Prawie nikt go nie krytykował."

  ---> Tak, rozmawialiście... pośród esbeków, agentów i innych kapusiów, gdy ustalaliście, jak wypromować kapusia SB , na przywódcę opozycji antykomunistycznej.

  "To były inne czasy o których młodziaki jak zadziwiony 1normalny nie mają pojęcia."

  ---> Kłamiesz i jesteś zakłamany, tak jak i w tamtych czasach. Wcale się nie dziwię, że na bezczelnego, usiłujesz kreować siebie, na wszystkowiedzącego - choć i w tamtych czasach, jak i obecnie, jesteś tylko prymitywnym narzędziem w rekach esbecji i jej tubą propagandową. To widać, słychać i czuć...

  "Jeszcze na początku III RP, bracia Kaczyńscy bardzo chętnie pomagali Wałęsie, wiedząc o jego przeszłości. Dopiero później się popsztykali."

  ---> Znowu piszesz półprawdy, tylko po to by szkalować uczciwych ludzi a wybielać esbeckich kapusiów! I owszem, Kaczyńscy wiedzieli o jego przeszłości - ale wtedy jeszcze twardych dowodów nie mieli w ręku, tak jak mamy teraz! Jednak dali Lechowi Wałęsie szansę, by się wyrwał spod wpływów SB/KGB. I dlatego na początku go popierali. Ale jak zobaczyli, że nawet jako prezydent, Lech Wałęsa nadal otacza się byłymi esbekami, komunistami i nadal wiernie służy Moskwie, to się z nim rozstali - a nie "popsztykali", jak tacy jak ty prymitywni propagandyści mówią!

  "Ja za Wałęsą nie przepadam i mało mnie obchodzi. To dla was jest on tak ważną figurą, bo mu zazdrościcie, ja nie mam takich kompleksów."

  ---> I na koniec też bezczelnie kłamiesz, bo bronisz Wałęsy jak niepodległości - czyli bardzo ci zależy, by taki kapuś, antypolski szkodnik, jak on, był postrzegany inaczej niż na to zasługuje...
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @zbig71 21:27:13
  "Może kiedyś p.Bóg sprawi, że dorwę ciebie w realu, śmieciu."

  ---> Kolejny raz przyznajesz się, że jesteś nie tylko starym stalinowcem, ale i starym kagiebistą, który będzie do upadłego bronił komunistycznych morderców z Kremla!
  Jak bardzo trzeba nienawidzić Polski i Polaków, by tak napisać, jak to ty napisałeś we wcześniejszym komentarzu:

  "Zabierają nam Baltic Pipe. Straszne. To czemu przez własne terytorium nie puściliśmy rurociągu? W imię amerykańskich i ukraińskich interesów!!! No to teraz Ruskie że Szkołami budują sobie NS2, to chyba proste, no nie?
  Żeby być niezależnym, to trzeba stać na własnych nogach.
  A nie płakać po nocach, że inni nam kazali...."

  ---> Jesteś tak ciemny jak tabaka w rogu, skoro uważasz, że zgoda Polski na puszczenie rurociągu przez nasze terytorium, dawałoby nam jakąś niezależność energetyczną... Nie rozumiesz, że wtedy NADAL bralibyśmy gaz z TEGO SAMEGO źródła, czyli od ruskich bandytów? I jaka by to była "niezależność"... :)
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @zibi 19:57:40
  "Nie dyskutuj z głupimi, bo możesz podzielić ich poglądy i potem mogą być twoje!!!"

  ---> Już ponad 15 lat temu zaczynałem swoje polemiki na Forum Kraj Gazety Wyborczej więc nie mają na to żadnych szans, bym ja podzielił ich poglądy... :)
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @Pedant 11:17:26
  "Wałęsa nigdy się nie zapierał, że SB go zastraszyła go na początku lat 1970-tych. Wiedziałem to i moi znajomi jeszcze przed stanem wojennym. Nikt z tego nie robił wtedy sprawy."

  ---> Bezczelnie kłamiesz, jak typowy esbecki kapuś, taki jak i Wałęsa! Dlatego nie dziwię się, że i twoi znajomi - najprawdopodobniej też kapusie - z faktu kablowania na kolegów przez Lecha Wałęsę, nie robili sprawy. Kłamiesz, że Lech Wałęsa mówił o jakimś zastraszaniu przez SB. On donosił na swoich kolegów - Z WŁASNEJ I NIEPRZYMUSZONEJ WOLI! - już jako młody chłopak mieszkający na wsi. Potem donosił na kolegów w wojsku! SB-ecja, widząc jak chętnie donosi, wykorzystała go, jako swojego agenta, w rozgrywkach ze stoczniowcami. Ale najlepszym dowodem na to, że Lech Wałęsa nigdy nie był zastraszany przez SB, jest jego dobrowolna współpraca z esbekami po 1989 roku, także, gdy był już prezydentem RP i nadal wiernie służył Moskwie.

  "Ale brzydzę się partyjną propagandą i zaślepieniem.
  Za sto lat, każde dziecko na świecie będzie pamiętać o nim. O was nikt."

  ---> Tylko esbekom i kapusiom to się marzy... ale nie - normalnym ludziom, którzy już dobrze znają przeszłość Lecha TW"Bolka" Wałęsy i jego dobrowolną współpracę z wrogami Polski, z pachołkami Moskwy a z upływem lat poznają jeszcze lepiej, dzięki nowym programom edukacyjnym i lekcjom historii, które komuniści chcieli zlikwidować...
  http://normalny.neon24.pl/post/46900,bez-komentarza
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @Pedant 10:11:49
  "Wałęsa strasznie uwiera niektórych. Bo to on walczył z "komuną" a nie oni."

  ---> Tak! Wałęsa walczył z komuną dosłownie, czyli: razem z komuną przeciwko Polsce i Polakom.
  Nie Wałęsa uwiera normalnych Polaków, ale jego trwanie w kłamstwie i próby szkodzenia Polsce, także po 1989 roku a nie tylko - przed...
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @kowalew 00:54:46
  "Chwilę odczekałem i ... na spokojnie ten Swift jest już dla mnie po prostu tylko nędznym, ohydnym prowokatorem. I nie wykluczam że taki skutek może na wielu czytaczy mieć również Pańska notka - więcej szkody niż pożytku"

  ---> Odczekałeś... marnując czas, zamiast sięgnąć po dodatkową wiedzę. Wszystko o czym ta notka mówi to fakty - Propagandyści i ideolodzy gender/LGBT właśnie taką metodę - "gotowania żaby" - stosują od kilkudziesięciu już lat! A teraz coraz bardziej podnoszą głowy i na bezczelnego żądają przywilejów dla siebie. Stąd ten ich atak na szkoły, na instytucje kultury i na urzędy. Już jawnie posuwają się nie tylko do ataków słownych, ale i fizycznych, łącznie z podpaleniami i morderstwami...
  Może jednak uzupełnij swoją (nie)wiedzę:

  https://www.tysol.pl/a35757--Tylko-u-nas-Robert-Tekieli-Ideologia-LGBT-Oczywiscie-ze-istnieje-Oto-dowody

  https://www.tysol.pl/a64417-Tylko-u-nas-Waldemar-Krysiak-Trzy-szalenstwa-jakie-sprobuje-zrealizowac-progresywna-lewica-w-najblizszych-trzech-latach#.YH9dDyecZTg.twitter
  TĘCZOWY POCAŁUNEK ŚMIERCI
 • @ikulalibal 14:47:47
  "A po drugie nie wiem co złego w tym aby główne siły polityczne dogadywały się ze sobą przy stołach? Jak wypracowywać kompromisy i społeczne ugody? na barykadach wojny domowej? To po drugie.
  Nie wiem też na podstawie czego autor kwalifikuje jako "zdradzieckie" pewne wydarzenia a konkretnie wybory 1989 i odwołanie rządu Olszewskiego.Obydwa zdarzenia potoczyły się w sposób satysfakcjonujący większość społeczeństwa więc fakt ów należy respektować."

  ---> A po pierwsze, Lech Kaczyński uczestniczył w podstoliku uzgadniającym prawa pracownicze. Takich merytorycznych podstolików było wiele i tam żadnych spisków nie było. Owszem, Michnik, Geremek, Mazowiecki, Frasyniuk..., spiskowali z Kiszczakiem i Jaruzelskim... - ale to się działo na nieoficjalnych a właściwie na tajnych spotkaniach!
  Kłamstwem jest twierdzenie, że społeczeństwo było usatysfakcjonowane wyborami w 1989 roku i obaleniem rządu Jana Olszewskiego. Społeczeństwo było wtedy skutecznie okłamywane w obu sprawach przez esbecką propagandę Kiszczaka, która rządziła niepodzielnie w mediach! "Doradzać", że takie kłamstwa i oszustwa należy respektować, może tylko jakiś esbecki agent lub kapuś...
  Poprzednie (nie)rządy, łącznie z (nie)rządem Tadeusza Mazowieckiego były pełną kontynuacją rządów komunistycznych. Dopiero rząd Jana Olszewskiego zaczął dbać o los Polaków - natychmiast przerwał złodziejską prywatyzację Janusza Lewandowskiego i pseudo reformy gospodarcze komunisty Leszka Balcerowicza. Komuniści, esbecy, kapusie, z Lechem TW"Bolkiem" Wałęsą na czele jakoś te zmiany przetrzymali, ale już nie mogli pogodzić się z tym, że rząd Jana Olszewskiego, zdecydowanie pogonił Ruskich i nie pozwolił na dalsze traktowanie Polski jak swojej republiki - czego chciał także Wałęsa. Dlatego wszyscy komuniści, esbecy, tajni współpracownicy, kapusie... w Sejmie się zmówili, łącznie z Donaldem Tuskiem i obalili PIERWSZY polski rząd! To był jawny akt zdrady wobec państwa polskiego... Podobnie, ci sami, zdradzają Polskę teraz - na rzecz Rosji i Niemiec...
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @werka1321 14:55:03
  "Jest takie fajne ( trochę wulgarne powiedzenie ) "Nie patrz się za siebie, bo Ci z przodu ktoś przyjebie".."

  ---> A może jednak:
  Patrz także za siebie, bo z przodu niespodziewanie ci przyjebie ktoś, kogo uważasz za patriotę i przyjaciela - a z jego przeszłości wprost wynika, że nigdy nim nie był... :)
  Dwa zdradliwe 4 czerwce: 1989 i 1992
 • @Wrzodak Z. 09:31:35
  "Na życzenie Lecha Kaczynskiego, który miał kłopoty z doświadczonymi pilotami i ścigał ich karnie i dyscyplinarnie za niewykonywanie jego poleceń podczas lotu /vide lot do Gruzji w 2008r/, samolotem dowodził młody, świeżo awansowany kapitan"

  ---> A wy, Wrzodak, nadal po tylu latach łżecie jak bura kremlowska suka...
  Ten pilot, na temat którego kłamiesz, nigdy nie był ścigany za Gruzję a wręcz przeciwnie, normalnie latał i normalnie awansował. Poszukajcie sobie, Wrzodak, w internecie informacji na ten temat - jeśli nie wierzycie... :)
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @Wrzodak Z. 09:27:33
  "1. wyleciał z Warszawy bez żadnego marginesu czasowego i w zasadzie bez możliwosci zdążenia na czas na zapowiedziane uroczystosci w Katyniu (zaspał Kaczynski, bo w piątek raczyli sie winem wieczorem) - jako, ze nie było możliwosci przewiezienia 96 osob - w tym VIP i osób starszych z samolotu na plycie lotniska w Smoleńsku do Katynia - w ciagu 15 minut"

  ---> Kłamstwa i pomówienia!

  "2. samolot wyleciał z Warszawy bez wymaganej prognozy pogody na lotnisku w Smolensku"

  ---> Kłamstwo! Oficjalna prognoza pogody z godz. 6:00, którą dysponowała załoga, mówiła o widzialności 6 KILOMETRÓW!, podstawie chmur WYSOKIEJ i ŚREDNIEJ! oraz o lekkim zamgleniu! Tak więc, nie było żadnych przeciwwskazań co do wykonania lotu z Warszawy do Smoleńska!

  3. zniżał sie do lotniska mimo, ze znane mu były od kilkunastu minut prognozy, które wykluczały możliwość bezpiecznego lądowania w Smolensku

  ---> Kłamstwo! Tupolew zniżał się do zgodnej z procedurami dotyczącymi podejścia warunkowego, wysokości decyzji! Na wysokości 100 metrów jeszcze nikt nigdy nie widział mgły! A z wysokości STU metrów można bezpiecznie ocenić, czy pas startowy jest dobrze widoczny czy nie - by wtedy dopiero podjąć decyzję czy lądować czy odejść na drugi krąg!
  Kontrolerzy zachęcali do lądowania mówiąc do załogi: "Pas wolny!", ale Kapitan Tupolewa już wcześniej podjął decyzję o odejściu na drugi krąg z wysokości decyzji...

  4. samolot przekroczył wszelkie dopuszczalne minima bez widoczności ziemi, znajdował się na niedopuszczalnej wysokości bez zgody na lądowanie

  ---> Kłamstwa i bzdury!

  5. samolot kontynuowal obniżanie mimo ostrzeżen pilotow Jak-40 i TAWS - zaloga swiadomie łamała przepisy bezpieczenstwa lotu .

  ---> Kłamstwa i bzdury. TAWS nadał sygnał ostrzegawczy, gdy samolot był na wysokości 300 metrów - na tej wysokości żadnych brzóz nie ma!
  A samolot oczywiście, że obniżał lot, bo schodził z wysokości 300 metrów na wysokość 100 metrów!

  6.nadal kryje się treści rozmów braci Kaczyńskich na 11 minut przed tragedią

  ---> Kłamstwa i insynuacje!
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @Repsol 18:12:28
  OK! Ale kłamstwa Wrzodaka też mógłbyś wykasować... Pzdr. :)
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @Wrzodak Z. 09:27:33
  A Pan nadal trzyma z komunistami, z Władimirem Putinem, z Donaldem Tuskiem, z Tatianą Anodiną, z Jerzym Millerem, z Zenonem Laskiem...
  Tyle lat minęło a wiedzy Panu nie przybyło - wręcz przeciwnie :)
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @Leonardo da Vinci 21:22:10
  "Ten kaczelnik przyklei się zapewne do Bidena bo to wasal a wasal musi komuś służyć. Bez pana jest słaby i boi się własnego cienia."

  ---> Kłamiesz. Czyżbyś dołączył do kremlowskich piesków?
  ▪ ULTIMATUM ! PELOSI VS TRUMP ! ▪
 • @Pedant 14:26:16
  I co chciałeś tym zdjęciem udowodnić?
  Że Kaczyński zaśmiał się z głupot wygadywanych przez Wałęsę?
  Żadne zdziwienie... :)
  Zapalono świece hanukowe w Pałacu Prezydenckim
 • @zbig71 14:23:42
  "Nie, mój drogi frędzlu. To ty wyzywasz innych, którzy nie podzielają twych mądrości od ubeckich złogów , bezmyślnych lewaków czy komychów. Nie ja."

  ---> I znowu łżesz, lewacki frędzlu!
  Zanim tak nazwałem ciebie zdążyłeś mnie parę razy opluć, zarzucić mi socrealizm... Ale gdy twardo zacząłeś bronić agenta Putina, Cyryla I, to zostałeś dopiero wtedy nazwany tym kim jesteś naprawdę, czyli - esbeckim złogiem (kagiebowskim złogiem), komuchem, bezmyślnym lewakiem... To stało się oczywiste :)
  Weto. Wojna o pietruszkę, o listek figowy czy kaprys.
 • @zbig71 13:49:15
  "A Kiszczak wyznaczył, że majä udawać patriotów i prawicowców."

  ---> Któż ma być tak dobrze poinformowany i wiedzieć kogo Kiszczak wyznaczał i do czego, jak nie ty, esbecki złóg, lewacki POmiot.
  Na pogrzeb Jaruzelskiego i Kiszczaka pewnie też chodziłeś, jak oni:
  https://www.polishclub.org/wp-content/uploads/2016/02/walesa-kwasniewski-komorowski-pogrzeb-gen-jaruzelskiego.jpg
  Zapalono świece hanukowe w Pałacu Prezydenckim
 • @zbig71 04:34:34
  "Sam jesteś jak bezpieczniacka kupa gówna. I przestań innych wyzywać bo mają inne zdanie od ciebie."

  ---> Jesteś uczniem Marty Lempart? Bo nie dość, że łżesz w żywe oczy, opluwasz bezpodstawnie innych ludzi - no chyba, że uważasz siebie za "bezpieczniacką kupę gówna" i jesteś z tego dumny... - to jesteś tak samo skretyniały i tego nie widzisz, że się tak właśnie zachowujesz. Ty nawet nie rozumiesz co oznacza mieć "inne zdanie" lub "inną opinię". Zrozum wreszcie, że żeby mieć inne zdanie, to trzeba przede wszystkim mieć wiedzę na temat tego o czym się ma to inne zdanie oraz trzeba umieć przedstawić swoje racje, które pokażą, że druga strona tej racji nie ma! A ty... rzucasz tylko puste słowa
  Weto. Wojna o pietruszkę, o listek figowy czy kaprys.
 • @GPS 21:20:38
  " Nie chodzi im o zburzenie tysiącletniego porządku, o likwidację starych rytuałów, o obalenie cywilizacji opartej na chrześcijaństwie. Oni chcą po prostu się do tego przyłączyć, wzmocnić to i utrwalić. Chcą, by ten porządek objął też ich, chcą kultywować konserwatywne rytuały, do których nie byli dotychczas dopuszczani, chcą się czuć pełnoprawnymi uczestnikami tradycyjnego, konserwatywnego, bogobojnego społeczeństwa. Są teraz odłączeni, ale marzą, pragną, żądają dołączenia."

  ---> Niestety - a raczej na szczęście - nie jest tak jak sugerujesz. Wizja, którą nakreśliłeś, gdyby miała się ziścić, byłaby czymś o wiele gorszym niż wymordowanie wszystkich chrześcijan.
  Ale pomijając ten aspekt, jest inny dowód zaprzeczający Twojej koncepcji: Gdyby homoseksualiści rzeczywiście chcieli się podłączyć do nas - a nie rozwalić system naszych wartości - to by nie nie stworzyli tylu kłamliwych neomarksistowskich ideologii, na których oparli całą swoją strategię ekspansji:
  https://www.tysol.pl/a35757--Tylko-u-nas-Robert-Tekieli-Ideologia-LGBT-Oczywiscie-ze-istnieje-Oto-dowody
  Pederaści to konserwatyści!
 • @viridiana 13:21:17
  "Pan natomiast racji nie ma, żydów nie zna, poza tym mówimy o wychowaniu i nauczaniu w Polsce, nie w Israelu..."

  ---> Nie twierdzę, że ich znam... Ale na tyle na ile orientuję się w temacie, to się wypowiedziałem. I to wcale nie kłóci się z tym, co powiedziała Pani. Nie komentowałem wychowania w rodzinie - ani w Izraelu ani w Polsce - bo nie tego dotyczył problem, który podrzucił Zawisza... :)
  Zapalono świece hanukowe w Pałacu Prezydenckim

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031