Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
422 posty 4786 komentarzy

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Esbecki kapuś, Paweł Deresz, chciał by jego żona poleciała do Smoleńska!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ile zarobił Paweł Deresz na śmierci swojej żony Joanny Szymanek Deresz i ile jeszcze chce zarobić robiąc za hienę cmentarną? Dlaczego tak boi się ekshumacji?

     Pieniążki z ubezpieczenia Paweł Deresz już skasował. Kto wie, co by się stało, gdyby jednak okazało się, że w trumnie nie ma ciała jego żony! Stąd ten strach przed ekshumacją? Być może musiałby zwrócić te pieniądze - przecież mogła uciec od niego! I nikogo nawet by to nie zdziwiło, że dała nogę od tak wstrętnego, oślizłego typa, który był esbeckim kapusiem, liżącym przez całe swe nędzne życie bolszewickie tyłki. Co prawda on się zarzekał:

"... Miałem szczęście, że zwłoki żony były prawie w całości. Nie wszyscy je mieli. Jestem szczęśliwy, że mogłem zidentyfikować żonę i mam niekłamaną nadzieję, że to ona znajduje się w trumnie na Powązkach..."

Ale kto da wiarę - i to tylko na słowo, gdy już wiemy ile są warte ruskie "dokumenty" - takiemu typkowi:

""W 1977 r. Paweł Deresz rozpoczął błyskotliwą karierę w Polskiej Agencji „Interpress” - agendzie komunistycznego wywiadu i kontrwywiadu wojskowego. Do agencji przyjmował Deresza ówczesny szef PAI „Interpress”, płk Mirosław Wojciechowski. Płk Wojciechowski, późniejszy Prezes Radiokomitetu, to wieloletni wysokiej rangi oficer wywiadu wojskowego(Zarządu II sztab Generalnego LWP). Ze służby operacyjnej wywiadu przeniesiony został w 1971 r. do KC PZPR, gdzie miał kierować do 1976 r. Wydziałem Zagranicznym KC PZPR."

         Nawet osoba o lewicowych poglądach, jaką była (jest?) Joanna Szymanek Deresz, mogła mieć dość zaślepionego rusofila, wpatrującego się jak w obrazek, w kagiebistę Putina! Jeśli się dowiedziała prawdy o nim, to z pewnością postanowiła jak najszybciej odejść. Ale niestety, takich ludzi, ludzi pokroju Pawła Deresza o mentalności psa Pawłowa, cechuje oprócz tchórzostwa i podłości także ogromna pazerność. Przypuszczam, że gdy Paweł Deresz dowiedział się o planowanym wyjeździe delegacji z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele i jak dostał cynk, że prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni, postanowił skorzystać z okazji i namówił swoją żonę na wyjazd. No bo przecież, gdyby tego nie doradzał, gdyby jej zabronił, to by nie poleciała! No, i by żyła, niestety? Prawda panie Deresz?

      A pan się ucieszył na ten wyjazd żony. Na pewno znał pan wysokość ubezpieczenia na życie! Jakżeby nie! Może pan powie, że to wszystko nieprawda, że to podłe insynuacje, bo pan ją ogromnie kochał? No ale fakty są przeciwko panu! Jeśli było inaczej, to dawaj człowieku sprawozdanie z czułego pożegnania na lotnisku, nad ranem 10 kwietnia 2010 roku. No przecież tego swojego ukochanego skarbu nie wystawiłeś w nocy samotnie za drzwi, by sobie sama ciemną nocą jechała na lotnisko, tylko ją odprowadzałeś aż do samego samolotu! Czyż nie? Pokaż zdjęcia z pożegnania na lotnisku. Chyba nie przegapiłeś takiej okazji, by się sfotografować z ukochana żoną, za którą już tęskniłeś, zanim odleciała. Pewnie też po powrocie do domu natychmiast zadzwoniłeś i dzwoniłeś jeszcze kilka razy, by chociaż przez telefon poczuć Jej bliskość - i jednocześnie by dać dowód ogromnej miłości i tęsknoty . Możesz całą tą opowieść, wraz z bilingami i zdjęciami zamieścić nawet w Gazecie Wyborczej! Rękawiczki mam, więc raz się poświęcę i kupię jeden egzemplarz, by zobaczyć was, żegnających się czule, po raz ostatni, na schodach samolotu Tu - 154 M 101!

A jeśli, Pawełku, dziecko drogie, nie dysponujesz bilingami swoich rozmów z żoną podczas jej "Ostatniego lotu", to zwróć się do Amerykanów lub do swoich ruskich przyjaciół, do kagiebowskich mocodawców, by podesłali ci twoje rozmowy telefoniczne oraz film z nagranym tym waszym czułym pożegnaniem na wojskowym lotnisku. Będziesz miał, jak znalazł, pamiatkę! A dobrze wiesz, że te służby są wyjątkowo czujne i na pewno nie przegapiłyby takiej okazji. Przecież sam twierdzisz, że:

"Wcześniej czy później zostanie ujawnione nagranie amerykańskich i rosyjskich służb wywiadowczych, które - o czym jestem przekonany - potwierdzi, że w czasie rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z Lechem Kaczyńskim padło sformułowanie "lądujcie koniecznie w Smoleńsku"."

niezalezna.pl/35504-deresz-pograza-sie-coraz-bardziej

Czyli oni mają WSZYSTKO nagrane i sfilmowane, więc żaden problem. Prawda?

Jeśli jednak okaże się, że nici z tego twojego obżydliwego judzenia, to najpierw powspominaj sobie:

"Przypomnijmy sobie w tym miejscu listę Wildsteina. Pod pozycją IPN BU 00191/27 oraz IPN BU 1001043/1848 figuruje Paweł Jan Deresz. Otóż nie mamy w tym wypadku do czynienia z przypadkową zbieżnością nazwiska i imienia.

Pod wymienioną sygnaturą IPN kryją się akta agenturalne wytworzone przez Wydział VII Departament II SB MSW (teczka personalna i mikrofilm) dotyczące Pawła Deresza, s. Jana i Pauliny z domu Trombik, urodzonego w Warszawie 23 marca 1937 r.

Według danych rejestrowych, Deresz został pozyskany do niejawnej współpracy z pionem kontrwywiadowczym Służby Bezpieczeństwa w sierpniu 1973 r. Dokładnie rejestracja pod nr 36419 nastąpiła w dniu 13 sierpnia 1973 r. Jednostką operacyjną SB, która dokonała rejestracji Deresza w sieci, to Wydział VII Departament II MSW. Wobec Deresza, ze względu na funkcję II sekretarza POP, jaką pełnił w redakcji ”Kuriera Polskiego”, SB zastosowało zarezerwowaną dla takich przypadków kategorię współpracy i zarejestrowało Deresza jako „kontakt operacyjny”. Wyeliminowanie z sieci agenturalnej nastąpiło w dniu 6 października 1978 r., a materiały operacyjne złożono do archiwum. Eliminacja Deresza jako współpracownika nastąpiła z powodu braku istotnych informacji oraz niechętnego stosunku do współpracy z SB. Deresz został pozyskany w związku z jego bliską znajomością z korespondentem zagranicznym - obywatelem RFN, który był podejrzewany o powiązania z zachodnimi służbami specjalnymi. Zachował się mikrofilm oraz akta operacyjne.


W okresie swojej współpracy z SB Paweł Deresz pracował jako dziennikarz działu zagranicznego „Kuriera Polskiego”; tuż przed jej zakończeniem rozpoczął karierę w PAI „Interpress”.

Po powrocie z placówek w połowie lat 80. ubiegłego wieku (1984), Deresz kontynuował działalność dziennikarską w redakcji „Kuriera Polskiego" na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego. W tym mniej więcej okresie ujawnia się udokumentowane zainteresowanie operacyjne Dereszem ze strony komunistycznego wywiadu wojskowego.

Dokładnie w dniu 19 marca 1987 r. nastąpiło zabezpieczenie operacyjne Deresza w Biurze „C” MSW ze strony osławionego Oddziału „Y” Zarządu II Sztabu Generalnego LWP (pismo Szefa Oddziału „Y Zarządu II Szt. Gen. znak 00196/POY/87). W ten sposób organy represji zapewniały sobie wyłączność na daną osobę, a jak powszechnie wiadomo, wywiad wojskowy rozpracowywał obywateli polskich tylko i wyłącznie pod kątem ich werbunku.


Całość blogu Marii Argus, z której pochodzą powyższe fragmenty, TUTAJ.

niezalezna.pl/35476-pawel-deresz-znow-nadaje

 

A jak już przeczytasz, to:

albo zachowaj się zgodnie z tym co powiedział kiedyś Miguel Cervantes:

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

a ty przecież nawet nie wiesz co to słowo znaczy ...

albo schowaj się w jakiejś budzie ruskiej!

 

Link do zdjęcia wprowadzajacego:

tinyurl.com/crz9s8n

 

KOMENTARZE

 • "jaką była (jest?) Joanna Szymanek "
  Pewnie siedzi w ruskiej budzie na Siewiernym, która w głupawych mediach wsiech uchodzi na wieżę kontroli lotów na lotnisku na którym ponoć miał lądować samolot z Prezydentem i 95 najważniejszymi osobami w państwie.

  http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//wie%C5%BCa-kontroli-lot%C3%B3w-w-Smole%C5%84sku.jpg


  Ale na poważnie... tekst jest w pewnym sensie przełomem na zatwardziałym Ekranie. Pytania o odszkodowanie można i koniecznie trzeba skierować do rodzin wszystkich 96 osób włącznie z Martą Kaczyńską, która zainkasowała 3 miliony złotych.

  Pytań o zdjęcia na lotnisku można nie stawiać nikomu bo oczywistym jest, że lotu nie było a katastrofa jest mistyfikacją.
 • @konserwatystka
  "Pytania o odszkodowanie można i koniecznie trzeba skierować do rodzin wszystkich 96 osób ..."

  ---> Uważam wprost przeciwnie! Pytanie o odszkodowania, jest podłością na "poziomie" Ścierwa z Biłgoraja!

  A mojego tekstu absolutnie nie można traktować jako takiego pytania, gdyż jest tylko i wyłącznie odwróceniem tez stawianych przez Pawła Deresza. Jest to odpowiedź na jego judzenie!
 • autor
  Zgadzam się z autorem tekstu, niejaki Deresz - wyjątkowo plugawa menda ! Brr......koszmar !
 • @wieża jest piękna
  http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//wie%C5%BCa-kontroli-lot%C3%B3w-w-Smole%C5%84sku.jpg

  .. jest kwintesencją sowieckiej perfidii.

  "Zobaczcie jacy jesteście marni, jacy durni.. uwierzyliście w to polski prezydent mógł wylądować na lotnisku z tak cudną wieżą kontrolną"
 • @1normalnyczlowiek:"Pieniążki z ubezpieczenia Paweł Deresz już skasował"
  Moralność Kalego?  http://www.fakt.pl/Ta-rudera-to-wieza-kontrolna,artykuly,72908,1.html
 • @konserwatystka
  "... uwierzyliście w to polski prezydent mógł wylądować na lotnisku z tak cudną wieżą kontrolną"

  ---> "Zapomniałaś, że ten "cud" stał tam także 7 kwietnia, gdy WYLĄDOWAŁ i Putin i Tusk!

  "Moralność Kalego?"

  ---> Jeżeli mój tekst - cały! - przeczytasz ze zrozumieniem, to zauważysz, że nie ma tam ani grama z tej "moralności". Jeśli już, to ewentualnie można by podejrzewać, że te obżydliwe zachowania Pawła Deresza, są DODATKOWO podyktowane zazdrością o wysokość wypłacanych ubezpieczeń ...
 • @1normalnyczlowiek :"ten "cud" stał tam także 7 kwietnia, gdy WYLĄDOWAŁ i Putin i Tusk!"
  Sęk w tym, że prawdopodobnie nie.. Moim zdaniem, a zajmuję się "katastrofą" od samego początku i bardzo dokładnie, żaden samolot 7 kwietnia nie lądował na Siewiernym tylko na Yużnym... zdjęcia są .. moim zdaniem fotomontażem.

  Jeśli ktoś oskarża Deresza o złe intencje i zarzuca mu się, że wziął forsę z ubezpieczenia i pisze :

  "jaką była (jest?) Joanna Szymanek "

  .. to sugeruje, że żona Deresza żyje i facet wyłudził odszkodowanie za nieprawdziwą śmierć żony.

  A pozostałe 95 osób?
 • @konserwatystka
  "Pytań o zdjęcia na lotnisku można nie stawiać nikomu bo oczywistym jest, że lotu nie było a katastrofa jest mistyfikacją."

  ---> Skoro o zdjęcia nie można pytać, to chyba TYM BARDZIEJ nie można pytać o rozmowę pomiędzy braćmi, prawda? :)
 • @1normalnyczlowiek 23:42:21
  Można pytać, tylko że odpowiedź będzie równie sensowna jak w przypadku pytań o rozmowę braci.

  Osobiście zapytałam jednego z członków Komisji Parlamentarnej o zdjęcia z wyloty.. oni nie mają takich zdjęć.
 • @konserwatystka
  "Sęk w tym, że prawdopodobnie nie.. "

  ---> Sęk w tym, że obecność lub nieobecność "cudu" nie ma nic do tego, gdzie faktycznie wylądowali oficjele 7 kwietnia - ta wieża tak czy inaczej była na Siewiernym, przed 7 kwietnia. Czyli ją i tak powinni "zbadać" nasi BOR-owcy! A że nie zbadali, bo przestraszyli się jednego ciecia (być może to taki naturalny stały strach, przed każdym cieciem grasiem) i za to dostał awans generalski towarzysz szofer ... to juz inna sprawa.

  "... a zajmuję się "katastrofą" od samego początku i bardzo dokładnie ..."

  ---> Ja również - możesz sprawdzić m.in. na forum Kraj, GW i "Katastrofa w Smoleńsku"

  "Jeśli ktoś oskarża Deresza o złe intencje ..."

  ---> Ja tylko opisałem jego zachowania. Ty je tak zinterpretowałaś.

  "... i zarzuca mu się, że wziął forsę z ubezpieczenia

  ---> Niczego mu nie zarzucam, ale fakty są przeciwko niemu.
  Załóżmy, że ona nigdzie nie poleciała. Jakie dowody ma Paweł Deresz, że ona tam poleciała, że nie żyje i że jest pochowana w tej trumnie? Jego oświadczenie??? A może "dokumenty" ruskich kagiebistów od "generał" Anodiny??? Kłamali tyle razy w dokumentach, fałszowali dowody, to dlaczego i "swojemu" nie mogli dać fałszywych dokumentów?

  "A pozostałe 95 osób?"

  ---> A "pozostałe 95 osób" lata po mediach i opluwa Kaczyńskich w oczekiwaniu na nagrodę?
  Też bronią się rękoma i nogami przed ekshumacjami?
  Też twierdzą, że "ruscy przyjaciele" absolutnie nie mogli nic złego zrobić naszym???
 • @konserwatystka
  "Osobiście zapytałam jednego z członków Komisji Parlamentarnej o zdjęcia z wyloty.."

  ---> Wcale się nie dziwię, że nie zapytałaś OSOBIŚCIE o to samo oszustów z komisji Jerzego Millera ... - bo odpowiedź znałaś! :)
  Myślisz, że kłamstwa takich jak Jerzy Miller, Maciej Lasek etc. ... to ot tak sobie?
 • Esbecki kapuś
  Znam ten typ . Na pozór sympatyczny staruszek a w środku kawał sk....syna !
 • @1normalnyczlowiek 00:07:15
  Stwierdzam, że jesteś normalnym człowiekiem i dlatego Cię cenię, niestety tylko jedną 5 mogę tu dodać!

  Ja bym trochę zmienił zdanie Miguel'a Cervantes'a na:
  "Człowiek bez honoru to gorsze niż śmieć",
  bo śmierć czasem jest pozytywna, gdy wyzwala od strasznych boleści !

  Pozdrawiam!
 • @drhumor
  Nie będę ukrywał, jak bardzo Pańska opinia mnie ucieszyła ...


  "Człowiek bez honoru to gorsze niż śmieć"

  Sądząc po życiorysie głównego bohatera, to on raczej nigdy nie miał szansy porównania ... jak się żyje z honorem - stąd nie ma on, także i dzisiaj, żadnego punktu odniesienia.

  "bo śmierć czasem jest pozytywna, gdy wyzwala od strasznych boleści"

  Między innymi to właśnie miałem na myśli, pisząc:
  "Przespać swoją śmierć"
  http://normalny.nowyekran.pl/post/66205,przespac-swoja-smierc


  Pozdrawiam serdecznie
 • @janolsza
  "Pięknie szubrawiec wypunktowany!"

  Skoro nie nazywam się ani Szubratowicz ... pardon: Szubartowicz ..., ani Ordyński czy Leski, to nic dziwnego, że punktuję szubrawców - taki już mój los ... :)))
  A ich lista jest długa.
  Jak tak spojrzę na tytuły moich tekstów, to od A do Z,
  od Arłukowicza do Zolla ...
  od Baumana, Brzezińskiego po Michnika ...

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 11:02:22
  10/10!!! Pzdr!!!
 • @Kula Lis 62
  Dzięki!
  Jak tam? W miarę OK.?
  ... skoro piszesz :)

  Pozdrawiam
 • @janolsza
  polecam

  www.septemberclues.info

  Ace Baker to plagiarysta Simona Shack
 • @konserwatystka 22:55:35
  Konserwatysko czy możesz skontaktować się z mną na tzw "priva" jeżeli oczywiście jest coś takiego na NE ? Bardzo ciekawią mnie twoje ustalenia na temat "katastrofy smoleńskiej" .

  Zapewniam ,że moje intencje są szczere a ja sam jestem świadomy ,że wszystko co oglądamy w tzw mediach to lipa już od dawna :)

  Pozdrawiam
 • Nie ma takiej podłości której nie zrobią
  czerwoni kapusie dla dobra Rzeczpospolitej,oczywiście.
 • @1normalnyczlowiek 11:24:03 (narazie tak, jak długo niewiem)
  Red. Stanisław Michalkiewicz dla pomniksmolensk.pl - o Smoleńsku i działaniach służb, czy grozi nam stan wojenny? Nasz wywiad Red. Stanisława Michalkiewicza poprosiłem o rozmowę na temat okoliczności w jakich dowiedział się o katastrofie w Smoleńsku, pierwszych odczuciach oraz obecnej tezie na temat przyczyn tej katastrofy. Drugi wątek, jaki zdecydowałem się poruszyć, to działania związane z marszem niepodległości i aresztowaniu Brunona K. w ramach tzw. walki z faszyzmem. http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2811
  02.12.2012r. http://www.youtube.com/watch?v=p_sYRYfYmKA&feature=player_embedded Pzdr!!!
 • @Kula Lis 62 15:44:29
  Sowieciarze z GRU/WSI przygotowali zamach 10 kwietnia 2010
  "Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" powiedział Bul Ortograf. On dobrze wiedział, że prezydent Lech Kaczyński zginie, a świadczy o tym jego orędzie do narodu, że prezydent nie zyje, a było ono o 5.57 rano 10 kwietnia 2010 roku, co wyłapali Internauci, gdy Komorowski je puścił pewnie niechcący jak przystało na gapę, analfabetę do TVN Info. A ludzie, tzw. dziennikarze z tej stacji nic nie zrobili, nie ostrzegli prezydenta, że On jest szykowany na nieboszczyka. Tych drani należy postawic przed sądem.
 • @Kula Lis 62 16:17:07
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2520
 • P. Deresz wspolpracowal i wspolpracuje. Medale przysla z Kremla
  Tak jak kiedys pracowal dla informacji wojskowej, tak dzis przeszedl do dezinformacji wojskowej, wierny przysiedze sluzenia dla ZSRR.
 • @1normalnyczlowiek:"nie ma nic do tego, gdzie faktycznie wylądowali oficjele 7 kwietnia -"
  Nie masz racji, w ocenie tego co się naprawdę zdarzyło w dniach 7-10 kwietnia 2010 roku ma znaczenie bo jesli 7 kwietnia delegacja wylądowała na Yużnym to znaczy, że wszyscy z tej delegacji kłamią. A przypominam (często o tym zapominamy), że ci państwo polecieli tam za naszą forsę i mieli reprezentować nas i nasz kraj.
  Dlaczego kłamią? A po to byśmy uwierzyli, że lotnisko Siewiernyj jest lotniskiem czynnym. A tak naprawdę jest nieczynne od kilku lat ( do sprawdzenia w wiki)

  W tej sprawie ważne są tylko fakty i tego powinniśmy się trzymać a nie zajmować się wrzutami o ścieżkach schodzenia, bombach i innych bzdurach.

  Do meritum... nikt nie ma żadnego dowodu na wylot tych 96 osób z Okęcia w dniu 10 kwietnia 2010 roku.
  Dalej..

  Przenosząc się na to co się NIE WYDARZYŁO w Smoleńsku czyli praktycznie nikt na delegację nie czekał ( obecność Bahra i Wierzchowskiego jest wątpliwa a brak obecności kogokolwiek poza tymi dwoma osobami jest niewątpliwy) i dodając fakt braku jakichkolwiek znamion upadku samolotu TU154M na ziemię smoleńską .. dodając fakt przekazania władzy przed oficjalnym znalezieniem ciała Prezydenta.. dodając fakt zmiany godziny "katastrofy" i brak skorygowania tej pierwotnej godziny.. otrzymujemy prosty wniosek..


  KATASTROFA JEST FAKTEM MEDIALNYM

  Dlatego każdą z osób, która pobrała odszkodowanie można natychmiast oskarżyć o przestępstwo karalne.
  O klasie politycznej, medialnej nie wspomnę bo to inny temat.
 • @1normalnyczlowiek 00:07:15
  Nie miałam okazji :)))

  Ta sprawa prędzej czy później ujrzy światło dzienne.. będzie płacz i zgrzytanie.. polecą głowy a kraj stanie w obliczy katastrofy. Jeśli zrobią to służby Rosji to........ co zrobi Ameryka?
 • @BTO 13:50:25
  Nie mam zamiaru się ukrywać, pisz i pytaj, gospodarzowi w to graj.. punkty za aktywność Mu rosną.
 • @Kula Lis 62 15:44:29
  Michalkiewicz manipuluje.
 • @konserwatystka 20:16:02
  "...bo jesli 7 kwietnia delegacja wylądowała na Yużnym to znaczy, że wszyscy z tej delegacji kłamią. "

  No, nie. Jestes chyba chora. Oni juz nie zyja, wiec klamac nie moga. Sekcje zwlok to potwierdzaja.

  Czy Ty jestes ten FYM, ktory wszystko kojarzy, ze to ruskie UFO ich porwalo i pozniej tam zrzucilo?
  Wirtualnie by pasowalo.
  A meritum jest, ze trzeba wziac i przegladnac wczesniejsze wiadomosci z ostatnich, chocby 12 miesiecy i potem sie wypowiadac.
 • @konserwatystka 20:20:52
  Ciekawi mnie postać Kaczorowskiego , jak dał się w to wmanewrować . W tym wieku nie powinien już tak się szmacić .

  Kogo chowali na Wilanowie ? :)

  Smoleńsk jest tak samo prawdziwy jak 9/11. Skąd u Ciebie taka wiara w USA i UK ? Nie widzisz ,że to oni pociągają za sznurki ?

  Kreml to tylko piesek zachodu .
  Popatrz na "pogrzeb" Kaczyńskiego , jak pamiętam byli na nim tylko pomniejsi wasale , tym ważnym "przeszkodził" "wulkan :)

  Przeceniasz Rosję , to tylko biedny , zacofany kraj . Fałszywy kolos IMHO .

  Pozdrawiam
 • @Skad my to znamy 20:31:05
  Czy was na ruskich kursach nie uczą czytać ze zrozumieniem?
 • @BTO 20:42:22
  Nie ma w twoim poście nic co by wskazywało na poprawne myślenie.. albo jesteś w pracy albo jeszcze długo droga przed tobą.
 • @konserwatystka 22:05:08
  Dziwna ta twoja wiara w potęgę "Ruskich ", głupia przecież nie jesteś :)

  Po ilości komentarzy wnioskuję ,że to twój full time job , sianie dezinformacji.

  Po angielsku to sie nazywa chyba gatekeeping lub limited hangout .

  Masz rację ,że Smoleńsk to PsyOp , ciekawe dlaczego nie dostrzegasz tego w 9/11 ...

  Pozytywne w Tobie jest to ,że otwierasz ludziom głowy na totalne zakłamanie mediów , negatywne ,że wpuszczasz ich potem na fałszywe szlaki .

  Nie mam czasu i ochoty na psykówki . Nara i bez odbioru :)
 • @konserwatystka 20:16:02
  "Nie masz racji, w ocenie tego co się naprawdę zdarzyło w dniach 7-10 kwietnia 2010 roku ma znaczenie bo jesli 7 kwietnia delegacja wylądowała na Yużnym to znaczy, że wszyscy z tej delegacji kłamią."

  ---> Nie kręć! Nie wypowiadałem się akurat na ogólny temat katastrofy, lecz
  tylko odpowiedziałem na Twój tekst o "cudnej wieży":
  "... uwierzyliście w to polski prezydent mógł wylądować na lotnisku z tak cudną wieżą kontrolną"

  Powiedziałem jedynie o tym, że BOR, tak czy inaczej, miał OBOWIĄZEK sprawdzić lotnisko a w tym wieżę! Tyle i tylko tyle! A wątek jest przecież o kłamstwach i oszczerstwach roznoszonych przez Pawła Deresza a nie o samej katastrofie, jako temacie głównym!
  PS. Może lepiej zainteresuj się losem tych kilkudziesięciu ruskich żołnierzy, którzy wcale nie byli kompanią honorową witającą na płycie lotniska polską delegację z prezydentem RP na czele, lecz jeszcze tuż przed przylotem Tupolewa cały czas obstawiali teren przyszłej katastrofy.
  Zapoznaj się także dokładniej z rozmowami telefonicznymi ruskich szympansów z Siewiernego, którzy sami nic nie wiedzieli i musieli o wszystko pytać szympansów z Jużnego ...
  A może już wiesz, dlaczego jeden z szympansów podał załodze Tupolewa, że są w odległości 9 kilometrów, wtedy gdy byli w odległości 10 kilometrów od lotniska? Sądzisz, że taka "informacja" jest bez znaczenia, gdy samolot właśnie jest na ścieżce schodzenia?
 • @night rat 16:56:45
  "paskudny tekst mimo, że nawiązuje do paskudnej osoby ..."

  ---> Zgadzam się o tyle, że napisania takiego tekstu było obowiązkiem a nie przyjemnością. To tak, jak ze sprzątaniem psich kup z chodnika. Być może są tacy, którym to sprawia przyjemność ... Ja jednak uważam to tylko za przykry obowiązek i konieczność - by nikt inny w nie nie wdepnął!
  Jeżeli zapoznasz się NAJPIERW z wypowiedziami medialnymi Pawła Deresza a także z tekstami, do których podałem linki a na koniec uważnie przeczytasz mój tekst, to zauważysz, że jest on - tak jak już wcześniej napisałem - tylko i wyłącznie odwróceniem tez stawianych przez Pawła Deresza, że jest to TYLKO odpowiedź na jego judzenie!
  Być może w takich sytuacjach byłbyś za innymi rozwiązaniami, ale ja uważam, że należy mu odpowiadać jego bronią. I jeśli on posunie się jeszcze dalej w swoich kłamstwach i konfabulacjach, to ten tekst na jego temat, w porównaniu z kolejnym, będziesz mógł uznać, za szczyt elegancji.

  "... pomówienia związane ze śmiercią są niegodne i stają się obrzydliwe."

  ---> Może daj przykład tych pomówień, bo ja niczego takiego nie znajduję. Swoje tezy oparłem na racjonalnych, czyli mogących się realnie zdarzyć, przesłankach. Natomiast obżydliwe pomówienia w wykonaniu Pawła Deresza, można tłumaczyć jedynie chęcią zaistnienia, pazernością oraz podlizywaniem się się swoim mocodawcom.


  "... takie rzeczy mozna napisac o każdym bliskim zmarłego w katastrofie smoleńskiej, biorąc tylko poprawkę na życiorys. są pewne granice przyzwoitości."

  ---> Też tak uważam. Człowiek z taką przeszłością powinien siedzieć cicho a nie brylować w mediach i opowiadać o swoim ogromnym zaufaniu dla ruskich kagiebistów, którym on wierzy bezgranicznie, że nie przyczynili się do śmierci jego żony a jej ciało - wspaniałomyślnie - włożyli do właściwej trumny. I co! W związku z tym może on sobie uzurpować prawo do głoszenia niepodważalnych prawd na temat tego, co się działo w samolocie??? Ani ruscy ani Amerykanie, jeszcze nie ujawnili swojej pełnej wiedzy, a on, Paweł Deresz, nie tylko wie kto do kogo dzwonił, ale nawet wie, co dokładnie do siebie mówili!
  Czy nie rozumiesz, że mając na przykład do czynienia z wypadkiem drogowym, gdzie tuż za zakrętem autobus znalazł się na drzewie i WSZYSCY zginęli, to KAŻDY normalny człowiek powie, że albo kierowca za szybko jechał, albo zasnął, albo strzeliła opona, albo było niespodziewanie ślisko na zakręcie, np. śnieg lub plama oleju. Zauważ, że większość z tych rzeczy jest do sprawdzenia! Natomiast taki esbecki kapuś jak Paweł Deresz, wie lepiej. Jego wytresowano, by rozumował zupełnie inaczej. I dlatego jego wersja tego wypadku by wyglądała następująco:
  Do pasażera siedzącego na fotelu numer 5 ktoś zadzwonił. W tym czasie rozmawiali pasażerowie na fotelach nr 1 i 2 i to tak głośno, że nie sposób było usłyszeć głosu w słuchawce. Gdy prośby aby się uciszyli, choćby na chwilę, zawiodły, pasażer z "piątki" tak się wkurzył, że wstał, podbiegł do nich i zaczął się bić. Niestety polecieli na kierowcę a ten zdekoncentrowany źle wszedł w zakręt, no i wszyscy zginęli.
  Taka historia też jest możliwa, prawda? Tylko powiedz mi jakim cudem POZNAŁ tę historię taki Paweł Deresz?
  A przecież wiedza o tym co się działo na pokładzie samolotu jest jeszcze trudniejsza do zdobycia. Mimo to, takie arabskie deresze, hypkie sikorskie ... ZNAŁY to wszystko, już w kilka minut po katastrofie. Czyż nie powinno to wzbudzić choćby odrobiny refleksji ... także u Ciebie? Kto dał prawo takiemu Dereszowi, by opluwał rodziny tych, którzy zginęli, by obwiniał ich bliskich??? Ja mu na pewno takiego prawa nie dawałem i nigdy nie dam! wręcz przeciwnie! Takie "prawo" jemu odbiorę zawsze i wszędzie - innym zakłamanym bolszewickim gnojkom, również!
 • Autor
  Co to za paszkwil? Skąd taka nienawiść do Deresza? Skąd przypuszczenie o tym iż wiedział o zamachu? Czym ty się człowieku różnisz od Palikota, którego nazywasz "Ścierwem z Biłgoraja"?
  Kaczyński też nie ma zamiaru ekshumować zwłok swojego brata ani bratowej. Marta również nie ma takiego zamiaru. Czy o nich tez napiszesz taki paszkwil?
  Jakim ty człowiekiem jesteś, że takie rzeczy potrafisz wypisywać? Jaki jad nienawiści z ciebie płynie. Twój nick to mam wrażenie tylko tak dla zmyły.
  Zapytaj Martę i pozostałych o odszkodowania. Różnica taka, że Martunia dostała odszkodowanie w wysokości 3 baniek bo ja ze swoich podatków zapłaciłem za tą polisę. Zapytaj dzieci Putry o renty, które za sponsorowaliśmy my podatnicy.
 • Andrzejq! Kiedy wreszcie nauczysz się czytać ze zrozumieniem?
  "Co to za paszkwil? Skąd taka nienawiść do Deresza?"

  ---> Najpierw należy przeczytać wszystko - także wszystkie komentarze! Tam byś znalazł od razu odpowiedzi na nurtujące ciebie pytania, także na temat nienawiści!. Czy ty nienawidzisz psie kupy, jak je sprzątasz? Zrozumiałbyś również, że paszkwilami są występy medialne Pawła Deresza.
  Kiedy, dziecko drogie, dorośniesz i zrozumiesz, że tak jak pisanie o produkcji rowerów nie jest produkowaniem rowerów, tak pisanie o niegodnych zachowaniach Pawła Deresza, nie jest paszkwilem.

  "Skąd przypuszczenie o tym iż wiedział o zamachu?"

  ---> Czasami kapusie są lepiej poinformowani niż zwykli ludzie ... Poza tym, wypowiedź medialna, w jakimś radiu, Bronisława Komorowskiego, o tym, że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni", była powszechnie znana.

  "Czym ty się człowieku różnisz od Palikota, którego nazywasz "Ścierwem z Biłgoraja"?

  ---> Wszystkim ... w przeciwieństwie do ciebie!
  Ścierwo z Biłgoraja także dzisiaj - w państwowym radiu - przyrównywało stan ciał ofiar do mięsa na kotlet, bredziło także o ubezpieczeniach, o pochówku na Wawelu ...

  "Kaczyński też nie ma zamiaru ekshumować zwłok swojego brata ani bratowej. Marta również nie ma takiego zamiaru. Czy o nich tez napiszesz taki paszkwil?"

  ---> Ten tfuj problem też już wyjaśniałem. Oni nie oskarżają rodzin innych ofiar, NIE BIEGAJĄ po mediach tylko po to, by chwalić wspaniałomyślny rząd Tuska m.in. za ""perfekcyjne" przekopanie ziemi, przeprowadzenie identyfikacji i pogrzebów ..., by wyrażać wdzięczność ruskim kagiebistom, że mimo wszystko ciała starali się powkładać do właściwych trumien ..., by zaklinać fakty i wbrew dowodom twierdzić, że na pewno nie było zamachu, że winni polscy piloci, że winny jest Lech Kaczyński i Jarosław Kaczyński ...

  Rozumiem, że gdyby ktoś zabił bliską ci osobę, ale przyniósł do twojego domu, by się nie walała w błocie, to całowałbyś go po rękach za tak wielką dobroduszność ...

  Spadaj, andrzejq, złogu esbecki!
 • @Mariusz R.Fryckowski
  Bardzo dziękuję.

  Trudno, żeby taki tekst nie był kontrowersyjny, by nie budził różnych reakcji. Tym cenniejsze są słowa poparcia.

  Pozdrawiam
 • @konserwatystka 22:02:31
  Slicznie piszesz. Masz tu racje Konserwatystko, zapewne na ruskich kursach nie ucza czytac ze zrozumieniem.
  Dzieki Tobie, swoj blad w dacie podanej 7 kwietnia zauwazylem. Wycofuje sie tego i przepraszam.
  Nie moge jednak zrozumiec, skad ta Twoja ekwilibrystyka z hipoteza, ze zgineli gdzie indziej niz na "ziemi smolenskiej", a nawet, ze w ogole nie zgineli, czy tez, ze moze zgineli tylko niektorzy, a inni gdzies sobie zyja. Chyba, ze znowu zle zrozumialem bo ruska maskirowka dosiegnac moze kazdego. No, ale to mi sie kupy nie trzyma bo jest zblizone do ktorejs z ruskich wersji robienia sztucznej mgly, tak aby nikt niczego nie byl pewny. Tutaj, Tobie klaniaja sie ruskie kursy logiki.
  Opierajac sie na badaniach genetycznych robionych juz w Polsce i przyjmujac, ze te badania nie sa falszywe bo jak daleko i jak szeroko siegalaby reka spiskowcow, musimy stwierdzic, ze osoby ekshumowane sa tymi samymi, ktore zginely w Smolensku. Nie sadze tez, ze Jaroslaw Kaczynski za cene odszkodowania za brata i bratowa, skladal falszywe zeznania dotyczace smierci swojego blizniaka. Nie sadze rowniez, ze zaistniale pomylki w oznaczeniem nazwisk na trumnach sa celowym dalszym ciagiem tej maskirowki i ze nie odslonilyby nawet po stu latach prawdziwych danych zabitych.
  Twoje twierdzenie, ze osoby te sa tylko zaginione, nie wytrzymuje konfrontacji z rozpoznaniem zwlok przez krewnych i znajomych oraz z badaniami genetycznymi, szczegolnie, ze te ostatnie mozna powtorzyc.
  Poza tym, silic sie na idee, ze ciala zbierane tuz po katastrofie mogly byc przywiezione z innego miejsca i potem podmienione, jest rowniez bez poparcia w logice, motywacji, poswiadczeniach swiadkow, dowodach.
  Te, hipotezy sa bajkami powstalymi na motywach zafalszowaniego sledztwa i kazda z nich urywa sie w kontakcie z realiami dowodow. Co gorsza te hipotezy moglyby wlasnie doskonale sluzyc odymianiu, zaczadzaniu logiki, czy chocby tylko, znuzeniu odbiorcow mediow sprawa katastrofy smolenskiej.
  Ta sama droga, za jakis czas beda pojawiac sie hipotezy o przelatywaniu tego samolotu przez chmure produktow pasty do butow nad fabryka tejze i dlatego czujniki wykrywaja na calym samolocie materialy wysokoenergetyczne.
  To tyle w temacie.
  A dzis Mikolaj i zycze milych prezentow.
 • @1normalnyczlowiek 23:50:18:" Nie kręć!"
  Napisałeś:

  "Sęk w tym, że obecność lub nieobecność "cudu" nie ma nic do tego, gdzie faktycznie wylądowali oficjele 7 kwietnia - ta wieża tak czy inaczej była na Siewiernym, przed 7 kwietnia"


  Co kręcę skoro piszę, że się z tobą nie zgadzam bo miała.

  Słuchaj, napisałeś tekst i facecie, który paskudnie się zachowuje bo na "katastrofie" zbudował sobie jakieś drugie paskudne życie..:

  "A pan się ucieszył na ten wyjazd żony. Na pewno znał pan wysokość ubezpieczenia na życie! Jakżeby nie! Może pan powie, że to wszystko nieprawda, że to podłe insynuacje, bo pan ją ogromnie kochał? No ale fakty są przeciwko panu! Jeśli było inaczej, to dawaj człowieku sprawozdanie z czułego pożegnania na lotnisku, nad ranem 10 kwietnia 2010 roku. No przecież tego swojego ukochanego skarbu nie wystawiłeś w nocy samotnie za drzwi, by sobie sama ciemną nocą jechała na lotnisko, tylko ją odprowadzałeś aż do samego samolotu! Czyż nie? Pokaż zdjęcia z pożegnania na lotnisku. Chyba nie przegapiłeś takiej okazji, by się sfotografować z ukochana żoną, za którą już tęskniłeś, zanim odleciała. Pewnie też po powrocie do domu natychmiast zadzwoniłeś i dzwoniłeś jeszcze kilka razy, by chociaż przez telefon poczuć Jej bliskość - i jednocześnie by dać dowód ogromnej miłości i tęsknoty . Możesz całą tą opowieść, wraz z bilingami i zdjęciami zamieścić nawet w Gazecie Wyborczej! Rękawiczki mam, więc raz się poświęcę i kupię jeden egzemplarz, by zobaczyć was, żegnających się czule, po raz ostatni, na schodach samolotu Tu - 154 M 101!"


  No to ja ripostuję, że nie tylko on bo takich paskudników mamy więcej w tym Kaczyński z Dubieniecką.. a ty, że to nie o katastrofie notka.

  Więc ty, słońce pustyni kręcisz jak słoik na zimę... Palnąłeś tekst ale nie wziąłeś pod uwagę mojej skromnej osoby.. :)))

  Co do twoich rad to przyjmij do wiadomości, że nie zajmuję się ruskim wrzutami, szympansami i t d...
 • @Skad my to znamy :"Opierajac sie na badaniach genetycznych robionych"
  Opierajcie się do woli...
 • @konserwatystka
  "Co kręcę skoro piszę, że się z tobą nie zgadzam bo miała."

  ---> Czy ta "cud wieża" ma pełnić rolę "psa pogrzebanego" o którego rasę będziesz rozpytywać lub "sęka" i "tartaku"?
  Zmuszanie do tłumaczenia kolejny raz tego samego, jest właśnie kręceniem. A przecież tu:
  http://normalny.nowyekran.pl/post/81960,esbecki-kapus-pawel-deresz-chcial-by-jego-zona-poleciala-do-smolenska#comment_695301
  jasno wytłumaczyłem "gdzie leży pies pogrzebany".
  Otóż dywagacje, gdzie faktycznie lądowali 7 kwietnia ma znaczenie, ale dla budowania konkretnej wersji wydarzeń. Natomiast zakładając, że lot 10 kwietnia miał się zakończyć na lotnisku Siewiernyj, jest istotne to, że BOR tego lotniska i tej wieży nie sprawdził.

  "No to ja ripostuję, że nie tylko on bo takich paskudników mamy więcej ... a ty, że to nie o katastrofie notka."

  ---> Nie dość, że kręcisz to i jeszcze mieszasz:)
  Ten mój argument, że "to nie o katastrofie notka" dotyczył właśnie Twojej "cud wieży", którą wrzuciłaś jako dodatkowy temat dyskusji.

  Natomiast moim kontrargumentem na Twoją tezę, że: "takich paskudników mamy więcej", było zupełnie coś innego.
  Też już tłumaczyłem:
  "A "pozostałe 95 osób" lata po mediach i opluwa Kaczyńskich w oczekiwaniu na nagrodę?
  Też bronią się rękoma i nogami przed ekshumacjami?
  Też twierdzą, że "ruscy przyjaciele" absolutnie nie mogli nic złego zrobić naszym???"
  http://normalny.nowyekran.pl/post/81960,esbecki-kapus-pawel-deresz-chcial-by-jego-zona-poleciala-do-smolenska#comment_693957

  Przecież, pisząc, nie chodziło mi o to czy ktoś odprowadzał na lotnisko czy nie i czy powinien odprowadzać, ale o twierdzenie Pawła Deresza, że ruscy i Amerykanie mają wszystko sfilmowane i nagrane i o jego powtarzane opowieści o wielkiej miłości. Nikt inny swoich prywatnych spraw nie upubliczniał, tylko on. A do tego, powiązanie jego wielkiej miłości do żony z wielką miłością do ruskich kagiebistów, do których on nie ma żadnych zastrzeżeń świadczy, jeśli nie o schizofrenii, to o czymś o wiele gorszym ...

  "Co do twoich rad to przyjmij do wiadomości, że nie zajmuję się ruskim wrzutami, szympansami i t d..."

  ---> I znowu mącisz.
  Czym innym są ruskie wrzuty i szympansy ... a czym innym to, co się znajduje w nagraniach i w stenogramach - w takim kształcie w jakim zostało to upublicznione. Nie można na raz dyskutować o wszystkim, więc w danym momencie należy przyjąć jedną wersję, którą się analizuje, obala lub popiera. Dlatego nie rozpatruję w tym momencie, czy te nagrania i stenogramy są prawdziwe czy zmanipulowane, ale opierając się na tym co jest dostępne, wyciągam konkretne wnioski!
  I właśnie takie wnioski Ci przedstawiłem a Ty te moje wnioski usiłujesz nazywać ruskimi wrzutami.
  Dla jasności, jeszcze raz je powtórzę:

  "PS. Może lepiej zainteresuj się losem tych kilkudziesięciu ruskich żołnierzy, którzy wcale nie byli kompanią honorową witającą na płycie lotniska polską delegację z prezydentem RP na czele, lecz jeszcze tuż przed przylotem Tupolewa cały czas obstawiali teren przyszłej katastrofy.
  Zapoznaj się także dokładniej z rozmowami telefonicznymi ruskich szympansów z Siewiernego, którzy sami nic nie wiedzieli i musieli o wszystko pytać szympansów z Jużnego ...
  A może już wiesz, dlaczego jeden z szympansów podał załodze Tupolewa, że są w odległości 9 kilometrów, wtedy gdy byli w odległości 10 kilometrów od lotniska? Sądzisz, że taka "informacja" jest bez znaczenia, gdy samolot właśnie jest na ścieżce schodzenia?"

  I jeśli chcesz na ten temat podyskutować, to proszę bardzo: Napisz tekst - może być polemizujący - i tam podyskutujemy :)

  "Palnąłeś tekst ale nie wziąłeś pod uwagę mojej skromnej osoby.. :)))"

  ---> Wprost przeciwnie! Pisząc, wziąłem pod uwagę nie tylko Ciebie, ale nawet Pawła Deresza ... i jestem spokojny, że nawet on nie ma żadnej szansy w walce na argumenty. :)
 • @1normalnyczlowiek :" zakładając, że lot 10 kwietnia miał się zakończyć na lotnisku Siewiernyj,
  Założenie jest błędne. 10 kwietnia lotu TU154M do Smoleńska nie było.

  "A "pozostałe 95 osób" to druga strona tego samego ordiera.

  "opierając się na tym co jest dostępne, wyciągam konkretne wnioski!"

  Opierasz się na wrzutach mających na celu rozsiewania mgły.

  Ja zajmuję się tym co powinno się wydarzyć 10 kwietnia gdyby 96 najważniejszych osób w państwie w tym prezydent, senatorowie, generałowie NATO, posłowie wybierali się na tragiczną ziemię smoleńską w rocznicę zbrodni katyńskiej.

  I tym co się nie wydarzyło.

  Bo dla mnie jedynie prawda jest ciekawa.
 • @
  Wrócę jeszcze do tego tekstu:

  "Nawet osoba o lewicowych poglądach, jaką była (jest?) Joanna Szymanek"


  Jeśli przyjmujesz opcję, że Szymanek Deresz żyje to przyjmujesz także, że inne osoby także żyją.

  Dlatego napisałam, że to tekst przełomowy bo poza mną, nikt na Ekranie nie wysnuł takiego wniosku.
 • @konserwatystka
  "Jeśli przyjmujesz opcję, że Szymanek Deresz żyje to przyjmujesz także, że inne osoby także żyją."

  ---> Niekoniecznie ... Choć dla potrzeb maskirowki, tych 20-tu ludzi, których zabił Siergiej Szojgu, pędząc rano ulicami Smoleńska swoim wzmocnionym Jeepem, z pewnością mogło się przydać - by zrobić trochę mięsa na kotlety, o którym mówiło dzisiaj Ścierwo z Biłgoraja!
 • @konserwatystka
  "Opierasz się na wrzutach mających na celu rozsiewania mgły."

  ---> Nie zapominaj, że wrzuta nie jest wrzutą ... aż do momentu kiedy wykażemy jej bezsens lub niejednoznaczność.
  Na przykład dzisiaj, w "Kropce nad I", Maciej Komorowski, syn Stanisława Komorowskiego, wykazał się kompletną głupotą, podając jako koronny dowód na katastrofę a zaprzeczenie zamachu ... złamaną "ooo taaaką! brzozę" i "skoszony pas lasu". Nie wiem, czy tylko udawał durnia, czy rzeczywiście taki jest, ale z tego wynikało, że "zapomniał" o dwukrotnym przelocie Iła-76 dokładnie po kursie późniejszym Tupolewa i na MNIEJSZEJ wysokości ...
  Pewnie marzy mu się jakaś kariera urzędnicza lub polityczna. W końcu nikt za darmo się nie upodli, jak on, czytający nad grobami katyńskimi wiersz wielbicielki Stalina ...
  http://normalny.nowyekran.pl/post/58951,nikt-nie-wrobil-macieja-komorowskiego
 • @1normalnyczlowiek 00:25:05
  czy ten Maciej, to syn tej Komorowskiej, co łaziła do WSI24 ? bo to tłumaczy wszystko, widać oni muszą mieć coś pod pazurami, podobnie jak Deresz, to nie ta klasa co Kurtyka, jeżeli dobrze pamiętam, była w trakcie rozwodu, a jednak zachowała i zachowuje się jak należy, kiedyś się kochali, a tego nie można powiedzieć o Komorowskiej z synalkiem czy Dereszu. Dziwię się też Kaczorowskim, tak łatwo się pogodzili z pogardą obecnej watahy.
 • @FanDaVinci
  "czy ten Maciej, to syn tej Komorowskiej, co łaziła do WSI24 ?"

  ---> On ci jest ! :)

  Nie było trudne - już od samego początku - rozszyfrowanie, na czym im tak naprawdę najbardziej zależy ...

  http://www.fakt.pl/Wdowa-po-ministrze-z-corka-na-premierze-filmu,artykuly,86902,1.html

  http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634244602478455455.jpg

  Pozdrawiam
 • @konserwatystka 20:51:16
  Bardzos to elokwentnie wylozyla, Konsewatystko.
  Zapytam w takim razie, czy zaprzeczysz, ze takie badania byly robione i ich dokumentacja spoczywa w archiwach?
  One sa i mozna je zawsze zweryfikowac, a nawet powtorzyc dowolna ilosc razy, bo ciala sa w trumnach. Zatem istnieja dokumenty na ktorych buduje sie identyfikacje osob, ktore zginely pod Smolenskiem. Czy moga byc dowody bardziej twarde niz badania DNA?
  Jesli chcemy poznac prawde, trzeba budowac sledztwo na sprawdzalnych dokumentach, dowodach bo takie sa i nie da sie im zaprzeczyc.
  A te badania obalaja mrzonki o zyciu pasazerow Tu-154M po katastrofie i przecza Twojej hipotezie.
 • @1normalnyczlowiek 00:25:05
  Wrzutą jest każdy "fakt prasowy".

  Olejnik poprzednio oglądałam ze 3lata temu.. a wczoraj mnie naszło.. i patrz, widziałam tego patafiana w całej krasie jak obejmował żelazną brzozę, która na wysokości 17 metrów miała z półtora metra grubości, nawet Bartek tak nie ma.. kolos, panie, kolos.

  Mistyfikacja ma rację bytu dopóki każda z wyznaczonych stron będzie wspierać jej hasło naczelne: "wsie pagibli". To czyni zarówno strona od wybuchów, zamachów..Macierewicza, Kaczyńskiego i PIS jak i druga strona od brzozy i paskudnej ingerencji w stery a to Błasika a to Kaczyńskiego.. czyli Komorowscy i strona rządowa.

  Obie strony będą na naszych oczach jeszcze długo odgrywać swoje starannie zaplanowane role. Każda z nich otrzymuje swoją czarcią zapłatę.. czy to w kasie czy to w milczeniu za dawne sprawki.

  A naród Polski podzielony i skłócony jak nigdy.
 • @
  Jest rzeczą oczywistą, że wszystkie te osoby żyją, no chyba, że w międzyczasie ktoś zmarł, pani Walentynowicz, która była schorowana i pan Kaczorowski, który też miał już swoje lata.. stąd pozorowane ekshumacje.
 • @
  " Moja wypowiedź jest logiczna i pozbawiona emocji. Albo był wypadek, który jest objęty umową ubezpieczeniową, albo wierzy się w zamach. Wtedy nie można realizować umowy ubezpieczeniowej z tytułu wypadku - powiedział polityk PO.".. Halicki zresztą.

  Powolutku zaczynają się pęknięcia
 • @konserwatystka
  "Powolutku zaczynają się pęknięcia"

  Przecież nawet Donald Tusk, podczas ostatniego briefingu, mówił o poczynaniach prokuratury w kontekście, dosłownie:
  "zamachu smoleńskiego"!
  I nie było to przejęzyczenie, gdyż nikt, ani on, tego nie poprawiał.
 • @1normalnyczlowiek 13:22:00
  Z normalnością nie masz wiele wspólnego. Pewnie dlatego taki nick. No cóż niektórzy w swych nickach wyrażają swe pragnienia. Ja chce być wiecznie młody. Ty Normalny.... Mi nie pozwala upływający czas tobie nie wiem bo mnie nie obchodzisz aż tak bardzo. Twoje teksty i zaciętość z jaką chcesz udowodnić swoja rację wystarczy mi do stwierdzenia, że daleki jesteś od swojego nicka.
  Ciekawy jestem kim byleś za PRL?
 • @1normalnyczlowiek 23:58:45
  Czym ty się różnisz od tego ścierwa z Biłgoraja?
  Sam już nie wiesz co piszesz, jak to interpretować? Mam wrażenie ze tylko użyczasz swojego konta dla publikacji kogoś innego.
 • @FanDaVinci 05:19:22
  Kochali się? Kurtyka ją zdradzał widocznie chciał się od niej uwolnić ale nie miał odwagi. Ona dziś miałaby zrezygnować z kasy? Bo mąż ją zdradzał, taka kobieta nie ma honoru.
  Kolejny kwiatek to dwie żony Gosiewskiego, już nawet nie wiem która to aktualna a która to była. Tacy wierni i kochliwi byli ci nasi bohaterowie.
  A te żony bez honoru? Kasa, kariera i szkiełko. Z tego nie łatwo zrezygnować.
 • @Andrzejek
  "Z normalnością nie masz wiele wspólnego."

  ---> Zaklinanie rzeczywistości, to zdecydowanie za mało. Nie wiesz, jak się to robi? Cytuje się czyjąś wypowiedź, czyjeś nawet jedno zdanie i wykazuje się (dowodzi), że jest zupełnie inaczej, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością ... Samo twoje odczucie, że ci się coś nie podoba, nie wystarczy by wykazać, że moja wizja normalności jest spaczona. Twoje autorytety, twoi idole, nadal okazują się moralnymi śmieciami ...

  "No cóż niektórzy w swych nickach wyrażają swe pragnienia. Ja chce być wiecznie młody. Ty Normalny.... "

  ---> Nie ma ludzi idealnych i nie ma czasów idealnych. To normalne, że nie można spocząć na laurach, że wciąż trzeba się starać, by samemu być normalnym i by otoczenie, w którym żyjemy również gdzieś nie skręcało, porzucając standardy normalnego życia.
  Tym się różnimy, że ja jestem ... a ty chcesz ..., że u mnie łatwo poznać, że nie ma sprzeczności a u ciebie - aż rażą ...

  "Twoje teksty i zaciętość z jaką chcesz udowodnić swoja rację wystarczy mi do stwierdzenia, że daleki jesteś od swojego nicka."

  ---> Skoro jest tak jak twierdzisz, to dlaczego masz problem z przytoczeniem jakiejś mojej tezy, mojego stwierdzenia ... ale tak by nie wyrwać z kontekstu, by nie było, jak tutaj, w twojej krynicy mądrości:

  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526478827370353&set=a.103597069658533.7535.100000247211616&type=1&relevant_count=1

  - i nie wdepczesz mnie w ziemię??? :)

  "Ciekawy jestem kim byleś za PRL?"

  ---> O widzisz, nie dość że pytanie ciekawe, to jeszcze osobiste. Zastanawiałem się nawet, czy odpowiedzieć. Ale szybko znalazłem odpowiedź, która trafnie opisuje, gdzie byłem wtedy i gdzie jestem dzisiaj.
  Oto ona:
  W PRL-u byłem po przeciwnej stronie niż Karol Modzelewski ... i nic się nie zmieniło do dziś!
  Oczywiście mówię o faktach - nie o pozorach!
 • @Andrzejek
  "Czym ty się różnisz od tego ścierwa z Biłgoraja?

  ---> Wszystkim!
  A głównie tym, że ścierwa pokazuję a on się pokazuje jako ścierwo.

  "Sam już nie wiesz co piszesz, jak to interpretować?"

  ---> Wiem i od lat niezmiennie to robię, zgodnie z sygnaturką, której używałem od wielu lat na Forum GW:

  "inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat"

  Czyli tępię tych, którzy podają się za autorytety lub udają porządnych ludzi ...

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,28,77283414,,Kondrat_infantylizm_glupota_czy_blazenada.html?v=2

  "Mam wrażenie ze tylko użyczasz swojego konta dla publikacji kogoś innego."

  ---> Znowu trafiłeś ... ale w swoich idoli! Także w swoją krynicę wiedzy, która na wspomnianym forum pozwalała, by - wobec bezskuteczności innych prób zdyskredytowania mnie - różne trolle logowały się udając mnie, ale z dostawioną gdzieś kropką, czy innym znakiem, korzystając z okazji, że ja również musiałem czasami stosować taką metodę z powodu banów, uniemożliwiających mi pisanie komentarzy.

  A ogólnie mówiąc, to mnie bardzo łatwo poznać:
  Po prostu nie znajdziesz sprzeczności w głoszonych poglądach. A jeśli, być może, w jakimś momencie tak się zdarzyło, to było to racjonalnie umotywowane.
 • @1normalnyczlowiek:"I nie było to przejęzyczenie,"
  Na pewno :)
 • @Andrzejek 10:13:36 - I tu stałeś się esbeckim ścierwem jak ten z Biłgoraja!
  Plujesz na dwie ciężko doświadczone rodziny, które ze swoimi prywatnymi sprawami nie obnosiły i nie obnoszą się po mediach! Tylko ścierwa takie jak ty i twoi idole, upubliczniają czyjeś prywatne sprawy!
  A ponieważ jesteś jeszcze głupszy niż na to wyglądasz, to od razu ci wyjaśnię, że NAJPIERW taki Deresz upublicznił swoje sprawy osobiste i to wiele razy a dopiero później zabrałem głos na jego temat - nie odwrotnie!
  A ty skąd wiesz, że jesteś synem tego faceta, który podawał się za twojego ojca? Jesteś jasnowidzem, bo nawet wiesz kto kogo zdradzał? Prędzej byłeś zwykłym SB-kiem - tacy mieli informacje na tematy osobiste innych ludzi!
  Zajmij się lepiej majtkami którejś z cór Wałęsy, która nie potrafi błysnąć rozumem więc błyska majtkami, by prasa się nią zainteresowała! Wtedy będziesz w swoim żywiole, na odpowiednim dla siebie poziomie ...
 • @1normalnyczlowiek 13:11:21
  Jeszcze cie nie obraziłem ale bardzo się starasz, bym ci się odwdzięczył za stałe (w każdym komentarzu) obrażanie mnie. Nie jestem jasnowidzem. To Kurtyka lub jego żonka takie rewelacje podawała w TV. To samo rodzinka Gosiewskiego, bo dostawała za małe alimenty. Teraz się już nie musi martwić.
  Czym ty się różnisz od Palikota? Niczym jesteś dokładnie taki sam.
  Po tym to stwierdzam "A ty skąd wiesz, że jesteś synem tego faceta, który podawał się za twojego ojca? " jesteś nic nie wartym chujem.
  Bez pozdrowień.
 • @Andrzejek
  "Po tym to stwierdzam "A ty skąd wiesz, że jesteś synem tego faceta, który podawał się za twojego ojca? " jesteś nic nie wartym chujem."

  ---> Prosta zasada:
  Nie zaglądaj innym pod kołdrę, to nikt nie będzie zaglądał pod kołdrę twojej rodzinie!

  Mój tekst jasno i wyraźnie opisał i ocenił postępowanie Pawła Deresza. A ty, ubecką metodą "dyskusji", usiłowałeś roztrząsać prywatne sprawy innych ludzi, by odwrócić uwagę od Pawła Deresza. Nie sądzisz chyba, że prowadzenie się tych osób, które wymieniałeś, miało jakikolwiek wpływ na to, że Paweł Deresz stał się kiedyś esbeckim kapusiem a teraz lizodupem bolszewickiej władzy???

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031