Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
421 postów 4682 komentarze

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

DonKuTusku! Nie strasz, nie strasz, bo się zesr..., kabareciarzu jeden!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obywatel Donald Tusk, pełniący obecnie funkcję premiera, straszy Polaków, że jak wróci teraz do Polski, to ON już nam pokaże!!!

Donald Tusk nadaje:

"Ja pozwolę sobie, prawdopodobnie, w ciągu najbliższych kilku dni, przekazać polskiej opinii publicznej, taki uargumentowany i dłuższy wywód na temat historii śledztwa smoleńskiego i tego co z tą sprawą zrobił Zespół Macierewicza i prezes Kaczyński, bo uważam, że najwyższy czas żeby powiedzieć, nie półżartem i półserio, nie w tonie kabaretowym, tylko naprawdę serio powiedzieć, co ci politycy zrobili ze sprawy smoleńskiej, zrobili z Polakami. A zrobili rzecz straszną i na pewno powinni kiedyś za to odpowiedzieć."

Jak z tego widać, Donald Tusk wreszcie się przyznał, że przez 3 lata, sam osobiście oraz opłaceni przez niego - oczywiście z naszych budżetowych pieniędzy - propagandyści, karmili Polaków półprawdami, półżartami, że wspólnie z reżimowymi mediami odgrywali Kabaret Smoleński. A że niestety spora część obywateli nie pękła ze śmiechu, więc ON teraz, jak tylko przyjedzie, to niczym Fidel Castro, wystąpi w "długim uargumentowanym wywodzie" i serio wytłumaczy nam, co się naprawdę wydarzyło.

       Skoro zrobił się nagle taki odważny, to ciekawe czy przede wszystkim przyzna się za co i za ile sprzedał Putinowi smoleńskie śledztwo? Czy opowie, co z tą sprawa zrobiła komisja Millera występująca w roli sędziego we własnej sprawie? A może pociągnie do odpowiedzialności zarówno członków tej komisji, jak i doprowadzi do zdegradowania - awansowanych wcześniej - generałów, którzy kłamali i mataczyli w sprawie prowadzonego śledztwa, m.in. Mariana Janickiego, Krzysztofa Parulskiego, Lecha Majewskiego ... no i czy na koniec, równie odważnie, sam podda się osądowi przed Trybunałem Stanu?

        Niedawne wystąpienia Prokuratora Generalnego i dzisiejsze wystąpienie przedstawiciela NPW - w sprawie pancernej brzozy i zeznań "dwóch świadków" - oraz wprowadzenie do walki propagandowej ludzi z tytułami profesorskimi (vide Wojciech Sadurski), czy bliskich ofiar (vide Paweł Deresz, Barbara Nowacka), po raz kolejny dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że rząd,  obie prokuratury i cywilna i wojskowa, nadal nie mają zamiaru wyjaśniać przyczyn tragedii, prowadzić zgodnego z cywilizowanymi standardami, uczciwego śledztwa lecz chcą wmówić Polakom, że wszyscy - cytując prof. Sadurskiego - są "zmęczeni, zniesmaczeni, zbżydzeni i zażenowani"  ... działaniami Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza.

Ale co się dziwić, skoro robi się coraz bardziej gorąco ... nie tylko koło kupra Donalda ...

PS. Właśnie łże w tv jeden z b. urzędników premiera, Jerzy Bahr, który tłumaczy nie wejście na miejsce katastrofy ... szacunkiem dla ofiar (sic!) Ciekawe co powie temu byłemu ambasadorowi Paweł Deresz, który co chwilę szkaluje Antoniego Macierewicza, zarzucając jemu, że nie stawił się natychmiast na miejscu katastrofy, by nieść pomoc ofiarom - choć był tak blisko, bo w odległości tylko 16-tu kilometrów!!! ... a przecież Jerzy Bahr grzecznie stał w odległości 100 metrów!

A w ogóle, to w takim razie zapamiętajmy na przyszłość: Niech no tylko ktoś spróbuje w trakcie lub zaraz po jakimś wypadku, udzielać pomocy ofiarom - zamiast stanąć w stosownej odległości i patrzeć z szacunkiem jak umierają ...

KOMENTARZE

  • @
    ..najwyraźniej skończyły się donaldowi lizaki dla afrykańskich dzieci...ojciec narodu wraca, by zrobić POrządek w kraju...bo donkowi "nie rośnie" ...w sondażach ...rzecz jasna...pozdrawiam niepoprawnie5*
  • @1NORMALNYCZŁOWIEK
    5*. Zacny tekst. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30