Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
422 posty 4786 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Postępująca Palikotyzacja Sejmu i premiera.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szef IchRuchu kolejny raz wyciągnął w polskim Sejmie pomocną dłoń do Putina i innych pogrobowców KGB, usiłując wywołać awanturę.

      Dzisiejsze, nadzwyczajne posiedzenie Sejmu miało wypuścić w świat pokojowy przekaz poparcia dla Ukrainy, dla jej nowego rządu i dla planów pójścia inną drogą, niż chciał dotąd kroczyć Janukowicz z błogosławieństwem Putina.

     Niestety, zamiast tego, spokojną niemal uroczystą atmosferę, zakłócił popis chamstwa i buty jednej z najbardziej obżydliwych postaci polskiej sceny politycznej, kłamcy, nieudacznika i partacza, chlejącego kiedyś w Rosji wraz z Bronisławem Komorowskim gorzałę z agentami KGB, który ma gdzieś interesy Polski i spokój w Europie ... Bo ON w tym momencie ma ważniejsze sprawy! ON wie, że leci transmisja na żywo, więc by spróbować wyciągnąć siebie z niebytu politycznego, uznał, że musi zareklamować wymyślony na kolanie "europejski" program swojej partii. Czyżby zamarzyło mu się, że znajdzie się - przed wyborami do Parlamentu Europejskiego - ktoś na tyle niezorientowany w wyskokach jego i jego hartmanowych współtowarzyszy partyjnych, że zobaczy pośród tych zer politycznych, przynajmniej w nim choćby namiastkę męża stanu? A na takiego pozował, przemawiając mentorskim tonem z trybuny sejmowej! A na takiego pozował, przemawiając mentorskim tonem z trybuny sejmowej! Trawestując pewne powiedzenie, można powiedzieć, że wyglądał w tym momencie dosłownie jak gwno, które przyczepiło się do nogawki i udając perfumy, stara się płynąć razem, niezauważone. Fiaskiem więc skończyła się próba udowodnienia, w ramach głoszonej przez nich ideologi gender, że da się zmienić "kulturowo" płeć. Nie da się! Cham jak był pozostał chamem a zamiast męża ... nadal widzimy babę stanu, u której wszystko jest sztuczne - nawet inteligencja.

Patrząc na reakcje posłów po jego wystąpieniu, spotkał się - tak jak na to zasłużył - ze zgodnym ostracyzmem ... Tylko na jak długo, skoro obecna koalicja tak bardzo go potrzebuje ...?

Już mamy odpowiedź: Właśnie Donald Tusk spróbował pójść w ślady swego niedawnego podwładnego i na zakończenie dyskusji sejmowej wystąpił w podobnym palikotowym duchu.

I kolejna odpowiedź. Tym razem u Moniki Olejnik. Ziejąc jadem nienawiści do Kaczyńskich i PiS, zapluwa się Stefan Niesiołowski a Ryszard Kalisz mu sekunduje. Panowie widać uznali, że posiedzenie Sejmu skończyło się już tak dawno temu (bo godzinę!), postawione zadanie zrealizowano, więc można wrócić do normy i znowu szydzić z Kaczyńskich ...

Mamy więc najnowszy program dla Polski autorstwa PO w sojuszu z SLD, TR i DWP:

Godzina bez plucia na PiS, godziną straconą!!!

KOMENTARZE

 • @Autor
  A może on jest po prostu ukraińcem?

  Pozdrawiam.
 • ------ wściekłość zwoje mózgowe wam prostuje
  -- palikot jest dla mnie 0 / polityczna prostytutka / -- ale KGB ?? żarty
  --wybudował fabrykę szampana w Rosji --panowie przyszli i poprosili o swoją własność -oddał grzecznie :)) KGB swojemu nie zabrało by
 • ?
  " popis chamstwa i buty jednej z nabardziej obżydliwych postaci polskiej sceny politycznej, kłamcy"

  ale niestety udacznika,

  jak najbardziej, wziąwszy pod uwagę, ile kasy dla siebie wyciągnął.
 • @interesariusz z PL
  "... ale niestety udacznika,
  jak najbardziej, wziąwszy pod uwagę, ile kasy dla siebie wyciągnął."

  ---> Kolejny raz tłumaczę: Ilość zgromadzonej kasy nie jest miernikiem ani "udaczności" ani inteligencji!
  Żadna sztuka, jako kapuś, agent, kumpel sędziów, adwokatów, szefów banków, urzędów, innych firm z pezetpeerowskiego, esbeckiego nadania, rozkręcić dowolny biznes i czerpać z niego kasę lub bezkarnie oszukać partnerów biznesowych, pracowników, współpracowników i zgromadzić jeszcze większą kasę ...
 • @1normalnyczlowiek 20:52:36
  Do tej pory sądziłem, że jednak jest Pan Polakiem. Teraz dał Pan wyraz swemu rzeczywistemu pochodzeniu i określił Pan swych mocodawców.
  Dobrze wiedzieć z kim ma się do czynienia.
 • @1normalnyczlowiek 20:52:36
  no kolego, nie jesteś na czasie,

  człowiek bez kasy nie jest człowiekiem, nikt mu nie pomoże, do lekarza się nie dostanie, może tylko zdychać w POGARDZIE.

  Dlaczego nie masz kasy ? Boś głupi. Zwykły z ciebie nieudacznik. To są reguły współżycia społecznego z zdegenerowanej przez Szechtera Polsce.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:09:46
  Panie Krzysztofie myślę podobnie w tej kwestii co pan że ten 1normalny to po prostu pejsaty który jątrzy na neonie dlatego tak mnie atakuje za bojkot wyborów Bojkot wyborów jest nie na rękę żydostwu sprawującemu władze w Polsce PiS to też żydzi pracujący dla Izraela, dlatego ten pejsaty tak się wścieka . Ale to nie od nich teraz będzie zależało co zrobią Polacy w 2015 roku w dniu wyborów do sejmu . Jest czas aby uświadamiać Polaków że udział w wyborach do sejmu to utrzymywanie tego antypolskiego systemu władzy przy życiu a namawianie na wybory do sejmu to kolaboracja z okupantami i powinna być karana karą śmierci tak jak w czasie wojny To jest wojna żydowsko- PolskaPolski Stefan Dembowski
 • @interesariusz z PL
  "człowiek bez kasy nie jest człowiekiem, nikt mu nie pomoże, do lekarza się nie dostanie, może tylko zdychać w POGARDZIE"

  ---> Albo nie zrozumiałeś - tak jak pan Krzysztof J. Wojtas - tego co napisałem w komentarzu z 05.03.2014 20:52:36 albo po prostu stoisz po stronie takich indywiduów, jak Janusz Palikot i jemu podobni.
  Tym bardziej dziwne, że piszesz:
  "Dlaczego nie masz kasy ? Boś głupi. Zwykły z ciebie nieudacznik. To są reguły współżycia społecznego z zdegenerowanej przez Szechtera Polsce" a usprawiedliwiasz tych, którzy po 89 roku doszli do wpływów i pieniędzy tylko i wyłącznie dzięki znajomościom, kontaktom z poprzedniego ustroju lub dzięki poparciu takich "reform".
 • @amadeusz2006
  "Panie Krzysztofie myślę podobnie w tej kwestii co pan że ten 1normalny to po prostu pejsaty który jątrzy na neonie dlatego tak mnie atakuje za bojkot wyborów ..."

  ---> Najzwyczajniej kłamiesz! Tym samym wyszło na to, że to nie ja, lecz właśnie ty w tym momencie ujawniłeś się ... jako prosowiecki(?) agent za granicą, jątrzący pośród Polonii i spiskujący przeciwko uczciwym Polakom. Może to ty tak wylewnie witałeś pijanego Aleksandra Kwaśniewskiego podczas jego wizyt na kontynencie amerykańskim i gościłeś Mikołaja Lizuta, wysłanego do Ameryki przez Szechtera, by śledził Jana Kobylańskiego? Czy jesteś w kontakcie z esbeckimi agentami, którzy do dziś - także z nadania Geremka i Bartoszewskiego - nadal rządzą pod czułą opieką Tuska, Komorowskiego i Sikorskiego, w zagranicznych przedstawicielstwach Polski, w ambasadach, konsulatach?
  Ja, ciebie, atakuję za bojkot wyborów???
  No to podaj, ile razy tak ciebie "zaatakowałem" i co "atakując" pisałem!!! Potrafisz, czy tak sobie będziesz zmyślał?
 • @1normalnyczlowiek 12:05:12
  nie usprawiedliwam,

  zwracam Ci tylko uwagę, że większość społeczeństwa nie podziela naszych poglądów.
 • @interesariusz z PL
  "nie usprawiedliwam, zwracam Ci tylko uwagę, ..."

  ---> Nic podobnego! Gdybyś napisał to co napisałeś, ale jako osobny z niczym nie związany komentarz lub jako notkę wynikającą np. z refleksji nad transformacją, to bym się z Tobą w pełni zgodził. Ale niestety, Ty to napisałeś po uznaniu Palikota za zdolnego biznesmena i po moim komentarzu na temat sposobów dochodzenia do majątku i wpływów pseudobiznesmenów jego pokroju. Tak więc nie było to "zwrócenie mi uwagi", ale zdecydowane stanięcie po stronie Palikota, po stronie pezetpeerowskiej nomenklatury, po stronie złodziejskiej prywatyzacji ... - tak jak i pan Krzysztof J. Wojtas!
 • @1normalnyczlowiek 13:17:21
  dobrze jednak byłoby się trochę przyłożyć do czytania,

  a w szczegółowej sprawie, według współczesnych kryteriów, Palikot jest BARDZO zdolnym bzzzzmenem, skoro zdołał kupić Polmos za pieniądze kupowanego Polmosu.

  Inna sprawa, że może jest tylko słupem, a więc zdolności nalżałoby przypisać komuś innemu.
 • @interesariusz z PL 13:27:52
  dobrze byłoby też rozpoznawać treści w domyślnym cudzysłowie, jak ironia czy sarkazm.
 • @interesariusz z PL
  "... treści w domyślnym cudzysłowie ..."

  ---> Takie treści, ironię, sarkazm i owszem można używać, ale tylko w jasnych sytuacjach. Gdy na przykład jakiś znany mi bloger napisze choćby peany nt. Kiszczaka lub Jaruzela, to wiem od razu, że jest to ironia, bo WIEM co od zawsze pisze. jeśli jednak, tak jak tu, po bezpodstawnym ataku pana Krzysztofa J. Wojtasa, wspartym przez amadeusza2006, wpisujesz się w to uznaniem Palikota za "udacznego", czyli po postawieniu go w rzędzie mądrych, zdolnych i uczciwych prezedsiębiorców, który jak i oni, głównie sobie zawdzięcza sukcesy biznesowe, to przestaje to być ironią ...
  Tym bardziej, że wiesz dobrze o tym, że
  "... większość społeczeństwa nie podziela naszych poglądów."!
  A nie podziela ... dlatego, że pochłonięta jest codziennymi trudami życia - m.in. z winy takich jak Palikot i jego poplecznicy: Komorowski, Tusk, Kopacz ... - i nie ma czasu, tak jak my, dogłębnie zapoznać się z wiedzą, która dla nas jest już oczywista ...

  Popatrz choćby na fragmenty refleksji z tym związanych:

  "... Ogólnie, w temacie bankructw firm również należy patrzeć na to dwojako:
  1. Są bankructwa niespodziewane, np. wymuszone działaniami konkurencji, która dopiero się pojawiła lub zmieniła dotychczasową strategię na skuteczniejszą. Inny powód, to ogólna sytuacja na rynku. I tu w porządku. Niech będzie tak jak Pan to dalej przedstawił z przejmowaniem majątku upadłych firm i stratami - głównie stratami pracowników. Ale już w tym momencie należy odpowiedzieć: A co ze stratami WŁAŚCICIELI tych upadłych przedsiębiorstw. Jakoś bardzo rzadko albo wcale ich nie widać puszczonych w skarpetkach, jak ich pracowników.
  2. Są bankructwa, po których majątek przejmowany jest przez firmy lub osoby powiązane nieformalnie z poprzednimi właścicielami.
  Dlaczego nie robi się całościowego bilansu strat, czyli uwzględniając nie wypłacone czasami od wielu miesięcy a nawet lat wynagrodzenia pracowników? Przecież te setki milionów złotych zostają na czysto, bez podatku w kieszeniach właścicieli "upadających" firm! przecież nie jest tak trudno zrobić sobie - z punktu widzenia właściciela - bilansu, który wskaże w którym momencie opłaca się nie płacić pracownikom, nie spłacić dopiero co zaciągniętych kredytów i zobowiązań wobec innych firm i ogłosić upadłość. Odpowiedzialność jest do kilkudziesięciu procent wartości majątku firmy. A skoro majątek i tak wraca nieformalnie do właściciela, to ten sposób "dorabiania się" - znowu kosztem najbiedniejszych (bo są na końcu tego komorniczego łańcuszka spłat za długi) - przyzna Pan, jest atrakcyjny. A jak powiem, że jest szczególnie atrakcyjny od 23 lat, to tez nie przesadzę.
  ..."
  http://robertgwiazdowski.neon24.pl/post/67872,rzad-pomaga-bogatym-ale-biedni-o-tym-nie-wiedza#comment_540289

  albo tutaj:

  "... Liczba zaradnych inaczej przedsiębiorców, czyli jak ja
  nazywam pseudobiznesmenów, jest ogromna a straty przez nich spowodowane, bezpośrednio obciążające wszystkich uczciwych obywateli, są jeszcze większe. Dlatego tym należy się interesować szczególnie. Powiedz ilu ludzi normalnie pracujących musi harować, by nadrobić to co ukradnie tylko jeden taki pseudobiznesmen ..."
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,54586665,,Zaprzeczacie_sami_sobie_wyksztalciuszki.html?v=2
 • @1normalnyczlowiek 14:14:10
  niestety, zdaje się, że nie rozumiesz słów,

  w masowej polskiej antykulturze wszyscy bez kasy nazywani są nieudacznikami, tymi, co to nie potrafią sobie poradzić w życiu. Ja posługuję się terminem udacznik dla określenia wszystkich tych, którzy potrafili sobie poradzić, czyli mają kasę, bez względu na to, jakim sposobem ją zdobyli. Nikt nikogo nie pyta w dzisiejszej Polsce, czy jest uczciwy. Tylko kasa stanowi wyróżnik pozycji społecznej, przynajmniej w kręgach naszych elit, i tych, którzy do nich pretendują.

  W związku z tym Palikot to udacznik, i nie ma znaczenia, czy jest mądry, zdolny i uczciwy. Ma kasę, nie siedzi w pierdlu, znaczy, udało mu się.
 • @1normalnyczlowiek 14:14:10
  no i inny twój termin
  "Liczba zaradnych inaczej przedsiębiorców, czyli jak ja
  nazywam pseudobiznesmenów,"

  w moim jęzku, zaradny inaczej przedsiębiorca, to bzzzzzmen (biznesmen)

  to jest amerykańska metoda, nachapać kasy i w krzaki. Bzzzzzmen to termin pejoratywny.

  Piszę bzzzzzmen, a nie biznesman, bo nie znoszę anglicyzmów i jest to moja forma spolszczenia tego słowa. Bzzzzzzzz...... men.
 • @interesariusz z PL
  "W związku z tym Palikot to udacznik, i nie ma znaczenia, czy jest mądry, zdolny i uczciwy."

  ---> Ależ ma znaczenie i to podstawowe!
  Otóż - pomijając "szczęściarzy" w totka i w kasynach, takich jak Wałęsa lub Piskorski - jeśli "głupi, niezdolni i nieuczciwi" ludzie zbyt często osiągają finansowy sukces, to JEDNOZNACZNIE dowodzi, że mechanizmy rządzące rynkiem, są nie tylko chore i przeżarte korupcją, ale że praktycznie nie funkcjonują!

  Do tego: Skoro ktoś taki "Ma kasę, nie siedzi w pierdlu, znaczy, udało mu się", to dodatkowo świadczy o wysokiej skali degeneracji organów ścigania i sądów oraz o kompletnie złym prawodawstwie.
  Dla mnie nie jest to obojętne! A Ty się na to godzisz ... Dlaczego?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031