Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
422 posty 4786 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Marcinie Meller! Ty bolszewicki gnojku!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie możesz się doczekać kiedy wymrze pokolenie związane ze Smoleńskiem? Mało ci Cyby, więc do swojego programu zapraszasz świrów pokroju Zygmunta Miłoszewskiego???

Pokaż, komunistyczny złogu, kiedy powiedziałeś:

Bardzo chciałbym, żeby w Polsce jak najszybciej było normalnie, więc nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie wymrą ci ubecy, esbecy, kapusie, wszyscy bolszewicy i ich dzieci, które wymościły sobie wygodne legowiska w nowej Polsce!!!

Na pewno: Nigdy!

A  teraz w swoim programie, o zgrozo, nazywanym "Drugim Śniadaniem Mistrzów" - oczekując jakiejś swojej wersji normalności w Polsce - śmiesz pytać:

"Czy my mamy żyć jeszcze 50 lat, czy musi wymrzeć pokolenie związane ze Smoleńskiem???"

Kto to są ci "my"???

Twoi rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, znajomi?

Co, nie mogliście się doczekać

kiedy wreszcie wymrze "pokolenie związane z Katyniem", bo psuje wam poranne śniadania przy kawie lub wieczorne wyjścia na koncerty Rachmaninova, swoją "cierpiętniczą postawą", nieustannie pytając o waszych najbliższych życiowych przyjaciół i mocodawców:

Kiedy wreszcie sprawiedliwość dopadnie tych morderców, którzy wybili strzałami w głowę elitę Polaków, naszych ojców, braci i synów!!!

a tu doszło jeszcze "pokolenie związane ze Smoleńskiem" ...?

I co by tu z nim zrobić ...

Co, Marcinku, pomiocie bolszewicki. Czujesz lekki dyskomfort, gdy słyszysz jakieś "biadolenie" o prawdzie, o patriotyzmie, o tragedii smoleńskiej ... i nie życzysz sobie, by tego typu brednie zatruwały ci dobry humor?

Czy to dlatego zapraszasz takich faszystowskich świrów, jak - podobno pisarz - Zygmunt Miłoszewski, który dzisiaj u ciebie wygadywał kompletne brednie, oszczerstwa i kłamstwa?

Zygmunt Miłoszewski

o uczestnikach zeszłorocznego Marszu Niepodległości:

"... garstka świrów otoczona przez kamery ..."

o przeciwnikach politycznych:

"... profesor Brzeziński zgadza się z nami, że oni są paranoikami, schizofrenikami ..., Maci(a)rewicz ..."

o wychowaniu dzieci i młodzieży (bo otrzymują, według niego, za dużo wiedzy o Polsce) :

"... naszym zadaniem jest nauczyć dzieci czegoś więcej niż Polski..."

o powtarzanej już któryś raz bajce Wajdy:

"... lód przepływa mi po kręgosłupie... jak  Andrzej Wajda opowiedział mi, że lekarka powiedziała jemu, że nie będzie go leczyć, bo nie zgadza się z nim ideologicznie ..."

Na to, inny uczestnik tego "śniadania", aktor Adam Ferency, opowiedział swoje doświadczenie, gdy to kupując Gazetę (w domyśle Wyborczą), stojąca obok kiosku pani, popatrzyła na niego z pogardą komentując:

"Taki chłam bierze"

Nie mniej "dojrzałymi" wypowiedziami popisała się chwilę wcześniej, również obecna tam pisarka Krystyna Kofta, wspominając:

"... Kiedyś trzeba było mieć odwagę, by manifestować ... Ja miałam szybkie nogi, to uciekałam, ale wielu wtedy złapano ... A teraz można bezpiecznie wyjść (sic!) ..."

Pani Krystyna rżnie głupa czy o drogę pyta, udając, że nie wie, co się działo rok temu podczas Marszu Niepodległości i w ramach dodatkowych "atrakcji", zorganizowanych RAZEM: przez rząd , władze Stolicy, Straż Miejską i Policję?

Pani Krystyno! To wstyd, tak odwracać głowę, widząc jak faszyści niemieccy RAZEM z polskimi bolszewikami, napadają na bezbronnych Polaków tylko dlatego, że ci, radośnie  uśmiechnięci, z dumą niosą flagi narodowe i inne emblematy patriotyczne!!!

A jeśli podobnie zachowują się także funkcjonariusze ...???

Oj, doczekaliśmy się "mistrzów" ..., miszczów

Wiadomość z ostatniej chwili:

Ekipa, występująca w cotygodniowym spektaklu antypolskiej nienawiści, zwanym "Drugim Śniadaniem Mistrzów", ogłosiła konkurs na hymn TVN-u, mającym nosić tytuł:

"Jesteśmy, Myszczamy!"

:)

 

Link do zdjęcia wprowadzajacego:

wiecejtlenu.pl/wp-content/mm_300.jpg

 

KOMENTARZE

 • @
  Zastanawiam się jak można przez tyle czasu prowadzić tak jałową dyskusję, a jakie wnioski? 1. Prawdziwi patrioci w Święto Niepodległości jedzą obiad i rogale marcińskie. 2. Policja za słabo bije, dlatego tyle osób ma odwagę wyjść na ulice. 3. Chorujemy na schizofrenie i paranoje bo wpominamy. Ktoś na pewno choruje ale na brak obiektywizmu. Poruszył Pan temat iście kulturalny :)
 • To są gnoje
  Można dyskutować o różnych koncepcjach politycznych, prezentować różny światopogląd.

  Ale ta banda to są po prostu gnoje i sukinsyny i z nimi nie ma dyskusji.
 • @Rze
  "Poruszył Pan temat iście kulturalny :)"

  Skoro Meller poruszył temat kulinarny ... :)

  Pozdrawiam
 • Autor!
  Wszystko pięknie daję 5, lecz zmień faszyzm na bolszewizm, lub nazizm, oraz nazwij go śmierdzącym pachem, parchatą gnidą. Pzdr.
 • pieprzycie jak potłuczeni... -
  - ...a potem się dziwicie. Powiesić Was na brzozach, to się przekonacie, czy są twarde czy nie...
 • @piko 14:12:24
  Dla nich chlewnie w Mucznym, latarnie i deportacja: chazaromongolia lub Golan, kibuce na Negev. Ich bezczelność, buta i arogancja przekroczyła granice, tzw. czerwoną linię, czeka ich przepowiedziany przez ich rebe jak i Chrystusa definitywny holoicośtam, zapanuje wtedy pokój na Ziemi, gdy pozbędziemy się tego żmijowego plemienia na zawsze - słowa Chrystusa i Jego Matki. Pzdr.
 • @Kula Lis 62
  "... lecz zmień faszyzm na bolszewizm ..."

  Domyślam się skąd ta rada ...
  Ale myślę, że w tym przypadku ta ostrożność nie jest potrzebna - skoro tam były praktycznie jawne nawoływania do eksterminacji ...

  Pozdrawiam
 • @Autor
  5*
 • @ AUTOR - W SAMO SEDNO
  Podpisuje sie pod twoim wpisem.
 • na mleku i miodzie wyrosły nam córy i syny
  Na mleku i miodzie wyrosły nam dorodne córy i syny
  O poglądach takich że można ich nazwać śmiało skur...y
  Lecz widać że teraz się w telewizji takowych popiera
  A ja jak to widzę i słyszę bierze mnie jasna cholera
 • @autor
  Z wypowiedzi tych kłamliwych żydów, cały czas przebija nienawiść do Polaków, mimo że posiadają polskie obywatelstwo, a gdzie tylko mogą to przyprawiają nam gębę.
  5 za artykuł.
 • @1normalnyczlowiek 14:53:04
  Zauważ, że te une żmijowe plemię, odłam chazarskomongolskokałmucki co po mordach widać aż nadto, już i młodych natura dekonspiruje, obsadziło swym parchatym, parszywym i aroganckim, butnym miotem media, prasę, reklamy, tam Polaka nie uświadczysz, chyba, że usłużnego im szabesgoja POLaka, mędę lewaka, to oni odmóżdżają podatnych na ich bzdety młodych POlaków. i Polaków. Ich trzeba z tych instytucji przegnać do łopaty, lub w kibini matry, czyli do siebie w kibuce, tam poznają co to prac a, użyźnianie pustyni Negev, lub tej w chazaromongoliikałmucji, tam będą owce, barany i bydło pasać. Pzdr.
 • LITOŚCI !!!!!!!!!!!!!
  Sorki ale rozpisywanie się o tym medialnym GLUCIE to większy obciach jak jego ZAWODOWE PAJACOWANIE NA EKRANIE !
  On to czyni dla mamony !

  Ten ŁUN to klasyk współczesnego "dziennikarstwa" jakie dział na terenie R.P. !

  ŁUNI sami się wystarczająco mocno , wespół zespół promują , więc dodatkowe bonusy to zdecydowana przesada!
 • @irek 15:44:33
  Ma znaczenie jak się o kimś pisze, mówi.

  Chyba że uważasz, że wszystko jedno, dobrze, źle byle po nazwisku.
 • @piko 15:59:31
  Ale to właśnie ONI ukuli powiedzonko ....źle czy dobrze byle .........więc nie odpowiadajmy na ich ZAPOTRZEBOWANIA !!!
 • Marcin Meller to Żyd.
  Czy to nie wyjaśnia wszystko?
 • @irek - Dobrze wiesz, że mój tekst nie pasuje do tej tezy, więc się nie upieraj!
  "źle czy dobrze byle .........więc nie odpowiadajmy na ich ZAPOTRZEBOWANIA !!!"

  Czym innym jest skandal w stylu, że kawałek majtek pokazała córa Wałęsy i opisanie tego w tabloidzie a czym innym - konkretne zarzuty z imienia i nazwiska. Czy to samo powiesz o moim drugim dzisiejszym tekście na temat Giertycha i Kalisza??? Wątpię, by się ucieszyli ... gdyby przeczytali ...
 • kto normalny ogląda tego łobuza?
  Mógłby na rzęsach chodzić i nie spojrzałbym nawet.
  Najlepsza broń ignorować Żyda.
 • @irek 16:10:27
  Nie rozumiemy się.

  Zło trzeba pokazywać i nazywać po imieniu. Milczenie jest zgodą.

  Idąc twoim tokiem rozumowania nie powinno się wyrażać w ogóle negatywnych sądów bo to też reklama. Coś ci się pomieszało.
 • @piko
  "Zło trzeba pokazywać i nazywać po imieniu. Milczenie jest zgodą."

  Dokładnie tak!
  Dziękuję i pozdrawiam
 • Mellerowi to już dawno się należało
  W końcu ktoś powiedział o tym bolszewickim sprzedawczyku prawdę.

  Jestem pewien, że takie kreatury jak on, mają gdzieś to wszystko, co o nim piszemy. Otoczony bandą takich samych jak on, oderwanych od rzeczywistości i żyjących w swoim obłudnym świecie
 • KOMUNISTYCZNE WIEPRZE CHCA SIE CIESZYC ZYCIEM BEZ NIEMILYCH WSPOMNIEN?
  Komuchy i ich spadkobiercy tak protestuja przeciwko pamietaniu o Smolensku, mowieniu o nim, bo chca sobie blogo zyc, cieszyc sie w spokoju swoim czesto ukradzionym bogactwem, czyz nie tak?

  Z tego samego powodu chca, zeby nie mowilo sie o potwornych zbrodniach komuny, zeby zostaly zapomniane, zeby narod uwazal, ze ich nigdy nie bylo, prawda?

  Czy maja wyrzuty sumienia?

  A my wlasnie wbrew ich protestom, uparcie, systematycznie mowmy o Smolensku.

  I w ten sam sposob mowmy o zbrodniach komuny, przypominajmy je, nie zapominajmy ich nigdy, nie dawajmy spokoju komuszym mordercom i ich spadkobiercom. Z uporem i zelazna konsekwencja dazmy do tego, zeby zostaly calkowicie wyjasnione, opisane i ukarane. Nie zapominajmy nigdy i nie wybaczajmy. Polak, ktory zapomina i wybacza takie potwornosci, niszczy Polske i samego siebie.

  Nie zapomnijmy i nie wybaczmy nawet wtedy, kiedy te zbrodnie zostana ukarane, tak, zeby juz nigdy nie mialy miejsca, zeby ich sprawcy pozostali napietnowani i przekleci na wiecznosc.
 • @janolsza 18:33:01
  kolego ...czytam twoje notki i są takie jakbym sam je chciał pisać...pozdrowienia i talentu jak najwięcej,bo zręczne sformułowanie myśli jest grożniejsze niż cała seria z karabinu maszynowego we wroga naszego wspólnego.........
 • A tak a propos...
  Czy w na NE była jakas feta z okazji powrotu Kula Lisa?:-)
  KULA LIS POZDRAWIAM! NIECH ŻYE WOLNOŚC SŁOWA!
 • @1normalnyczlowiek 14:14:05
  http://m.nowyekran.pl/8949453439c035ea1488d112c2b23f2b,0,0.jpg

  I niech to będzie za cały komentarz
 • temu czemuś i jemu podobnych
  dedykacja, jaką napisał bloger S24:
  "Dedykowane A. Wajdzie i prof. Z. Brzezińskiemu
  Pismo Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV
  Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!

  Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, k...wa twoja mać.

  Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i ch...ju zagięty.

  Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, k...wa twoja mać.
  O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać.

  Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w dupę pocałować nas!

  Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.


  Krzysztof Pasierbiewicz
  (nauczyciel akademicki)

  po korekcie, wstawiając współczesne znane nam przybrane nazwiska, jak Komorowski, Kuc, Kwaśniewski itd. pasuje jak "ulał".
 • do Pana KULA LIS 62
  Z radoscia witam Szanownego Blogera KULA LIS 62.

  Brakowalo nam Pana, a szczegolnie tych trafnych, soczystych komentarzy, obnazajacych perfidie i dranstwo tych wszystkich zwiazanych z rzadzacym NIERZADEM, ktory niszczy Nasza Ukochana Ojczyzne - POLSKE.

  Z przykroscia musze powiedziec, ze na moje zapytania, co sie z Panem dzieje, jakosc nie moglem doczekac sie informacji o Pana losie. Ciesze sie, ze znow widze panskie komentarze.

  Mam nadzieje, ze Pana aresztowanie, nie zlamie tego dosadnego i ostrego piora, ktorym sie Pan posluguje.

  Zycze SILY i WYTWALOSCI. Niech Bog ma Pana w swojej opiece.

  Z wyrazami szacunku - Qba
 • Do Kula Lis 62
  Przyłączam się również ze szczerymi pozdrowieniami dla Kula Lis 62. Brakowało mi twoich bezkompromisowych ocen rządzących nami żydokomunistycznych przybłędów i ich szabesgojów.
  Pisano na NE o kłopotach, które cię spotkały. Mam nadzieję że już minęły.
  Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam, życząc zdrowia i sił w przeciwstawianiu się sprzedawcom niszczącym Polskę i Polaków.
 • PIĘTNUJ LANCELOCIE
  INTELIGENCJA I ODWAGA
  SZCZURY BOJĄ SIĘ TEGO NAJBARDZIEJ

  P.S.
  SZCZURY CZYTAĆ MELER
 • @Vinto 11:44:06
  Nie minęły, wszystko przede mną. Kompa mi do dziś nie oddano, z prywatnymi moimi i Małżonki dokumentami, zdjęciami. Za poparcie dzięki. Pzdr.
 • @qba 04:10:23
  Zabrano mi kompa i nie oddano, co dalej zobaczymy, mnie wnuka Legionisty, syna Akowca oficera 27 WDPAK, potomka szlacheckich rycerzy Władysława III pomioty parchobolszewii nie złamią, nie zastraszą, o ironio zostałem po śp. Ojcu zaplutym karłem reakcji, chcącym obalić ten nierząd wnuka esesmana z jego zbrodniczą i złodziejską zgrają, oraz ustrój. Skąd my to znamy??? Pzdr.! i dzięki za wsparcie.
 • @Kula Lis 62 14:45:29
  Takiemu zasłużonemu potomkowi zabrali kompa??? A to kurwie syny parchate! Jak mogły!
  pozdrawiam
 • @gallux 21:31:40
  Samo nazwisko mowi za siebie!.Prawdziwy z naszych
 • @Kula Lis 62
  "Skąd my to znamy??? Pzdr.! i dzięki za wsparcie."

  Już tak nie dziękuj tyle, bo ci atramentu zabraknie! :)
  Przecież wiesz, że od samego początku, gdy pojawiły się wątpliwości: Co z Tobą, wszyscy martwiliśmy się o Ciebie ...

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031