Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
422 posty 4786 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Wszyscy weźmy los naszych dzieci w nasze Łapy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kobiety na traktory, do hut i do fabryk! Mogą ... Ale po co!!! Za szkodliwą, niebezpieczną i niepożądaną, uznali radni Łap ideologię gender!

 

          Radni Łap jednogłośnie przyjęli stanowisko, w którym uznali gender za ideologię szkodliwą, niebezpieczną i niepożądaną ... Inicjatorami stanowiska ws. Gender byli radni PiS. Poparli je radni PO i Naszego Podlasia.

 

Redaktor TVN24 zapytał Romana Czepe, byłego burmistrza, obecnie radnego PiS-u w Radzie Miasta w Łapach:

Skąd pomysł na takie stanowisko? Czy aby na pewno jest to to, czego mieszkańcy Łap od radnych oczekują?

 

Otrzymał wyczerpującą odpowiedź - choć śmiem twierdzić, że nie będzie ona zrozumiała dla grona "profesorskiego" reprezentowanego przez m.in. Janusza Czapińskiego, Ireneusza Krzemińskiego, Jacka Santorskiego, Magdalenę Środę, Monikę Płatek, Joannę Senyszyn ... i przez plejadę przedstawicieli Partii Rządzącej oraz jej satelit.

Roman Czepe:

 

"Stanowczo sprzeciwiamy się kierowaniu do szkół i przedszkoli treści propagujących ideologię gender, demoralizujących nasze dzieci i młodzież, w wychowaniu młodego pokolenia. Sprzeciwiamy się treściom i metodom wulgaryzującym sferę miłości i uczuciowości oraz wszystko co dotyczy małżeństwa i rodziny.

Jest wolność, każdy robi co chce. Ale dlaczego zmieniać tożsamość płciową. To jest złe. Niech Pani Grodzka – czy tam były esbek – udaje piękną blondynkę. To jej wybór, wolno dzisiaj. Natomiast, czy trzeba w imię tego propagować ideologię, która każe zamieniać płeć, czy zawahać się, czy też zakwestionować własną tożsamość. Uważam, że - słusznie mówi Episkopat Polski – to jest niepotrzebne! ...

Mieszkańcy Łap dali nam mandat do tego, abyśmy mądrze wypowiadali się na każdy temat. Mam wrażenie, że ... proszę zauważyć, Platforma Obywatelska i wszystkie inne kluby poparły nas. Czyli wszyscy mają tego dosyć. Nie dlatego, że to jest środowisko bardzo prawicowe – co mnie zresztą bardzo cieszy – ale dlatego że tu jest równouprawnienie, tu mieszka szlachta od wieków. Tu kobieta zawsze cieszyła się ogromnym szacunkiem. Tu nie ma problemu równouprawnienia. Tu nie ma wyszukiwania homoseksualistów. Nie pytamy kto z kim śpi i dlaczego. Tu chodzi o ideologię narzucania pojęcia płci kulturowej . Czyli: Może będziesz dzisiaj kobietką. A z jakiego powodu ja mam wychować dzieci, moich chłopców, czy moich wnuków jako dziewczynki. I tak dalej. To jest debata, oczywiście ideologiczna. Ja uważam, że przerabialiśmy to już w okresie komunizmu.Kobiety na traktory, do hut i do fabryk! Mogą ... Ale po co!!!

 

          Jako że jeszcze nie dotarły do mediów wytyczne, co "myśleć" na ten temat, wypada zauważyć, ostrożny na razie, komentarz Redaktora ze stacji, w której ta wiadomość się ukazała:

 

Redaktor Adam Krajewski z TVN24:  Warto odnotować, że to jest, przynajmniej na razie, stanowisko symboliczne. Nie idzie za nim żadne działanie praktyczne, ale warto też odnotować, że wszyscy radni głosowali za przyjęciem tego stanowiska - zarówno radni Prawa i Sprawiedliwości, jak i Platformy Obywatelskiej. Wszyscy, 21 radnych , zagłosowało za przyjęciem stanowiska, więc przynajmniej w tej sprawie, tu lokalnie, było to głosowanie ponad politycznymi podziałami.

 

Dwudziestu jeden radnych? Toż to "oczko" - także dla księdza Dariusza Oko!

 

KOMENTARZE

 • jeszcze niecały rok temu
  nauczyciel i dyrektor szkoły (każdy z osobna) \zagadnięty przeze mnie na ten temat, w ogóle nie znali sprawy. Po prosu stwierdzili, że chyba ze mną jest coś nie tak.
 • :)
  dobry tekst 5* pozdrawiam niepoprawnie
 • @zadziwiony
  Po prostu: genderowcy, ideolodzy i edukatorzy gender ... to typowa stalinowska jaczejka. To hunwejbini (hujwenbini!) starający się usilnie włazić podstępnie, z buciorami, w życie normalnych ludzi. Są to przedstawiciele lobby pedofilskiego i pedofile, którzy przecież - jak każdy z ich środowiska - nigdy nie obnoszą się ze swoimi zamiarami, nie ostrzegają: Przychodzimy uczyć dzieci masturbacji, by były łatwiejsze! Oni kłamią, oszukują ... bredząc, że chodzi im o równouprawnienie. Ich "równouprawnienie" polega jedynie na tym, że może podstawią krzesełko - by dziecko "sięgnęło" łatwiej!
 • @trybeus
  Dziękuję za dostrzeżenie notki i za wyrozumiałość :)

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @1normalnyczlowiek 12:57:35
  Chyba zaraz napiszę notkę i zamieszczę na lokalnym forum z zapytaniem jakie jest stanowisko Władz Gminy Raszyn w tej kwestii.
  Proponuję podobne działania.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:58:04
  Na lokalnym forum zamieściłem notkę:

  Gender

  Temat gender jest jednym z "wiodących" w mediach głównego nurtu.
  To prosta droga do degeneracji i deprawacji młodego pokolenia.
  Niedawno był czytany list Episkopatu w tej sprawie z dość jednoznacznym stanowiskiem (szkoda, że tak rzadko i w tak niewielu tematach).
  Na portalach społecznościowych pojawiają się notki informujące o protestach i stanowiskach przyjmowanych przez lokalne organy przedstawicielskie.
  Hasłem jest : STOP GENDER.
  Często z zaznaczeniem, że lokalne władze nie będą popierały żadnych inicjatyw idących w tym kierunku.

  A w Raszynie, Gminie rzekomo o patriotycznym nastawieniu i głęboko zakotwiczonym katolicyzmie - cicho.

  Mam zatem pytanie:
  - czy Władze Gminy odniosą się do tej kwestii?
  - czy rodzicom dzieci uczęszczających do raszyńskich szkół odpowiada, że ich dzieci będą od przedszkola uczone technik masturbacyjnych?
 • @fan-wolności 15:10:44
  ups......
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:30:29
  słusznie. czy można "zapożyczyć " ten tekst zmieniając jedynie nazwę miejscowości?
 • @prawi co wiec 15:38:47
  Właśnie po to go zamieściłem, aby dać jakiś wzór - odniesienie.
  Będzie to dla mnie źródło satysfakcji.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:03:23
  należałoby może jeszcze poruszyć jedną kwestię. Mianowicie ideologia gender jest diabelnie groźna, gdyż podważa stereotyp o różnicach między kobietą i mężczyzną innych ,niż tylko te fizyczne-płciowe.
  W związku z tym wywraca do góry nogami porządek społeczny oparty właśnie o ten stereotyp - odmienności płci POD KAŻDYM WZGLĘDEM.
  Ta odmienność determinuje podział na role społeczne , który to podział jest motorem rozwoju ludzkości.
 • @fan-wolności Trafiłeś "kulą w płot"! :)))
  "LAPAJ ZŁODZIEJA!!! krzyczy złodziej.."

  ---> Autorzy i propagatorzy tej tezy to zwykli kłamcy i oszuści - a więc i ty również, fanq-zniewolenia! :)
  Zauważ, że wstydzą się nawet podpisywać pod tekstem - bo wiedzą, że wychodzą na durniów, tak jak każdy, który mówi o tym w mediach w ten sposób. Znam ten dokument i wiem, że to co jest tam o gender nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje już od dłuższego czasu w tych sprawach i co wyrabiają pedofile z rządu, PO, TR, SLD ... - by ideologię gender zaszczepić na gruncie polskim.
 • @1normalnyczlowiek 16:14:08
  w którym rozdziale jest ten fragment cytowany przez ks.Sowę?
 • @Krzysztof J. Wojtas
  "Na lokalnym forum zamieściłem notkę ..."

  ---> Panie Krzysztofie. Pański pomysł z podejmowaniem wszędzie takich inicjatyw lokalnych, jak w Łapach, może okazać się najskuteczniejszą bronią przeciwko działaniom Pedofilii Obywatelskiej i Pedofilskiego Rządu, m.in. ministra edukacji seksualnej, Joanny Kluzik - Rostkowskiej i ministra nauki masturbacji i szkodnictwa wyższego, Leny Kolarskiej - Bobińskiej, usiłujących - w imieniu pedofilów - usankcjonować prawnie faszystowsko - komunistyczną gender ideologię.

  Również będę zachęcał do podejmowania takiej inicjatywy. Myślę, że warto powielać także argumenty radnego, pana Romana Czepe, którego skondensowana wypowiedź, przemawia w prosty sposób do wyobraźni każdego człowieka.

  Pozdrawiam
 • @prawi co wiec
  "w którym rozdziale jest ten fragment cytowany przez ks.Sowę?"

  ---> Wyleciało mi z głowy, że pan Sowa o tym mówił, więc niezbyt wiedziałem, jaki fragment masz na myśli. Ale juz się domyśliłem ...:)

  Z tej racji, że interesujące nas fragmenty są w kilku miejscach proponuję, byś otworzył dokument (jest w pdf-ie):

  http://www.efs.gov.pl/Dokumenty/Lists/Dokumenty%20programowe/Attachments/87/Program_Operacyjny_Kapital_Ludzki_05122011.pdf

  a następnie wrzucił wyszukiwanie słowa "gender". Wtedy znajdziesz wszystko co tam jest.

  Pozdrawiam
 • @
  http://www.youtube.com/watch?v=aGF8AS-z5mI
  a poważnie: brać gruby kij i napier...ć
 • @bodziopl
  "a poważnie: brać gruby kij i napier...ć"

  ---> Święta racja. Już jeden z naszych wieszczów to przewidział i powiedział: Ociec prać! :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031