Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
422 posty 4786 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Kto zakazał? Donald KRAMP!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kopacz Rzepa Arabski Miller Parulski

Oto "Głowa zdrajcy"

smolensk-2010.pl/2010-06-05-glowa-zdrajcy.html

który wystawił Lecha Kaczyńskiego i jego otoczenie zamachowcom:

smolensk-2010.pl/2010-06-05-gruppenfuhrer-kat.html

Gruppenführer KAT

 

Teraz okazało się, że z KAT-em współpracował:

KRAMP

 

który miał za zadanie dokończyć dzieła zniszczenia, zgodnie ze stalinowską, NKWD-owską tradycją a więc: by jak najbardziej zabolało. Wszak wzorowi funkcjonariusze stalinowskiej władzy nie zadowalali się byle czym i ... 

tak jak KOT bawił się myszką, tak i oni lubili bawić się Miszką ... zanim strzelili mu w tył głowy. Podstawa to zamęczyć i upodlić swoją ofiarę!

       Znane są historie z Katynia, Miednoje, Kozielska, Ostaszkowa, Starobielska ..., opisujące obcinanie - przed zamordowaniem - dystynkcji, naramienników a nawet guzików ...

Tymczasem, w ciałach ofiar tragedii smoleńskiej można było odnaleźć oprócz brudnych szmat i ziemi, także rękawice robocze rosyjskich "specjalistów", stojących - jak opowiadała obecna hańba Sejmu RP, pani Ewa Kopacz - ramię w ramię z polskimi patomorfologami. Do tego, wyemitowano dzisiaj fragment filmu, w którym ówczesna minister zdrowia zapewnia także w imieniu stojącego obok niej ministra, szefa Kancelarii Premiera, Tomasza Arabskiego, by o nic się nie martwić, wszystko jest robione z największą starannością a oni osobiście uczestniczą nawet przy wkładaniu ciał do trumien.

Czyż potrzebne są inne podobieństwa? A jest ich przecież znacznie więcej!

Niestety, 10 kwietnia 2010 roku spadkobiercom NKWD też nie wystarczyło, że doszło do ogromnej tragedii. Do pełni satysfakcji potrzebna im była zabawa cierpieniem bliskich ofiar ...

(I jak w tym kontekście cokolwiek skomentować, skoro właśnie słyszę (20:56) wypowiedź jakiegoś kompletnego kretyna, pajacującego w Superstacji. Ten medialny pajac, zwący się podobno Tomasz Jastrun, stwierdził, że Jarosław Kaczyński mówiący o zaniedbaniach przedstawicieli rządu polskiego, jedynie "sieje histerię" a z kolei wychwalał pod niebiosy działania Ewy Kopacz, słowami: "Ja pamiętam jej autentyczne łzy ...")

     Wszyscy nagle teraz zaczynają zastanawiać się, kto zabronił polskim rodzinom otwierać trumny, choćby tylko po to by sprawdzić czyje ciało naprawdę w tej trumnie się znajduje ... Nastąpiła zbiorowa amnezja w tym temacie. Nie tylko ze strony niektórych bliskich ofiar, co jest zrozumiałe, ale także ze strony urzędników państwowych  i dziennikarzy! Nikomu nie przyszło do głowy, by zamiast wysilać pamięć w poszukiwaniu konkretnej osoby, uzmysłowić sobie, że przecież to wszystko działo się na terenie zarządzanym przez potomków bolszewików i w atmosferze już nie raz przetestowanej przez bolszewicką propagandę. A historia od dawna uczy, że wśród stalinowców (tak jak i zresztą u hitlerowców) personalna odpowiedzialność dotyczyła tylko zdrajców we własnych szeregach, natomiast zleceniodawcy i wykonawcy mordów na "wrogach komunistycznego państwa" nigdy na afisz się nie pchali. Między innymi dlatego też po czasie "okazało się" - podobnie jak z "polskimi obozami koncentracyjnymi" i nazistami - że w 1920 i 1939 roku nie atakowali nas Rosjanie, bo Rosja radziecka była państwem wielonarodowym i to "nie" Rosjanie mordowali w Katyniu elitę polskiego państwa, bo taki Stalin nie był Rosjaninem a ci którzy strzelali w tył głowy, też należeli do różnych nacji!

I co się dziwić, że teraz też nie wiemy kto po stronie polskiej i rosyjskiej i za co, odpowiadał w związku z tragedią smoleńską - a tym bardziej za taki "drobiazg" jak wkładanie ciał do trumien i wydanie zakazu ich otwierania.

Dopiero wczuwając się w mentalność bolszewików, którzy tak działają, by odpowiedzialność zbiorowa uniemożliwiła obarczenie indywidualną odpowiedzialnością poszczególnych uczestników zdarzeń, jesteśmy w stanie w miarę trafnie opisać zdarzenia i wskazać kto i do czego przyłożył swoją rękę.

A schemat działania był prosty: Ktoś tam, gdzieś tam, coś tam powiedział, ktoś inny powtórzył a paru innych za nim ... i kółko (braku) odpowiedzialności się zamykało - niczym w typowej, znanej z załatwiania spraw w urzędach, sytuacji odsyłania "od Annasza do Kajfasza".

W tej konkretnej sytuacji mamy: najpierw "wypuszczenie" w eter fałszywej informacji przez znajdujących się w Rosji polskich prokuratorów wojskowych, potwierdzenie tych kłamstw przez ministra z Kancelarii Premiera, Tomasza Arabskiego, upominanie przez minister zdrowia bliskich ofiar obecnych w Moskwie, że po włożeniu ciał (szczątków) do trumien, w Polsce już nie będzie możliwości ich otwierania, potem, już po przylocie ciał do Polski, te same ostrzeżenia przed otwieraniem trumien, skierował minister Jerzy Millerdo polskich rodzin nad trumnami znajdującymi się w hali przy warszawskim lotnisku a jedną z ostatnich przestróg była ta skierowana przez Ewę Kopacz wobec pani Elżbiety Putry:

"Nie mamy więc pewności, że ciało, które pochowaliśmy, było ciałem Krzysztofa. Dzieci do dziś mają żal, że nie mogły się upewnić, że to właśnie jego ciało jest w trumnie. Trumny nie pozwolono nam otworzyć, nawet kiedy przez kilka dni przed pogrzebem była ona w Białymstoku. Pani minister Ewa Kopacz powiedziała, że nie możemy otwierać trumien. Później okazało się, że rodziny jednak miały do tego prawo."

smolensk1004.wordpress.com/2010/11/06/minister-kopacz-zakazala-otwierania-trumien/

A "przekopujac się" przez internetowe strony, można było znaleźć potwierdzenie tych zdarzeń, m.in. jak ktoś podczas dyskusji o wydarzeniach z 10 kwietnia 2010 roku, zadawał pytanie:

"Co Parulski i Rzepa mieli na myśli mówiąc, iż nie można było zrobić sekcji ciał, które przywieziono do Polski, bo "nadal znajdowały się one pod rosyjską jurysdykcją" ..."

rybitzky.salon24.pl/381370,teraz-juz-wiemy-jesli-zamach-to-w-rosji#comment_5573944

"Płk Zbigniew Rzepa z prokuratury wojskowej powiedział, że nie można było zrobić sekcji ciał, które przywieziono do Polski, bo „nadal znajdowały się one pod rosyjską jurysdykcją”... Minister, szef Kancelarii Premiera, Tomasz Arabski, także przekonywał rodziny ofiar, że Rosjanie zabronili otwierać w Polsce trumny ...

... Warto podkreślić, że śledztwo to nadzoruje naczelny prokurator wojskowy płk Krzysztof Parulski, którego nominację na stopień generalski wstrzymywał kilkakrotnie prezydent Lech Kaczyński. Jak twierdzą nasi informatorzy, pułkownik bardzo liczy na awans za rządów Platformy Obywatelskiej.

Także szef BOR, gen. Marian Janicki, który jest odpowiedzialny za niezapewnienie bezpieczeństwa prezydenckiej delegacji, raczej nie darzył sympatią Lecha Kaczyńskiego, bo prezydent oraz BBN wstrzymywali przyznanie mu drugiej gwiazdki generalskiej, znając jego związki m.in. z Mieczysławem Wachowskim i niewyjaśnione sprawy dotyczące przetargów w BOR, gdy Janicki był szefem logistyki."

www.blogpress.pl/node/4276

(PS. 21:44 Właśnie kolejny sfrustrowany, zakłamany medialny pajac, tym razem zwący się Stefan Niesiołowski, w ramach jak zwykle wylewanej przez niego porcji jadu i nieczystości na PiS i Kaczyńskich, jednoznacznie uznał jutrzejsze tłumaczenie w Sejmie ministra sprawiedliwości m.in. na temat zakazu otwierania trumien, za "pisowski spektakl chamstwa i nienawiści" i stwierdził, że "pisowska tłuszcza była w kościele", "pisowski motłoch był w kościele" a "to co powiedział Jarosław Kaczyński o hańbie Ewy Kopacz, to hańba Kaczyńskiego!!!")

        Wymowne - także mając na uwadze właśnie przytoczone "wypowiedzi" posła Niesiołowskiego - że dopiero dzisiaj dowiedzieliśmy się i to bezpośrednio od Ewy Kopacz, obecnej Marszałek Sejmu RP, że ona jako minister zdrowia pojechała do Smoleńska i do Moskwy nie po to by nadzorować prace polskich specjalistów, lekarzy, patomorfologów, pilnować przestrzegania międzynarodowych procedur przez rosyjskie służby i obserwować prawidłowość ich postępowania z ciałami i szczątkami ofiar katastrofy, lecz po to by "zająć się rodzinami ofiar"!!!  Po tych słowach powinna ona w trybie natychmiastowym zrzec się wszelkich swoich funkcji i zniknąć na zawsze ze sceny politycznej! Przecież nie jest tajemnicą, że nawet z tego zadania nie potrafiła się wywiązać choćby w dostatecznym stopniu - wszak wiele osób, które w tamtym czasie przyjeżdżały do Moskwy w celu identyfikacji bliskich, skarżyło się, że z powodu traktowania przez rosyjskich urzędników, poczuli się jakby cofnęli się w stalinowskie czasy!

Ewa Kopacz rano przed posiedzeniem Sejmu powiedziała także:

"Pojechałam opiekować się rodzinami - nie prowadzić śledztwo"

Co można skwitować jedynie uśmiechem politowania, że minister w rządzie "fachowców" a nawet nie wie, kto jest od prowadzenia śledztw  i czym powinien zajmować się minister zdrowia.

Natomiast na wyznanie:

Pojechałam ze szczerymi intencjami. Włożyłam w to całą energię."

można jej odpowiedzieć tymi słowami:

I co z tego, że włożyła Pani całą energię, skoro ta energia, cała poszła w gwizdek ... w PR-owski GW_izdek!

Niech pani Ewa Kopacz (także Stefan Niesiołowski i Tomasz Jastrun) weźmie sobie do serca przynajmniej słowa Barbary Nowackiej, córki śp. Izabeli Jarugi Nowackiej, która mimo że bardzo młoda, w ten sposób podsumowała "wysiłki" takich urzędników jak m.in ona, czyli minister zdrowia:

"Zawiodły procedury, mechanizmy państwa polskiego. Źle się stało, że tak wiele działań oddano stronie rosyjskiej ... Na razie rząd polski sprawia wrażenie chowania głowy w piasek!"

Do tej opinii można dodać jedno:  To "na razie" trwa już 2,5 roku i nie widać końca!

 

PS. (dodane 27.09.2012 r.)

Dopisuję, gdyż w tv pojawił się kolejny medialny pajac, udający kretyna ...

Właśnie w TVP Info zakończył swój medialny występ mecenas Aleksander Pociej, senator Platformy Obywatelskiej a prywatnie - jak się dowiedziałem od wujka Google - przyjaciel Tomasza Lisa, co być może w znacznym stopniu wyjaśnia jego poglądy.

A poglądy i opinie  tego człowieka są na poziomie co najwyżej infantylnego dziecka. Pomijam już jego pochwały dla stonowanej według niego postawy Pawła Deresza w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy i ewentualnych ekshumacji, który nadal nie dość, że nie widzi nic złego w oddaniu wszelkich kompetencji stronie rosyjskiej, to jest z przebiegu wszystkich czynności związanych z katastrofą wręcz zadowolony. Oczywiście, w tego typu sprawach każdy ma prawo mieć swoje poglądy i je prezentować. Ale nie zgodzę się aby ktokolwiek, nawet człowiek z wykształceniem prawniczym, usprawiedliwiał w mediach czyjś brak kompetencji, okłamywanie rodzin ofiar i kłamliwą kampanię propagandową.

Oto wypowiedzi pana mecenasa:

"Pamiętam na Torwarze ... Tam można było się zwrócić do prokuratorów o zgodę ... Ja nie pamiętam, by ktoś się zwrócił o zgodę na otwarcie trumny ..."

Od razu tłumaczę (jak dziecku): Być może Pan nie jest w stanie zapamiętać, co do Pana ktoś mówił 5 minut lub godzinę wcześniej, ale bliscy ofiar na aż taką amnezję nie cierpieli!!! I dlatego pamiętali, co do nich chwilę wcześniej (m.in. w hali przy lotnisku) mówił przedstawiciel władz państwowych minister Jerzy Miller. A przypominał on tam rodzinom, że trumny nie będą otwierane.

Skoro tak mówił wtedy, to:

Jaki był sens, Panie Mecenasie (chciałoby się zwrócić raczej bardziej dosadnie) aby bliscy "zwracali się o zgodę na otwarcie trumien" po przetransportowaniu trumien z hali na Torwar. Czyżby Pan wiedział, że w międzyczasie coś się zmieniło???

Nawiasem mówiąc, właśnie w TOK FM, w tonie mecenasa Pocieja wypowiedziała się Janina Paradowska, prezentując równie infantylne poglądy, wmawiając, że to nacisk rodzin na jak najszybszy pochówek, był przyczyną wielu błędów i zaniedbań.

"Byłam na Torwarze ... nie widziałam tam rodzin smoleńskich, widziałam rodziny BOR-owców ... Widziałam jak rodziny zabierały trumny z Torwaru - im szybciej tym lepiej ..."

Do Paradowskiej dołączyła inna, podobnie zakłamana Gadająca Głowa, "prof." Radosław Markowski, który autorytatywnie dopowiedział, że na Torwarze można było otwierać trumny.

A wracając do mec. Pocieja, to jego wypowiedź na temat działań Ewy Kopacz w Moskwie wygladała następująco:

"Wszyscy podkreślali, że pomoc i zaangażowanie Ewy Kopacz było olbrzymie ... trzeba było przytulić, podać środki uspokajające ..."

I znowu wytłumaczę Panu Mecenasowi metodą "łopatą do głowy":

Panie Mecenasie, gdyby to mnie dotyczyło, że pani minister zdrowia, na obcej ziemi, w obliczu olbrzymiej tragedii i traumy z tym związanej, pociesza mnie, przytula, daje środki uspokajające, to oprócz oczywistej ludzkiej wdzięczności dla niej, żywiłbym wobec niej przekonanie, że ona JUŻ wykonała wszelkie inne swoje obowiązki, wynikające z jej  funkcji, jako przedstawiciela państwa polskiego i członka rządu polskiego, związane z dopilnowaniem przstrzegania procedur przy postępowaniu z ciałami ofiar przez rosyjskich lekarzy, przy ich identyfikacjach i sekcjach. A TYMCZASEM okazało się, że pani minister pojechała do Moskwy głównie po to by "przytulać i pocieszać"!!! Sama się do tego wczoraj przyznała! Nie widzi pan Mecenas w tym, co Pan wcześniej twierdził choćby o zaangażowaniu, żadnej sprzeczności???

Jeśli nadal Pan ma zamiar rozsiewać prymitywne kłamstwa, to proszę najpierw skontaktować się m.in. z panią Ewą Kochanowską, panią Barbarą Stasiak, z panem Jerzym Nowackim i zapytać ich, jak to było naprawdę z zakazem otwierania trumien! Może odpowiedzi tych osób wywołają u Pana choćby namiastkę refleksji i powstrzymają przed dalszym medialnym ośmieszeniem ... także senatorskiej twarzy!

 

Link do zdjęcia wprowadzającego:

i.wp.pl/a/f/jpeg/28959/tusk_kopacz_600.jpeg

KOMENTARZE

 • 5*
  Non plus ultra! Niemal kompendium matactw.
 • @AnnaZofia
  Pani ocena jest dla mnie bardzo ważna.

  Dziękuję i pozdrawiam
 • Autor
  +5, Bardzo ważny wpis, Dzięki. Pzdr
 • @1normalnyczlowiek 08:12:01
  Ja już nie potrzebuje ich przeprosin, choć by na kolanach przepraszali, niech nie mówią jak było naprawdę, ja już od nich niczego nie chcę, dość tego.
  Chcę tylko żeby mi się nie pokazywali na oczy, żeby odeszli w hańbie, a później niech będą sprawiedliwie osądzeni.
 • @1normalnyczlowiek 08:12:01 Dzięki daję +5!
  Wyjaśnienia prokuratora Parulskiego i "Córki grabarza" - Pomoc prawna czy legalizacja przestępstwa? Na konferencji prasowej płk. Zbigniew Rzepa z NPW przyznał, że prokuratura wojskowa zwróciła się do strony rosyjskiej z wnioskiem o pomoc prawną w związku z wykonaniem sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. Te czynności zostały wykonane przez stronę rosyjską. Tylko pozostaje jedno „ale” – bo o ile umiem liczyć, to NPW zwróciła się o pomoc prawną DZIEŃ po tym ,jak sekcje były już wykonywane ! Do tego NIKT nie widział tego druczku , a mnie ciekawi – co było objęte tą „pomocą” – rozpoznanie ciał, dokładne sekcje zwłok, czy też inne badania ? I kto się podpisał pod takim a nie innym zakresem owej „pomocy” ? A jakie były terminy i dodatkowe ustalenia ? A było w nim coś o niszczeniu wraku, zacieraniu śladów na miejscu katastrofy, oddaniu czarnych skrzynek ? A może było od razu o brzozie, po co zwlekać ? Czy to aby nie było tak, że po przyjeździe prokuratora Parulskiego z ekipą i „Córką grabarza” na czele (czyli tą, co potem kopała na 1m w głąb..) dowiedziano się, że Rosjanie bez żadnego oglądania się na prawo robią sekcję, a wniosek o pomoc prawną powstał post factum, by zalegalizować ewidentne łamanie prawa ? Czy to nie był aby , do tego w imieniu RP, współudział w przestępstwie Rosjan i tuszowanie tego faktu przed opinią publiczną i wymiarem sprawiedliwości ? Chciałbym wiedzieć, co się za tym kryje, bo w konsekwencji pojawiają się dalsze pytania, również te najważniejsze –ile tej uległości jeszcze wyjdzie na jaw ? Czy to aby nie jest tak, że „uprzejmy” sędzia z Sopotu jest tylko pierwszym sygnałem, a „uległość i grzeczność” sięga najwyższych organów Państwa ?
 • "Pojechałam ze szczerymi intencjami. Włożyłam w to całą energię."
  Dobrymi (szczerymi) intencjami dno piekła wybrukowane.

  Coś jest w powiedzeniu, że przysłowia mądrością narodów...
  No ale skąd pani Kopacz ma znać nasze polskie przysłowia?
 • @
  Genialne zdjęcie . Warte 1000 słów !
 • @Nida 08:51:35
  Czy jest gdzieś granica kompromitacji polskiego państwa? Pojawiły się wątpliwości, gdzie pochowano Prezydenta Kaczorowskiego!!! Wśród czterech ekshumacji, które są przygotowywane przez wojskową prokuraturę, zaplanowano badanie szczątków pochowanych w grobie Prezydenta RP na Uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego - donosi "Nasz Dziennik". Śledczy podejrzewają, że jego ciało zostało zamienione z ciałem innej ofiary katastrofy smoleńskiej. Prawdopodobnie jednego z wojskowych. Jako powody potencjalnej zamiany ciał śledczy wskazywali na błędy przy identyfikacji oraz pomyłki służb rosyjskich - czytamy w "Naszym Dzienniku. Gazeta przytacza słowa prokuratora Ireneusza Szeląga(Kopiejki, dopisek mój), który na jednej z konferencji prasowych tłumaczył: Z dokumentów rosyjskich wynika, że jeśli doszło do zamiany ciał, to mogło to nastąpić na skutek błędnego rozpoznania przez rodzinę, w jednym przypadku – przez przedstawiciela polskiej instytucji, w dwóch przypadkach – strona rosyjska uznaje, że jeżeli pomylono ciała, to błąd leży po stronie rosyjskiej. Polegał on na tym, że wpisano do dokumentacji nieodpowiednie numery zwłok.
  Ryszard Kaczorowski został pochowany 19 kwietnia 2010 roku w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po sprowadzeniu do Polski trumna z ciałem Prezydenta Kaczorowskiego została wystawiona na widok publiczny w warszawskim Belwederze.
  Pomyłka przy identyfikacji zwłok Prezydenta Polski będzie kolejnym gigantycznym skandalem. Mimo tego członkowie władzy oraz popierających ją dziennikarzy mają czelność mówić Polakom, że państwo zdało egzamin.
 • @1normalnyczlowiek 08:12:01
  Cóż. Pieczołowicie zebrał Pan dane obrazujące sytuację.

  I ... jaki wniosek?

  Wszystko spłynie po tej ekipie jak woda po gęsi.
  Pani Marszałek (Marszałka?), ręce po szwach i się ukłoni... Tuskowi. Tylną stronę będzie miała skierowaną na społeczeństwo.

  PS. Jaka różnica, czy PiS, czy PO?
  Proszę przeczytać na S24 sprawozdanie Jankego z Gruzji.
  A kogóż to wspierał ś.p. Lech Kaczyński?
  Czy nasza obecna sytuacja w sądownictwie nie zbliża się do tej gruzińskiej?
  PiS zrobił trochę - dał uprawnienia walki z korupcją, a PO wykorzystało to do swoich celów.
  Łącznie - oba działania w tym samym kierunku.

  Czarno widzę.
 • @Kula Lis
  "... Ireneusza Szeląga(Kopiejki, dopisek mój) ..."

  Ireneusza Szeląga (Srebrnika, dopisek mój) :)
 • @AnnaZofia 07:49:42
  Najchętniej wsadziłbym cały ten rząd w jakieś dwa spore samoloty i pożegnał. Nie, żeby się rozbiły, ale żeby polecieli daleko, na jakąś Zieloną Wyspę, na której się zadomowią, obciążą lud tubylczy ZUS-em, każą pracować do 67 roku, podniosą VAT, postawią pod każdą palmą fotoradar itp. Dla zmyłki każdy tubylec dostanie od przybyszów w darze zegarek (zadłużenia). Przez jakiś czas lud to będzie znosił, a oni będą sobie haratać w gałę, urządzać grille, popijać likier kokosowy, budować stadiony i piramidy finansowe, grać w cmentarne komórki do wynajęcia. Zanim miejscowi się połapią, mamy szansę kilka lat pożyć w normalności i zabezpieczyć się przed ich powrotem. Choć mam nadzieję, że wyspiarscy ludożercy rozwiążą w porę problem definitywnie.
 • Piosenka dla premiera
  http://panthera25.wrzuta.pl/audio/1YeroHu9OLR/07._ex_dance_-_powrot_donalda_1987

  "Nie kłam już Donald
  Donald Tusk
  Więcej premierem
  Nie będziesz już"

  W sumie całą piosenkę możnaby przerobić (nowy tekst) i ktoś ładnie śpiewający mógłby nagrać nową wesję :) Ktoś się podejmuje? :)
 • Ile nasi przytulacze ofiar brali za każdy dzień pobytu w Moskwie?
  Jak wysoka była dieta i czy jest to tajemnica? A do tego były jakieś premie za trudne warunki?
 • sprawa trumien przypomina sprawę autostrad
  kopie się na chybił trafił, byle jak, potem poprawia albo i nie; wschodni Słowianie podobni do nas - taka sama kultura (a nawet gorsza, bo już azjatycka, choć jeszcze nie japońska).
 • @Krzysztof J. Wojtas
  "I ... jaki wniosek? ... Czarno widzę."

  Też nie widzę tego w zbyt jasnych barwach, ale liczę, że sobota 29 września, jeśli nawet wiele nie zmieni, to przynajmniej wreszcie wiele spraw skutecznie uświadomi większości społeczeństwa ... A od tego do autentycznych zmian pozostanie tylko krok.

  "Wszystko spłynie po tej ekipie jak woda po gęsi."

  I dlatego takie "zbieranie" - jak moje - ma sens, gdyż doprowadzi do pojedynczego wyłuskiwania pseudoautorytetów, także tych pokroju Kalisza, Pocieja, Markowskiego ... A jeśli nie, to polegną oni razem, broniąc tego co już się nie da obronić - Rządowej Barykady Kłamstw!

  "Proszę przeczytać na S24 sprawozdanie Jankego z Gruzji."

  Chciałem sam skomentować, ale okazało się, że zrobił to już "za mnie" jeden z komentatorów:
  "No cóż. "Cudze chwalicie, swojego nie znacie".
  Polecam materiały folmwe z 11 listopada 2011."
  http://jankepost.salon24.pl/450463,aparat-sprawiedliwosci-inna-twarz-gruzji-saakaszwilego#comment_6646336
 • @cyborg59
  "Genialne zdjęcie"

  Fakt, że z początku miałem wielki problem ze znalezieniem odpowiedniego zdjęcia, choćby w części pasującego do tekstu ...

  Pozdrawiam
 • Lubie takie gorace texty...sa takie ludzkie.
  Chcialem tylko nadmienic, ze uswiadamiac bolszewikow, wytykac bolszewikom bledy czy cos w tym rodzaju mija sie z celem...To

  tak jakby probowac kijem zawrocic bieg Wisly, samo zblizenie sie do bolszewikach w ramach dyskusji - od razu pozycja przegrana...wiec

  jedyne co mozna zrobic (od czasow POwstania bolszewika)...To

  bolszewika PO GNAC!
 • @victor
  "uswiadamiac bolszewikow, wytykac bolszewikom bledy czy cos w tym rodzaju mija sie z celem..."

  Jak sądzisz? Czy boks by istniał, gdyby nie publiczność obserwująca to co się dzieje na ringu? Czy bokserzy nie starają się właśnie ze względu na tych kibiców? :)
  Choć w tym przypadku, nie sądzę by bolszewicy byli szczęśliwi z tego powodu, że wielu ludzi może obserwować ich reakcje (a właściwie brak tych reakcji).
  Dlatego należy "uświadamiać bolszewików" ... jak najczęściej i jak najgłośniej - oni co prawda nie zrozumieją, ale za to inni wiele usłyszą ...

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 12:20:37
  Idac Twym tokiem rozumowania - to w Polsce (Polacy) nigdy nie bylo'by....Cudu nad Wisla.
 • ..z przed chwili
  TVN24.. na żywo z sejmu nie jaki Halicki (co za fałszywa morda)przez dobre 5 min ze smutną twarzą przekonywał słuchaczy że każdy obywatel wie że trumny można otworzyć tylko na wniosek prokuratury, że nie możemy robić z tego afery politycznej, że nie można łapać za słówka pani marszałek bo bidulka była w szoku, mogła nie tych słów użyć co powinna, że procedury należy traktować z przymrużeniem oka (coś w ten deseń) bo przecież wiemy że lot ten nawet nie powinien się odbyć..nosz kurwa mać!!!

  tefałeny bronią tych cwaniaczków z taką determinacją i zaangażowaniem że mam ochotę pierdyknąć w mój tv..czasem pluje na mordę fałszywej mendzie która pieprzy od rzeczy w moim tv(tak żeby go nie wyrzucić
 • @victor
  "... to w Polsce (Polacy) nigdy nie bylo'by....Cudu nad Wisla"

  Sugerujesz, że zrozumienie przez bolszewika tego co mu się tłumaczy, byłoby wydarzeniem na miarę cudu ... nad Wisłą? Chyba masz rację! :)

  W poprzednim komentarzu tłumaczyłem jedynie, że mam świadomość, że moje argumenty mogą nie dotrzeć do świadomości "bolszewików", ale liczę na to, że wszyscy inni, którzy też przeczytają, zgodzą się z moim punktem widzenia. Czyli piszę, bardziej z względu na nich a nie na tych, umownie nazywając, bolszewików.

  Pozdrawiam
 • @Wyrzutek
  "... na żywo z sejmu nie jaki Halicki ..."

  Takich wypowiedzi, dowodzących jego obłudy i zakłamania, jest wiele - praktycznie każda! Paweł Olszewski, Adam Szejnfeld, Andrzej Halicki ... to typowi bolszewiccy propagandyści. O takich się mówi, że nawet jak śpią to kłamią ... :)

  Pozdrawiam, życząc mocnego telewizora i mocnych nerwów.
 • @1normalnyczlowiek 12:49:19
  milo me...A
  do tego jestem zaskoczony pozytywnie, bo z regoly kazdy Tu chce udowodnic swoje racje i robi sie kanal...A
  na koncu z braku laku - zostaje sie wyzwanym od trolla i zablokowanym...)))


  - zgadzam sie z Toba...Ale

  wez tez pod uwage, ze w podobny sposob zachowuje sie tzw opozycja*...I
  tu mamy dopiero problem...

  * pis, K. dokladnie... tlumacza nam - jaka to be jest POstkomuna - dzis gumowe rekawice ruskich specjalistow i inne smiecie w zwlokach ofiar zamachu POd smolenskiem, jutro jak POstkomuna wprowadzi dla przykladu stan wojenny - daje reke, ze pis bedzie zachowywal sie podobnie...

  zacznie znow nas uswiadamiac jaka , to be...jest POstkomuna.


  PO wtarzam bolszewika sie GNA, TU nie ma wyboru...


  pzdr
 • @1normalnyczlowiek 12:55:03
  ..dokładnie..pytanie tylko dlaczego tak wielu tego nie widzi chociaż przecież patrzą, i nie słyszy choć słuchają, co ci kretyni wygadują..moze dlatego że tvn przedstawia wszystkie ich skandale w świetle takim że..tak na prawdę to nic wielkiego się Polacy nie stało..a mają podobno największą oglądalność

  Pozdrawiam również NormalnegoCzłowieka
 • @victor 13:17:15
  * pis, K. dokladnie... tlumacza nam - jaka to be jest POstkomuna

  no bo jest be..nie myślę że K. byłby lekarstwem na wszystko ( nie darze go sympatią )..ale może być jedyną opcją aby pozbyć się tych popierdoleńców..chyba że JOW ale do tego te polityczne kukły nie dopuszczą
 • @Wyrzutek 14:27:02
  ja natomiast - owszem sympatia darze K,...chociaz by ze wzgledu - jak dostal POpalic...Ale

  niestey K. nie darze zaufaniem...

  Chociazby ostania inicjatywa pis - Altrnatywa...Ta

  - niczym Alternatywy 5 zachwialo moim PO czuciem rzeczywistosci.


  PS. JOW - za POzno...gdy wezmie sie POd uwage, kto w POlsce glosy liczy...A

  zreszta sie glosno mowi, ze wybory w POlsce byly falszowane od zawsze.


  pzdr
 • W normalnym panstwie to sie przeklada tylko na jedno: VOTUM NIEUFNOSCI DLA RZADU. DYMISJA RZADU.
  Oczywiscie, w normalnym panstwie, czyli panstwie prawa. Jak widac, Polska nie nalezy do kategorii panstwa prawa.
  W Sejmie opanowanym przez ludzi, ktorzy zanurzeni sa calkowicie w przekretnych machinacjach, zdradzie, destrukcji panstwa i wykonywaniu polecen zagranicznych osrodkow, to sie nie uda.
  Pozostaje wskazywanie ich lotrostwa na kazdym etapie sprawowania przez nich wladzy. Trzeba tak robic az dojdzie do przelamia bariery strachu wsrod ludzi i zaczna wszyscy glosno nazywac ich banda zdrajcow, ciemiezycieli, zloczyncow, aferzystow, zlodzieji, itd.
  Wczesniej, czy pozniej to nastapi.
  To co od 5-ciu lat zmiatano pod dywan stalo sie wieksze niz dywan.
 • @1normalnyczłowiek
  Dobrze, że to wszystko tak zebrałeś.
  Nic do dodania.
  Pozdrawiam.
 • @raven59
  Dziękuję, że zaglądnąłeś do mnie.
  Myślę, że trzeba "zbierać" ... także w takiej formie.

  Pozdrawiam
 • @victor 14:44:19
  ...ja natomiast - owszem sympatia darze K,...chociaz by ze wzgledu - jak dostal POpalic...

  no tak..to fakt

  ...zreszta sie glosno mowi, ze wybory w POlsce byly falszowane od zawsze.

  też tak myślę..dlatego należy wykopacZ z PKW wszystkich i zastąpić nowymi
  w przeciwnym razie zginiemy..albo z głodu albo sami się powybijamy..

  Pozdrawiam
 • @ Autor
  Moim zdaniem 5 to o wiele za mało!!!W tym wypadku powinna być możliwość wystawienia drugiej 5-tki za "ilustrację".
  MISTRZU WIELKI SZACUN!!!!!!!
 • @Wyrzutek 15:29:46
  A
  to - zaskoczyles...)))


  PS. oczywiscie jest taka opcja...Ale

  jak TO w kraju PO lenego rezimu - przeprowadzic?


  ...czy widzisz - jak odbywaja sie exhumacje - jacy ludzie ja przeprowadzaja...O

  jakich POdlych zyciorysach, i

  Ty, wytawiasz taka smiala teze, ze tak...tak porostu wystarczyc do PKW - powolac udciwych ludzi,

  owszem jest to mozliwe, ale PO pozbyciu sie ich...


  pzdr
 • @Anna.M.
  "... za "ilustrację" ..."

  Proszę sobie wyobrazić, pani Anno, "pustkę" jaką miałem w głowie, po skończeniu - wreszcie! - tego co chciałem w tym tekście wyrazić a nie miałem pojęcia, jak ten tekst zilustrować. W pierwszym podejściu chciałem znaleźć na jednym zdjęciu wszystkie twarze KRAMP-a razem ... ale nie udało się. No i nagle zobaczyłem właśnie taką scenkę rodzajową ...

  Kłaniam się i dziękuję za uznanie.
 • @1normalnyczlowiek 17:04:17
  Nu Kopaczowskaja ruki po szwam i w pierod.
 • Szanowny Autorze
  Co ta żydowska - chazarska bezczelna, kłamliwa kanalia pierdoli? myśli, że internet nie pamięta?, my nie pamiętamy? ja nie pamiętam? Trzeba tej żydowskiej - chazarskiej kanalii i bezczelnemu łgarzowi wszystko przypomnieć od dnia 10.04. 2010 po dzień dzisiejszy jego i reszty tych squrwysynów z ich żydoszwabskim Fuckhrerem ryżym kretynem ich bezczelne łgarstwa..sączone dzień po dniu po dzień dzisiejszy...oni myślą, że durni mają przed sobą, że my Polacy mamy amnezję, lecz się tu przeliczą te kłamliwe, zbrodnicze i złodziejskie kanalie. Oni mają kurzą pamięć, w swych bezczelnych łgarstwach już tak się zapętlili, że nie pamiętają co mówili tydzień temu, nie mówiąc już o roku, dwu, etc. Aby wiarygodnie łgać trzeba mieć fenomenalną pamięć a z tym u nich wszystkich nie tęgo. Zaprzeczają sami sobie, co innego mówiła ostatnio NPW w osobach Riepy i Kopiejki sowieckich bękartów i pachołków na kremlowskie posyłki, a co innego dziś ta żydowska kanalia Seremet, a co innego ich ryży Fuckhrer i kretyn. Przeczytajcie sami - Seremet: przyczyną nieprawidłowej identyfikacji ciał ofiar smoleńskich było nietrafne rozpoznanie przez rodziny. - Przyczyną nieprawidłowej identyfikacji dwóch ciał ofiar katastrofy było nietrafne ich rozpoznanie przez członków rodzin - powiedział Prokurator Generalny Andrzej Seremet podczas debaty sejmowej nt. katastrofy smoleńskiej i błędach przy identyfikacji ciał ofiar. Seremet poinformował, że w czynnościach identyfikacyjnych ciał ofiar katastrofy smoleńskiej uczestniczyli rosyjscy i polscy specjaliści oraz śledczy przy udziale przedstawicieli rodzin zmarłych, tłumaczy i polskiego psychologa. Zapewnił on, że do 16 kwietnia 2010 r. w czynnościach identyfikacyjnych i oględzinowych na terenie Instytutu Ekspertyz Sądowych w Moskwie brał udział obok rosyjskich prokuratorów także polski zespół biegłych.
 • PO-twory to partia miłości, przytulanie maja wpisane w programie
  Nawet po zamachu...
  Tylko kochający (inaczej) mogą rządzić ..to słowa matola Donalda...
 • @1normalnyczlowiek 12:55:03 Olszewski to Kierbel ...komusza rodowa przeszłość..
  zmiana nazwiska nie zdejmie odium komuszej przeszłości..
 • :)
  Jeśli to zdjęcie jest prawdziwe.
  To przynajmniej widzę jedną pozytywna cechą herr donka.
  Umie dobierać ludzi. Przynajmniej nie tworzą pejotenów itp.
 • @victor 16:19:12
  owszem jest to mozliwe, ale PO pozbyciu sie ich..

  dlatego pisałem żeby zastąpić ich K. i innymi (bo innym albo ufać w ogóle nie można albo nie zdobędą tylu głosów)a potem wymusić na nich zmiany w PKW i wprowadzenia JOW
  ...tak sobie marze.. chociaż gdy K. i inni byli przy władzy to nie skakałem z radości..w czarnej dupie jesteśmy i tyle
 • @Eclipse 19:32:42
  http://i1173.photobucket.com/albums/r586/wolnaziemia/galeria-tusk-i-gras-ss.jpg
 • @Kula Lis 62
  "Co ta żydowska - chazarska bezczelna, kłamliwa kanalia pierdoli? myśli, że internet nie pamięta?"

  A teraz też słuchasz, co ...?
  Te same chwyty, drżący, załamujący się głos, mówienie w jednym zdaniu o różnych sprawach ...
 • @Eclipse - "Ojca dzieci robić, uczysz"??? :))
  "Olszewski to Kierbel ..."


  "o Wunderkindusiu Pawełku Olszewskim

  "W obecnym sejmie nie ma większego wesołka i dowcipasa nad Pawła Olszewskiego z PO ...
  Paweł Olszewski od dzieciństwa był przysposabiany do wielkiej polityki, za sprawą tatusia, Wiesława Olszewskego, byłego działacza PZPR i wojewody bydgoskiego z ramienia SLD.

  Szanowny Wiesław Kierbel, jeszcze przed zmianą nazwiska ma Olszewski, już dał się poznać jako dobry towarzysz i aktywny działacz robotniczej partii ..."

  http://normalny.nowyekran.pl/post/17681,zaklamana-bolszewicka-twarz-pawla-olszewskiego-twarza-platformy-obywatelskiej

  Pozdrawiam
 • @Kula Lis 62 20:49:54
  http://blogi.mediarp.pl/files/2012/05/athene-5gedocv0vqw15nly31pq_layout1.jpg
 • @1normalnyczlowiek 20:52:46
  Nie słucham bo z nerwów bym telewizor czy kompa rozwalił, lub zapluł, Małżonka to samo. Pzdr.
 • @Wyrzutek
  "Pozdrawiam również NormalnegoCzłowieka"

  Bardzo dziękuję za te pozdrowienia
  I również pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62
  "... bo z nerwów bym ..."

  Jestem odporny na PR-owskie zagrywki takich jak Kopacz, Tusk, Graś czy "Wunderkinduś" Olszewski vel Kierbel.
  A ona obiecała dziennikarzom, ze nawet do rana będzie odpowiadała na pytania.
  Tylko czy to co wygaduje można uznać za odpowiedzi???
 • @1normalnyczlowiek 21:02:24
  Tylko czy to co wygaduje można uznać za odpowiedzi??

  nie mam słów..pluje sobie znowu na tv przez te bzdety

  Widzieliście podczas posiedzenia wieczornego, gdy zbliżenie kamery było na biust pani (przekopacz na ponad metr) częstotliwość oddechu?..polecam zobaczyć
 • odnoszę wrażenie
  że to co teraz dzieje się przed moim tv, to próba zrobienia z lemingów sąd najwyższy który wysłucha ładnie pokrętnej opowieści z każdego dnia, i wyda lemingowy wyrok..więc już zeznania pod przysięgą przed temidą nie będą potrzebne..
 • @Kula Lis 62 11:15:49
  Może szkoda, że u nas nie ma ludożerców? Sprawa poszłaby szybciej. ;)
 • @1normalnyczlowiek 08:12:01
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031