Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
421 postów 4682 komentarze

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Moje komentarze

 • @Astra 10:01:53
  "Ten ich atak, jest jednak bardzo przewidywalny... taki znak rozpoznawczy "

  ---> Służy jako znak rozpoznawczy, ale także jako hasło do kolejnych ataków, jako budzik dla tych, którzy "zaspali" i jeszcze nie wyrazili swego "oburzenia" ... :)

  Pozdrawiam
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @Krzysztof J. Wojtas
  Panie Krzysztofie. Chętnie podyskutuję z Panem na konkrety. Bardzo proszę, by jeden jedyny raz zrobił Pan wyjątek i tak jak to czyni ten "jedyny nienormalny człowieczek", zacytował jakieś zdania z jego notki i wdeptał go w ziemię za pomocą merytorycznych argumentów.
  Zobaczymy, co odpowie ... ale dopiero późnym popołudniem lub wieczorem.
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @ninanonimowa
  "TVPinfo
  --------- Lewicka i inni -WYJĄTKOWO PLUGAWY kanał"

  ---> Pseudo dziennikarka Karolina Lewicka podobno lubi straszyć sądami swoich krytyków. Ale ona łże całą sobą tak jednoznacznie, wygaduje tak piramidalne bzdury i zachowuje się tak obżydliwie tendencyjnie podczas progamów, które prowadzi, że nie sądzę, by jakikolwiek - nawet najbardziej rozgrzany - sąd przyznał jej rację ...

  Pozdrawiam
  Postępująca de(mo)bilizacja deeskalatorów.
 • @AdNovum
  Dokładnie tak. Wczoraj, także w sprawie tego listu, Monika Olejnik udawała kompletną kretynkę ( a może i nie udawała?) a dzisiaj w identycznej roli wystąpiła Ewa Kopacz - przy jej zakłamaniu i hipokryzji, to żadna nowina.
  Banderowcy rzucali o ścianę dzieci - ale nie swoje!
 • @MacGregor
  "A jeśli miałbym sobie znaleźć jakiś szczególny powód, by obiecać obecnym polskim władzom, że będę im czujnie patrzył na ręce, mediom, że zapamiętam, kto i kiedy manipulował, kłamał i preparował informacje dla potrzeb prowadzonej obrzydliwie walki o dostęp do miski, to niech tym powodem będzie pamięć o pośle na Sejm Rzeczpospolitej Sebastianie Karpiniuku. "

  ---> "Nic w przyrodzie nie ginie" ...
  Donald Tusk szybko znalazł "godnego" następcę:

  http://normalny.neon24.pl/post/17681,zaklamana-bolszewicka-twarz-pawla-olszewskiego-twarza-platformy-obywatelskiej
  Rolex: W IMIĘ "ŻELKA"!
 • @Autor
  "Bronisław Komorowski jeszcze jako prezydent – elekt wydał decyzję przeniesienia krzyża spod Pałacu Namiestnikowskiego, aby nie było nawet śladu pamięci po prezydencie Lechu Kaczyńskim."

  ---> Pamiętajmy również, że będąc jeszcze po. prezydenta, Bronisław Komorowski nie tylko nagradzał, odznaczał kagiebistów za ich, jak twierdził, wspaniałą postawę, wobec Polaków, w obliczu takiej tragedii, to w czerwcu 2010 roku, przed drugą turą wyborów prezydenckich, nielegalnie spotkał się z wysłannikami Putina na armeńskim lotnisku, co należałoby uznać za akt zdrady ... zdrady państwa polskiego lub jako wiernopoddańczy gest wobec kagiebistów!
  Zamach stanu
 • @Max von Stirlitz
  Tak. Znam tego "Krystalicznie Czystego", jakim próbowała go przedstawiać Jolanta "Beza" Kwaśniewska ...
  Żubry też potrzebują siana!
 • @liberalkonserwatywny
  "... po co komentować innowierców"

  ---> Jak nie ich, to kogo będziemy komentowali?
  Zarazę najskuteczniej się tępi tam gdzie występuje ... :)
  Żubry też potrzebują siana!
 • @zygmuntbialas
  "Czytałem więc wypowiedzi Laska, Macierewicza, Gargas, Czabańskiego, europosła Wojciechowskiego oraz innych, i nikt nawet nie wspomniał o Okęciu ..."

  ---> Po Macieju Lasku, czyli po ewidentnym ignorancie, kłamcy i oszuście, nie można było oczekiwać rzetelności w jakiejkolwiek sprawie związanej z tragedią smoleńską a więc zupełnie nie pasuje on do reszty.
  Zarzut jest słuszny, ale ... patrząc na możliwości dostępu do jakichkolwiek dowodów, poruszanie tematu dojazdów, Okęcia, hangaru, odlotu ma wiele ograniczeń. Na dzień dzisiejszy skazani jesteśmy tylko na domysły. Natomiast zajmując się raportami MAK-u i Millera, mamy namacalne argumenty strony rządowej, które można, po analizie, obalić. I dopiero wtedy, w następnym etapie będzie możliwe szukanie nowych dowodów i analizowanie tego co się wydarzyło w nocy i rano 10 kwietnia 2010 r.
  Smoleńsk - trudno nie dostrzec ukartowanej gry
 • @telewidzacy
  "Nadmierna dociekliwość nie wydawala sie korzystna dla dobra rozwoju sekty smoleńskiej ..."

  ---> Wy, członkowie Sekty Pancernej Brzozy i Sfory Piesków KGB, nigdy nie splamiliście się dociekliwością, choćby w najmniejszym stopniu - zawsze wydawane komendy wykonujecie bez wahania i bez żadnych wątpliwości. To jest prawdziwy powód, dla którego chętnie widzielibyście innych postępujących tak jak wy - czulibyście się wtedy nieco lepiej ...
  Antoni Macierewicz: Ja nie byłem przy rozmowach
 • @AdNovum
  "Ciekawe dlaczego Macierewiczowi nie pomogli amerykańscy "sojusznicy"?"

  ---> Przecież Brzeziński i reszta od zawsze byli sojusznikami twoich "przyjaciół" z Kremla ... więc jak mieli pomagać Macierewiczowi ...

  "Co oni chcą ugrać i co kryją?"

  ---> To co i ty?
  Antoni Macierewicz: Ja nie byłem przy rozmowach
 • @come prima
  "Bondź" pozdrowion ...

  ---> To typowy skrót. Jego pełne brzmienie wygląda:
  Niech będzie Bond pozdrowiony :)
  Smoleńsk - trudno nie dostrzec ukartowanej gry
 • @Eugeniusz Sendecki
  "[Żydy za Chamy poprzebierane zaczynają demaskować się, krzycząc Aj-Waj!]
  [kurtyna!]
  [oklaski!]"

  ---> OK.Laski!
  "Na gej-paradę wysłał mnie Jarosław Kaczyński"
 • @Eugeniusz Sendecki
  "Pani Astro... doprawdy! Pani nie widzi?
  Kroi się nam koalicja PiS + SLD + TR + EP, mamy poważny zwiastun ..."

  ---> Panie Eugeniuszu! Doprawdy, Pan nie widzi, że koalicja PO + SLD + TR + EP + etc. trwa już od dawna i trwa mać???
  "Na gej-paradę wysłał mnie Jarosław Kaczyński"
 • Panie Eugeniuszu!
  Czy Panu nie jest wstyd, tak po prostu, po ludzku? Przed nami blogerami, komentatorami i innymi czytającymi notki może Pan się wygłupiać do woli, wszak jesteśmy obcymi ludźmi. Ale, czy nie ma Pan Rodziny, przyjaciół ..., którzy wiedzą, że Pan tu pisuje i co pisze? Im chyba nie jest obojętne, że robi Pan z siebie idiotę ...
  "Na gej-paradę wysłał mnie Jarosław Kaczyński"
 • @MacGregor
  Rozsądny głos w tych trudnych (dla blogerów) czasach.

  Ja byłbym bardziej radykalny w stwierdzeniach, gdyż nie uważam by był to wybór "mniejszego zła". Oni naprawdę "jeszcze nie rządzili". Od pierwszych sekund po podwójnej wygranej w 2005 roku musieli - zamiast rządzić - oganiać się od stada trutni atakujących ich ze wszystkich stron.

  Pamiętajmy, że kłamcy, oszuści i złodzieje z obecnej Platformy Obywatelskiej wyrośli z tego środowiska, o którym kiedyś - chyba przez nieuwagę - napisała GW w 2000 roku (koniecznie KAŻDY powinien to przeczytać):
  http://justpaste.it/ebet

  Jakoś podobnego tekstu o pisowcach nie było i nie ma a młodzieżówki PO, SLD, TR i reszty komuchów nadal świetnie się rozumieją.

  Pozdrawiam
  Cierpienia starego kryptopisowca
 • @Autor
  Uważam, ze taka notatka nie miała najmniejszego znaczenia na decyzje tamtych "sądów". Po prostu te "sądy" i te Prokuratury" jawnie działają w interesie bandytów, porywaczy i innych przestępców lub ich mocodawców, zleceniodawców, więc ich decyzje, wyroki można z góry przewidzieć ... i żadna Me/inda nie musi niczego się obawiać!
  Co dalej ws. Olewnika?
 • @antares
  "A wyjaśnij "normalny" jakim prawem te bezczelne baby żądają żebym ja łożył na utrzymanie ich dzieci ..."

  ---> Masz ogromne braki w pojmowaniu rzeczywistości, więc jest niemożliwe bym cokolwiek mógł ci wyjaśnić. Ale możesz spróbować sam się dokształcić, np. z pomocą wujka Google, który ci powie po co jest państwo, dlaczego ludzie nie żyją każdy osobno we własnym świecie.
  Jak będzie za trudne, to poproś niech ktoś ci wyjaśni po co są instytucje, w których można się ubezpieczyć na różne okoliczności a później spróbuj przetransponować to na funkcje państwa.

  "Tam chodzą katolicy ..."

  ---> Czy ja coś wspominałem, dokąd chodzą homosie i co sobie wsadzają?
  Protestujący odrzucili zaproszenie Komorowskiej
 • @interesariusz z PL
  "mam nadzieję, że ostatecznie PiSowcy banderowcy utoną
  w wyborach."

  ---> Przecież ty i reszta kremlowskich piesków wiernie służących kagiebistom, jesteście tacy jak wasi bracia po fachu, banderowcy ...
  Dlatego życzysz Pierwszemu Gajowemu i reszcie bolszewików zwycięstwa w wyborach. Dobrze, że wreszcie pokazujecie swoje prawdziwe bolszewickie mordy ... a tyle czasu udawaliście, przygotowując grunt pod kagiebowską propagandę.
  PiS żąda rezygnacji z Roku Rosji w Polsce
 • Dlaczego nie dopisano: Tekst sponsorowany! albo: Tekst zawiera lokowanie produktu! ?
  "Jak zaznaczyła prezydentowa, spotkanie miałoby się odbyć bez kamer i dziennikarzy."

  ---> To nie ona zaznaczyła, ale jej spin doktorzy, którzy dobrze wiedzą, że jak zwykle by się tylko ośmieszyła, nie mając przygotowanych na kartce gotowych wypowiedzi a tym bardziej wtedy gdy rodzice zaskoczą ją konkretami, o których ona nie ma zielonego pojęcia.

  "Jednak rodzice, którzy poprosili ją o rozmowę, odrzucili to zaproszenie."

  ---> Po co NE zatrudnia kogoś od wykręcania kota ogonem? To ona odrzuciła ich zaproszenie i usiłowała wykręcić się sianem, proponując bicie piany bez kamer.

  "Żądają, aby pierwsza dama przyszła do nich do Sejmu.

  ---> Kłamstwem jest twierdzenie, że żądają, skoro WIELOKROTNIE powtarzali, że ją ZAPRASZAJĄ na rozmowę w miejscu protestu.

  "Obawiają się, że jak opuszczą budynek, nie zostaną już do niego wpuszczeni."

  ---> I słusznie się obawiają. Znając podstępną naturę Tuska i jego bandy, ich fałsz w prawie każdym działaniu, na pewno by coś wymyślili, by nie wpuścić a jednak by przy tym nie wyglądało na użycie siły.
  Protestujący odrzucili zaproszenie Komorowskiej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30