Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
421 postów 4682 komentarze

Autorytetom zastępczym: Stop!

1normalnyczlowiek - Jak mądre - to pochwal i powiedz innym, a jak złe to ... też powiedz innym a mi zwróć uwagę! Ale: Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

Donald Tusk: Chciałem zlikwidować obie Kaczki!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tekst inspirowany ukazaniem się książki Jarosława Kaczyńskiego.

         Pewnego razu spotkałem jednego takiego podobnego do siebie: On lubi wkładać - od taki put in, a ja lubię kopać - i kick i dig ... Szybko więc nawiązaliśmy nić porozumienia. Okazało się przy tym, że on też nie lubi takich małych, słabych stworzonek, które kiwając się, potrafią pętać się między nogami, czyniąc taki hałas, że nie da się w spokoju ani wkładać, ani kopać ani tym bardziej "coś tam coś tam" dygnąć!  Nic dziwnego, że postanowiliśmy rozwiązać wspólnie tę kwestię kaczkowską. I dlatego zaraz namówiliśmy się na następne spotkanie.
         No i spotkaliśmy się na molach - też nie cierpię jak latają, więc rozdeptywaliśmy, jak się tylko jakiś napatoczył. Od słowa do słowa doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy rozdeptać, zrobić miazgę także z tych krzykliwych, pokracznych stworzonek. Wieść gminna niosła, że oba wybierały się gdzieś daleko, bo zapragnęły potaplać się w błocie, którego my z kolei nie cierpimy. Ale uradziliśmy, że obaj pomożemy im tam, do tego błotka, się dostać. Ja dam samolocik a on przygotuje resztę.
      Na dwa dni przed odlotem kaczek, przysłał na nasze lotnisko ekipę, która usprawniła stery i autopilota, wyposażając je w zdalne sterowanie oraz w TakiNowyTwór, który ich (ich, czyli stery i autopilota!) nastraszy, przywołując do porządku, gdyby nie chciały słuchać poleceń z Punktu Sterowania Lotem umieszczonego w ile.
     W dniu wylotu, o świcie, zgodnie z planem - by ułatwić kaczkom lądowanie - wokół błotka rozpalono ogniska. Samolocik nadleciał, ale niestety, załoga w ostatniej chwili, bezczelnie zrezygnowała z lądowania - a myśmy nie przygotowali żadnego rezerwowego transportu! Więc cóż. Trzeba było skorzystać z zamontowanego wcześniej TegoNowegoTworu, do którego pilota schowaliśmy w ile-76 cm pod powierzchnią, w odległości niewiele ponad 3 km ... więc z zasięgiem nie było problemu ...
     No i już myśleliśmy, że się wszystko udało pomyślnie przeprowadzić, tak jak to zaplanowaliśmy, gdy jak grom z jasnego nieba, spadła na nas wiadomość, że jedna z kaczek gdzieś się zawieruszyła i nie poleciała z resztą stada ... Humoru nie stracił tylko ten, który już kiedyś nas pocieszał mówiąc, że kaczka jak to kaczka, na pewno gdzieś poleci i wszystko się zmieni ... Dlatego gdy czekaliśmy na lotnisku aby sprawdzić czy na pewno się nie ruszają, uraczył nas nową, podobną historyjką, z której sam się śmiał od ucha do ucha - a my razem z nim ...

cdn ...

... nastąpi .... A może i nie nastąpi ... bo nie wszyscy mają takie chody, że strażnicy na każde zawołanie przyniosą maszynę do pisania, czysty papier a później "przemycą" gotowe teksty :)
 

Uwaga 1:

Doszukiwanie się jakichkolwiek podobieństw nazwisk i sytuacji, do rzeczywistości, jest nieuprawnione!
Użyte nazwiska i opisane sytuacje są wytworem fantazji Autora tekstu.

Inspirację czerpałem z poniższych artykułów:

www.gazetawroclawska.pl/artykul/995904,zabijajcie-politykow-pisze-jaroslaw-kaczynski-spod-wroclawia,id,t.html

citisus.salon24.pl/533091,jaroslaw-kaczynski-nawoluje-zabijajcie-politykow

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14614803,_Zabijajcie_politykow__Jaroslawa_Kaczynskiego____ktory.html

PS 1.

Bardzo mnie zaciekawiła książka Jarosława Kaczyńskiego "Zabijajcie polityków". Każdy normalny człowiek doskonale sobie zdaje sprawę, że ta książka - a także cała z nią związana publicystyka i akcja reklamowa, bilboardowa - wprost nawołuje do popełnienia przestępstwa, do mordowania innych ludzi ... Z pewnością, już niedługo się dowiemy, czy w tzw. organach ścigania pracują normalni ludzie ... A może będą wolały zainteresować się autorem powyższego tekstu ...

Uwaga 2:

Jako Autor tekstu, zachęcam - głównie z powodu zapowiedzi szerokiej akcji bilboardowej - do publikowania powyższego tekstu wszędzie "gdzie się da" i dlatego zawieszam wszelkie prawa autorskie i majątkowe związane z tym tekstem.

Ten tekst można wykorzystać w dowolnej formie wszędzie, na dowolnym portalu, w dowolnych mediach. Zgoda Autora jest wymagana tylko w przypadku podjęcia działań biznesowych związanych z tym tekstem.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  W normalnie demokratycznym kraju, autor tej ksiazki, znalazby sie natychmiast w wiezieniu,a osoby odpowiadajace za ukazanie sie tego na bilboardzie,zostaliby ukarani wysokimi grzywnami.
  Ale to nie w kraju,gdzie "demokracja" rzadzi zydokomuna.
  Pzdr.
 • Autor.
  I , jak widać normalny człowiek może dać ciała!!! Czytam twoje komentarze i niektóre komentuje , ale zapomiałeś,że ok 50% polaków nie rozumie PROSTEJ INFROMACJI z mendiów!!! Dlatego w komentarzu powinieneś ZAZNACZYĆ, że nie chodzi o J. Kaczyńskiego, prezesa PIS, ale o autora durnej książki o tym samym nazwisku!!! Proszę to sprostować, bo wielu będzie myslało, jak w tytule!
 • @zibi
  "Proszę to sprostować, bo wielu będzie myslało, jak w tytule!"

  ---> Absolutnie nie! Niech tak myślą ... i ruszą wreszcie głową!

  "... w komentarzu powinieneś ZAZNACZYĆ, że nie chodzi o J. Kaczyńskiego, prezesa PIS ..."

  ---> ... to wtedy musiałbym również zaznaczyć, że nie chodzi o premiera rządu ...
  A tak mój tekst i tamta "książka" - gdzie również nie ma takiego zaznaczenia - będą odbierane podobnie!
 • Jarosławs jako pokatastrofalny bliźniak uhonorowany rolą w dwu takich co ukradli księzyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL
  powinien osobiście wystąpić jako ekspert od mgly helowej i foteli nitroglicerynowo trotylowych. Wszystko będzie jeszcze bardziej jasne niz wstrzymanie ekshumacji e Jedwabnem i lizbońskie wspołojcostwlo i warszawskie nie a nawet ratyfikacja traktatu UE przez jego bliźniaka oraz wspólne wsparcie naszości wojny z Irakiem popisowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym na własnych kolalicjantow i ministrów Mariusza Kamińskiego hakiem.
 • @telewidzacy 19:47:30
  mierny z ciebie trefniś ,w tym pajacowaniu
 • -----Polaku --patrz !!! i myśl
  http://www.youtube.com/watch?v=Hr4ogMpE-sc
 • @jolkus
  "telewidzacy, mierny z ciebie trefniś ,w tym pajacowaniu"

  ---> telewidzący to popłuczyna chorych z nienawiści do Polski takich plujek, jak: Niesiołowski, Grupiński, Sikorski, W.Kuczyński ...
  Dlatego nawet nie chciało mi się jemu odpowiadać!

  Pozdrawiam
 • @ninanonimowa
  Dzięki, za przypomnienie :)
 • @1normalnyczlowiek 23:52:02 Który z wymienionych jako moje wzory nienawiści wstrzymał erkshumacje w Jedwabnerm
  lub oddał powierzoną sobie władzę Tuskowi. Wiec może "moja" nienawiść do Polski jest tylko tworem antypolskiej lub kołtuńskiejplwociny tak jak kult bliźniaków mktóry rlobi wrażenie efektu sjonistyczanego kabotynizmu.
  http://telewidz.neon24.pl/post/80973,rocznica-objawienia-na-adl-org-katastrofalnej-lini-politycznej-blizniakow-kaczynskich

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30