Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
421 postów 4682 komentarze

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Moje komentarze

 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  "A gdzie wtedy byłeś? W samolocie czy na Żoliborzu?"

  ---> Dawaj, bezczelna, zakłamana bolszewicka gnido linki do twoich zapytań o to samo: Czy był w samolocie!
  ... do Tomasza Hypkiego, Krzysztofa Parulskiego, Tomasza Białoszewskiego, Jasia Osieckiego, Romana Gruszczyka ..., że tylko tylu wymienię na początek, kłamców i oszustów, którzy twierdzili, że to generał Błasik spowodował nerwową atmosferę w kokpicie, że kapitan Protasiuk wychylał się przez okno by obserwować ziemię i tym podobne idiotyzmy. Chyba że opowiesz jak Hypki i reszta tych kagiebowskich piesków wyskakiwała na spadochronach z Tupolewa w ostatnich sekundach ... no bo i skąd oni to wszystko wiedzieli i do tego tak dokładnie i zgodnie ...
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Stara Baba
  "A ja powiem tak, nieważne czy wierzący czy nie, czy wiary naszej czy innej, jeżeli jest Polakiem i bagatelizuje lub stara się uroczystość kanonizacji ośmieszyć lub pomniejszyć jego wagę jest człowiekiem jak najbardziej głupim lub po prostu nie jest Polakiem."

  ---> Bardzo mądrze powiedziane ...
  Bezsilna nienawiść.
 • @Bara-bar
  "Ja to wiem, my wszyscy to wiemy"

  ---> Widzę, że wiesz jeszcze mniej, niż można było przypuszczać z twoich komentarzy a do tego mylisz zaklinanie rzeczywistości z wiedzą.
  A chciałbym cię zapewnić, że nie są potrzebne żadne zdolności nadprzyrodzone, by w/w osobnikom i ich wielu współtowarzyszom, udowodnić kłamstwa, oszczerstwa, m.in. wysyłanie - wzorem swoich idoli z KGB/UB/SB - niewygodnych ludzi do psychuszek.
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Bara-bar
  "NIE, teraz KLAMIESZ!!!
  Musisz byc na prawde glupim, by klamac!"

  --->Ja i kłamstwa??? Jak może coś takiego przychodzić ci do głowy! Wystarczy popatrzeć na tytuły moich notek, by wiedzieć, że gdybym kłamał, to już miałbym sądowny zakaz pisania. Podobnie i teraz ... Rzeczywiście, gdybym kłamał, mówiąc w taki sposób jak wyżej o tamtych osobnikach, to należałoby uznać to za głupotę. A że wiem iż powiedziałem prawdę, to mogę spać spokojnie.

  PS. Jeśli nie do końca zrozumiałaś, to od razu tłumaczę: W razie czego jestem w stanie wszędzie udowodnić, kiedy każdy z nich - jak to nazwałaś - bawił się w lekarza, czyli opluwał przeciwników politycznych, sugerując choroby psychiczne.
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Bara-bar
  "Czy ty z wyksztalcenia jestes lekarzem?"

  ---> Już pytałaś o to samo Donalda Tuska, Vincenta Rostowskiego, Rafała Grupińskiego, Pawła Olszewskiego ... i innych bolszewickich oszczerców, garściami czerpiących nauki z esbeckiej szkoły propagandy?
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @slepa manka
  "Niech wobec etgo jaro, sprobuje wypoweidzeic sie w sprawie roszczen zydowskich"

  ---> Może powiem nie o "Jaro" ale o "Leszku". Otóż kiedyś mnie zdziwiły (zbulwersowały) - oprócz sprawy roszczeń - również inne akcje, decyzje rządu i prezydenta dotyczące środowisk żydowskich, także nagród, odznaczeń. Dziwiłem się do momentu, gdy zwróciłem uwagę, że Lech zatrudnia kogoś kto nazywa się: Ewa Junczyk - Ziomecka. A powód jej dziwnych zachowań, wypowiedzi wyszedł na jaw dopiero później. To podobna sprawa jak z Radosławem Sikorskim, Pawłem Zalewskim, Antonim Mężydło, Misiem Kamińskim ... którzy pokazali swoje prawdziwe, zakłamane, nienawistne bolszewickie mordy, dopiero wtedy gdy odeszli z PiS-u. Tak więc nie jestem chętny do obwiniania "Jarka" lub "Leszka" mając świadomość, ile kretów robiło za ich plecami wredną robotę, o której czasami dowiadywali się na końcu - ot jak choćby z odznaczeniem Jaruzela.

  Niżej zamieszczam fragment dyskusji z 2008 roku, który wyjaśnia to co myślę w sprawie żydowskich roszczeń:

  - - - - - -

  1normalnyczlowiek 04.03.08, 23:19
  oszolom.pl napisał: Na przykład.

  ---> Więc najpierw muszą pokryć szkody jakie wyrządzili Polsce i Polakom w czasie swojej bytności za granicą - zrobi się bilans i zobaczymy kto komu jest coś winien.

  --
  inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat

  Re: Więc najpierw muszą pokryć szkody jakie wyrzą
  chateau 04.03.08, 23:34
  Gdyby za bilans zysków i strat karano banicją to byś wyleciał stąd w abcugach przed narodzeniem.

  Cicho sza to tylko twoje urojenia :)))
  1normalnyczlowiek 04.03.08, 23:51
  chateau napisał: Gdyby za bilans zysków i strat karano banicją to byś wyleciał stąd w abcugach przed narodzeniem.

  ---> Oprócz bezmyślnego plucia - tak jak Bartoszewski lub Niesiołowski - potrafisz coś jeszcze?
  Skoro stawiasz jakąś tezę, to ją uzasadnij. Ja o antypolskiej działalności Grossa swoje zdanie już przedstawiałem.

  --
  inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat

  Re: Cicho sza to tylko twoje urojenia :)))
  chateau 04.03.08, 23:56
  Nie zwróciłeś uwagi na to, że w 1968 całe rzesze Polaków zostały skazane na banicję prawem kaduka? Że za przestępstwa jest sąd, za nikczemności - potępienie ale żaden cywilizowany kraj nie uzurpuje sobie prawa do wyrzucania własnych obywateli?

  1normalnyczlowiek 05.03.08, 00:37
  chateau napisał: Nie zwróciłeś uwagi na to, że w 1968 całe rzesze Polaków zostały skazane na banicję prawem kaduka?

  ---> Oczywistych spraw nigdy nie neguję Pokrzywdzonym nie odbieram prawa ani do obywatelstwa, ani do powrotu, ani do zadośćuczynienia. Ale należy się martwić o wszystkich pokrzywdzonych przez tamten system i tamtych ludzi - a nie tylko (powtórzę: tylko) o te 20 tys. z lat 1968 - 1972. I jak słyszę, gdy obrończyni tych 20 tysięcy jednym tchem broni również stalinowskich prokuratorów, to wybacz, ale nie po drodze mi z takimi ludźmi. Od razu nasuwa się podejrzenie, że holoprzedsiębiorstwo szuka na gwałt innych sposobów ...
  --
  inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat

  Udowodnij to.
  woda.woda 05.03.08, 00:38
  > jak słyszę, gdy obrończyni tych 20 tysięcy jednym tchem bron również stalinowskich prokuratorów

  1normalnyczlowiek 05.03.08, 00:48
  woda.woda napisała: Udowodnij to.

  > jak słyszę, gdy obrończyni tych 20 tysięcy jednym tchem broni również stalinowskich prokuratorów

  ---> Dzięki,zauważyłem przynajmniej, że"dowód"na oślej:)
  Ewa Junczyk - Ziomecka dzisiaj wieczorem w dyskusji na TVPInfo wolała bronić prok. Wolińskiej niż zaryzykować, że kunsztownie przygotowany przez "środowisko" a ogłoszony przez Schetynę plan, nie wypali. Jeśli nie słuchałaś tego na żywo, to musisz poszukać nagrań.
  --
  inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,76538048,,Rzad_przywraca_Zydom_polskie_obywatelstwo_.html?v=2

  - - - - -
  Wszystko - wobec Ewy Junczyk Ziomeckiej - się potwierdziło później:

  2.08.2013
  "Współpracownica Lecha Kaczyńskiego wyprasza profesora Chodakiewicza z konferencji naukowej w USA"

  http://jan.bodakowski.salon24.pl/524577,wspolpracownica-lecha-kaczynskiego-wyprasza-profesora-chodakiewi
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @slepa manka
  "Tymczasem A. Macierewicz zaklada za fakt oczywisty, ze samolot wylecial z Warszawy, chociaz nie ma na to zadnych nagran i dowodow. Dysponujac takimi samymi watpliwymi materialami jak i my, stwierdzil ze byly co najmniej trzy wybuchy w samolocie, ktory nie wiadomo czy wystartowal z Okecia. Ponadto jesli sie uwaznie przyjrzymy zdjeciom z pierwszych dni pozostalosciom wraku samolotu, to mozna zauwazyc, ze wrak sklada siez trzech oddzielnych czesci roznych samolotow. "

  ---> Znasz powiedzenie: "A największy jest ambaras, żeby ..." troje/czworo chciało naraz. A chcą tego samego ... tylko nie potrafią razem tego wyartykułować.
  Jak myślisz, czego może jednocześnie chcieć Macierewicz, FYM, Ty, zibi, ja ...? Pewnie że chcemy wiedzieć co się tam pod Smoleńskiem naprawdę stało ... ale to jest tak odległa sprawa, że jeszcze długo nie ma co tego brać pod uwagę. Natomiast wszyscy chcemy wykazać, udowodnić, że wersja oficjalna przedstawiona przez czynniki rządowe Rosji i Polski jest nieprawdziwa! Powtórzę: Osobną sprawą jest udowodnienie kłamstw i fałszerstw MAK-u, Anodiny, Millera, Laska ... a zupełnie osobną jest udowodnienie, jaki był rzeczywisty przebieg wypadków: Gdzie zginęli i jak zginęli! Dopóki tego nie wiemy, KAŻDA wersja jest godna uwagi, zarówna taka, która mówi o hangarze, o maskirowce i ta mówiąca o awariach, wybuchach ... Bo widzisz, przy analizowaniu każdej z tych wersji jesteśmy zmuszeni korzystać z TYCH SAMYCH materiałów, które nam łaskawie udostępniła strona rosyjska i polska - innych nie mamy! Dla mnie nie jest ważne, która wersja weźmie górę, dla mnie najważniejsze jest by któraś z tez, czy to maskirowki czy wybuchowa, obaliła tezy zawarte w oficjalnych raportach. A fakt, że jednak środowiska popierające jedną czy drugą wersję wzajemnie się zwalczają - zamiast współpracować - jest tylko kolejnym argumentem, że profesjonalna kagiebowska propaganda potrafi, w obronie swoich interesów, wbijać klin pomiędzy ludzi, którzy normalnie by szli razem.

  Na przykład ja - mimo że podaję własną wersje wydarzeń - nie twierdzę że tak właśnie było, ale wykazuję, że NIE BYŁO tak jak chce to przedstawiać strona rządowa, jak twierdzą oszuści i kłamcy od premiera Tuska poczynając a na Lasku kończąc. M.in. pokazuję, że skoro strona rządowa uznaje swoje stenogramy za niesfałszowane, to tym samym musi uznać, że załoga Tupolewa na stu metrach, lecąc POZIOMO (bo tak mówią stenogramy!) rozpoczęła procedurę odchodzenia na drugi krąg. A więc kłamstwem są wszelkie twierdzenia, że to było za późno, że nastąpiło przeciągnięcie samolotu itp.

  I dopiero wtedy kiedy zostaną doprowadzeni do sądu przez prokuraturę najwyżsi urzędnicy w państwie, Tusk, Sikorski, Arabski, Graś, J.Miller Klich, Lasek ..., kiedy zostaną pozbawieni możliwości mataczenia w sprawie, będzie można rozpocząć śledztwo mające wyjaśnić co się naprawdę stało.
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Max von Stirlitz
  "Jasne , moze jeszcze numer buta i rozmiar koszuli ??"

  ---> Nie zrozumieliśmy się! Skoro Jarosław Kaczyński taki straszny, to prosiłem o podanie z imienia i nazwiska innej osoby ze świata polityki, którą uważasz za godną zaufania i poparcia. Ale nie podasz, bo zdradziłbyś swoje preferencje i większość "argumentów" by odpadła.
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @slepa manka
  "Skoro Antoni stwierdzil ze trzy osoby przezyly katastrofe, to gdyby traktowal powaznie swoich wyborcow, powiedzialby wszystko ze szczegolami ..."

  ---> I po co bezczelnie, kolejny raz wygłaszasz te kłamstwa i oszczerstwa!
  Już ci sto razy tłumaczyłem, że informacja o trzech osobach, które przeżyły, pochodziła z oficjalnych ruskich źródeł i tuż po katastrofie była powtarzana także w naszej telewizji, jak i w mediach światowych. Nie jest niczym dziwnym, że w jakiejś katastrofie ktoś przeżyje a umrze później wskutek obrażeń. Wtedy, 10 kwietnia 2010 roku, na miejscu katastrofy dziennikarze pytali ministra Szojgu o te trzy ofiary i o karetki a Szojgu się wkurzył, że ta informacja przedostała się do mediów!
  Przestań więc wreszcie się ordynarnie zapluwać a zajmij się sobą, własną edukacją i wychowaniem siebie!
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Max von Stirlitz
  "... bezwolna plastelinowa figurka do wykonywania polecen ..."

  ---> Sądzę, że podanie z imienia i nazwiska kogoś kto nie jest "bezwolną ..." wyjaśni wszystko.
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  "Kaczyński swoimi głupimi ruchami sankcjonuje ten chory układ, dlatego uważam go za największego szkodnika"

  ---> A jakie to te "głupie ruchy".
  Ktoś ma propozycję "lepszych ruchów"?

  Poza tym: W jednym zdaniu i kłamstwo i bzdura:
  ". Ale oni przynajmniej nie stroją się w fałszywe "patriotyczne" piórka jak pis. "
  To nie Żyrandolowiec stroił się rok temu i za parę dni znowu będzie się stroił w fałszywe, czekoladowe piórka? Skąd ta ślepota ... po Ślepej Mańce? :)
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @Max von Stirlitz
  "Pan tak na serio ?"

  ---> W sumie racja. Bo i czy "Drugą RR-K" można traktować poważnie ...
  Ale jak komentować wypociny kogoś odpornego na fakty, na wiedzę ...

  PS. Zresztą. Proszę spróbować, najpierw przeczytać choćby ten tekst - który nie pochodzi przecież ani z GP ani z RM - i porównać z tym co wypisuje Slepa Manka i wtedy podyskutujemy, kto ma rację, czy moja opinia była przesadzona:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/odebral-telefon-i-powiedzial-ze-wraca-ratowac-panstwo-dlaczego-macierewicz-nie-dotarl-10-kwietnia-do-smolenska,418854.html
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • @slepa manka - Łżesz z niewiedzy czy na rozkaz?
  Jako że na Salonie24 te same rzygi i kłamstwa zamieściłaś, więc tylko wklejam jeden z moich komentarzy:

  "Ślepa Mańka uważa Blogerów i Komentatorów za durniów!
  "Nie byloby tylu wyglupow i kompromitacji. W normalnym kraju opowiesci o trzech osobach, ktore przezyly katastrofe, musialyby byc przez Antoniego wytlumaczone. Tymczasem on sam traktuje swoich zwolennikow jak zwyczajnych przyglupow, ktorzy uwierza tylko dlatego ze mowi to Pan Antoni z namaszczenia wodza, ktory to jest niepodwazalnym dla tychze przyglupow genialnym strategiem. A przed ludzmi, czy tez osobnikami, ktorych uwaza sie za przyglupow,nie nalezy sie z niczego tlumaczyc. "

  ---> Po co się zapluwasz, wygadując takie głupoty! Skoro nie jesteś w temacie, to po prostu nie zabieraj głosu! Czy znowu, jak dziecku, trzeba tłumaczyć prostą sprawę, że można PRZEŻYĆ katastrofę i NIE ŻYĆ???
  A każdy normalny kraj, który za premiera miałby uczciwego człowieka a nie kretyna i tchórza, zażądałby natychmiastowego wyjaśnienia losu takich trzech osób - tym bardziej, że ten temat był poruszany zaraz po katastrofie przez dziennikarzy w obecności prawej ręki Putina, czyli ministra Szojgu a powtarzany był wielokrotnie także w światowych mediach! Tak więc odpiórkaj się od Macierewicza a zapytaj o to Donalda Tuska, który wieczorem widział się także z Szojgu i zajmij się sobą, swoim dokształceniem się w tematach, które masz zamiar poruszać! A najlepiej, najpierw się wytłumacz, czy z własnej woli robisz tak się ośmieszasz ..."

  http://slepamanka.salon24.pl/580480,co-robil-macierewicz-w-dniu-10-04-2010-roku-widziane-z-usa#comment_8961650

  Widać wyraźnie, że robisz tu na NE to samo co bolszewicka gnida Renata Rudecka - Kalinowska na S24, która też jest odporna na wiedzę.
  Gdybyś miała odrobinę dobrej woli to przynajmniej przeczytałabyś chociaż tyle i ... się zamknęła, choćby w temacie Macierewicza:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/odebral-telefon-i-powiedzial-ze-wraca-ratowac-panstwo-dlaczego-macierewicz-nie-dotarl-10-kwietnia-do-smolenska,418854.html
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • A może sądy mają problem z uznaniem, że taki przestępca wie czego chce i co mu zagraża?
  "Volenti non fit iniuria(Chcącemu nie dzieje się krzywda) – zasada prawna, która mówi, że jeśli ktoś dobrowolnie naraża się na szkodę, wiedząc że może ona nastać, to nie może dochodzić roszczeń z tego tytułu.
  Jeśli jakiś oszust, złodziej, czy inny przestępca, krąży wokół ofiary, niczym ćma wokół płonącej świecy, to powinien zdawać sobie sprawę z wysokiego ryzyka takiego kołowania i potencjalnego nieszczęścia oraz powinien zdawać sobie sprawę z nieskuteczności żądania zadośćuczynienia w razie spłonięcia w płomieniu świecy."

  ---> "Sędziowie" mają dziwną skłonność dawać wiarę tym krążącym a za tych "chcących" uważać ofiary.

  Ale mnie nurtuje inny problem, ściśle z tym zjawiskiem się wiążący:
  Dlaczego przy rozpatrywaniu szczególnie spraw dotyczących wyłudzeń (również wyłudzeń praw do czegoś) nie jest przyjęta za obowiązującą zasada mówiąca, że:

  Nikt nie działa na swoją niekorzyść.

  W tym momencie zostałyby natychmiast ukrócone m.in.
  - zarówno praktyki banków i innych instytucji pożyczkowych (handlowych), specjalnie komplikujących i rozbudowujących treści wszelakich umów (w tym słynne wpisywanie czegoś istotnego drobnym druczkiem)
  - jak i nagminne praktyki deweloperów, ukrywających stan faktyczny pod względem własności i ciążących zobowiązań, gruntów i mieszkań pozornie przekazywanych lokatorom i przenoszących swoją przestępczą działalność gdzieś indziej, pozostawiając dotychczasowych klientów z długami
  - Także nie byłoby już tak łatwo zakładać spółek "dużego" z "małym" ("sprytnego" z "uczciwym"), w których "duży"/"sprytny" wiele obiecuje a zaraz po podpisaniu umowy, wykorzystuje jakieś wcześniej niezbyt dokładnie znane zapisy statutowe spółek (lub po prostu podnosi kapitał zakładowy) i niszczy np. czyjś dotychczasowy interes rodzinny i właścicieli, pozbywając się konkurencji ...
  Volenti non fit iniuria
 • @Bogdan
  Nie będę udawał, więc przyznam się, że z przyjemnością przeczytałem taką opinię :)

  Również pozdrawiam
  Spokojnych ale i Wesołych Świąt
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @LordConqueror
  "Ruska agenturalność to fundament ..."

  ---> Niestety, to fundament stabilny na każdym podłożu, przez co nadbudowa mocno się trzyma nawet w warunkach z pozoru uniemożliwiających jej przetrwanie.
  Np. Śmiem twierdzić, że obecny stopień "zaubeczenia" Pałacu Prezydenckiego, pobił wszelkie rekordy.

  http://normalny.neon24.pl/post/20672,posadza-tylko-laszkiewicza-czy-jego-pracodawce-rowniez

  Dziękuję
  Wesołych Świąt
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @Paweł Tonderski
  "... A tutaj okazuje się, dzięki autorowi powyższego tekstu, że to ideowcy i ludzie Kremla ..."

  ---> Zastanawiałbym się, czy kapepowskie geny i gwniana indoktrynacja jest w stanie stworzyć ludzi ideowych. Raczej mamy w takim przypadku do czynienia z zastraszonymi pieskami Pawłowa, cieszącymi się każdym ochłapem, spadającym z pańskiego stołu.

  "A nie ludzie Brukseli, Waszyngtonu, Londynu, Paryża, Tel Awiwu i Berlina, i być może jeszcze innych stolic państw rozsianych po całym świecie?"

  ---> No właśnie - wszystkich stolic ... tylko nie Warszawy, bo to polskie miasto.

  "Po prostu wczoraj Moskwa dziś Bruksela"

  ---> Niektórzy z nich: wczoraj Moskwa dziś Bruksela i Moskwa :)
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @KOSSOBOR
  "... Tylko jakoś późno wróciła pani Szczepkowskiej zdolność widzenia i oceniania rzeczywistości."

  ---> Bardzo późno ... chyba nawet za późno.
  „Gazeta Wyborcza” cenzuruje
 • @Krzysztof J. Wojtas
  "Chce Pan podyskutować poważnie?"

  ---> Zawsze staram się dyskutować poważnie, ale jak nie widzę innego wyjścia, to dostosowuję się do interlokutora.

  "... cóż dyskusja ze zjawą - nie jest konstruktywna"

  ---> Wprost przeciwnie. Uważam, że mając przed oczami czyjś komentarz, czyjąś opinię, dysponując możliwością skonfrontowania ze źródłami a także z wcześniejszymi wypowiedziami tej samej osoby na dany lub podobny temat, czasami mogę udzielić bardziej wyczerpującej odpowiedzi, niż w bezpośredniej rozmowie, w której czasami do głosu dochodzi erystyka.
  Generalnie, dla mnie, liczą się argumenty a nie kto je wygłasza - czyli bez względu na wykształcenie, tytuły naukowe, itp. Jedyny wyjątek, to podchodzę z rezerwą do czyichś opinii, jeśli mam wrażenie lub przekonanie, że ktoś ma interes by określone poglądy głosić ...
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @Max von Stirlitz
  "Mistrzem swiata w redagowaniu faktöw prasowych byl niezapomniany Drogi lodziarz Bronislaw , zabity w kontrolowanym wypadku samochodowym , gdzie cudem ocala asystentka przezyla z niesmakiem w ustach."

  ---> Tak, tak. Nagły atak "Syndromu Autostradowego" zakończył jego obżydliwą przypadłość opluwania Polski i Polaków także za granicami naszego kraju.
  PS. To ja pierwszy ze wszystkich, zauważyłem ten fakt, że jego "OdPasaŻerka_w_Dół" nie mogła zeznawać właśnie z tego prozaicznego powodu: coś jej utkwiło w gardle ...
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30